Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Reklama dżwignią handlu jak mówi przysłowie byle nie zbyt duża autoreklama - wszystko w granicach zdrowego rozsądku.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Muflon,obejrzę sobie towar na Ptaku i jakby co to się skontaktuję z Wami.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście aktualne : Sukienka Voila , Daria , Maja , Gabi , Pamela - zmieniają się tylko tkaniny - Edyta ! Podaj swój e-mail to odpiszę więcej na ten temat oraz zdjęcia nowości u naszego hurtownika nie masz tego wszystkiego w pasażu centralnym a on ma drożej - tak przy okazji ! Pewne fasony jak sukeinka Iza , już się nie powtarzają ! Jest także jeden nowy fason sukienki którego nie widać jeszcze na stronie ! Afrodyty zostało mniej tyle co zeszło z nakładu ! Śledzimy modę na bieżąco , takniny się nie powtarzają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytę mamy w nowym wydaniu tkaniny jeszcze jej nie ma w Łodzi . A w połączeniu tkanin ślicznie wygląda sukienka Maja w 4 kolorach w połączeniu z czarnym : capucino , różowy , miętowy , liljowy tak samo sukienka Gabi tych zdjęć nie ma na stronie ! Moge jak mówię przesłać na e-maila u naszego hurtownika poszedł spory nakład przed świętami jak ciepłe bułeczki się sprzedał ! ( bez przechwalania ) :) Daria jest z Szyfonu ! Viola to bawełna z elastanem także coś innego niż satyna ! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ponownie :) widze ze duzo osob jezdzi do ptaka po towar , ja kupuje ciuszki w ads franceska moda wloska i tym podobne jesli znacie jakies fajne stoiska na i innych halach niz G bardzo prosze o namiary bede bardzo wdzieczna pozdrawiam wszystkich goraco niczka21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! mam zamiar otworzyc w maju sklep z odzieza tzn bluzeczki spodnie sukienki spodniczki nie mam pojecia gdzie jechac po towar i w co najlepiej sie na ten sezon zaopatrzyc chcialabym zeby towar byl w cenach tez przystepnych ale tez ladny jestem z czestochowy jak ktos by dal namiary do kogos u kogo moglabym sie zaopatrywac bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżankę - także mieszkam w Częstochowie - zapraszam do współpracy -masz na miejscu ! nie chcę się powtarzać a widać mnie wyżej ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglbys przeslac mi na meila wyslac jakies zdjecia i cennik tak jak mowie zalezy mi na wspolpracy stalej bo nie mam zamieru ciagle szukac kogos innego interesuja mnie bluzki spodnie spodniczki itp zanetka98@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oprocz sukienek masz tez jakies bluzki i spodnie , czytalam ze handlujecie w lodzi tez moze moglbys polecic kogos kto handluje bluzkami i takimi innymi ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
czesc jak u was dzis kochane? u mnie totalne pustki ... strasznie malo ludzi nawet tych ogladajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu 2 tyg w mojej miejscowości zamkneły sie 3 sklepy z odzieza, a na kolejnym jest napisane LIKWIDACJA :( chcialam teraz otwierac sklep ale sie chyba wstrzymam, mimo ze lokali wolnych od wyboru do koloru. co to sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witam. u mnie wczoraj było bardzo słabiutko niecała 100. Ale mam nadzieje że to już koniec takiego handlu. Wieczorem jade do Tuszyna a rano na PTAKA, po garsonki i bluzeczki eleganckie.poprzednim tygodniem byłam załamana na prawdę bardzo słabo, co to sie dzieje? ludzie coraz mniej kupują, Już nie wiem jak im dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
pamietam jak w poprzednich latach oprócz co miesięcznych opłat typu czynsze zusy,zakup towaru i wypłaty to rocznie umiałam jeszcze odłożyć 20 -30tys,zł a w tym roku wierzcie cały czas na bieżąco i to jeszcze musze kombinować aby starczyło, a handluje już 5 rok i naprawde jest bardzo słabo ten rok mnie już dobija już jestem zmęczona człowiek nawet nie ma z czego sie cieszyć,bo na okrągło muszę myśleć że zaraz opłaty,wypłata. Wy też macie odczucie że jest gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doniag
witam pania czy zna pani jakies fajne stoiska z modna odzieza na ptaku widze ze tam sie pani zaopatruje bardzo prosze o pomoc moj mail niczka21@wp.pl z bardzo dziekuje za jakakolwiek pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
DoniuG ja rowniez wczoraj niecale 100zł mialam. Mnie przeraza to ze nie ze ludzie nie kupuja lecz to ze wogole ich nie widac nie ma ludzi ogladajacych?!?! a przeciez zawsze takich bylo pelno ludzie chodzili ogladali wybrzydzali a teraz brak nawet i takich:(( Takze kiebsciutko:( powiem wam ze gazetek internet juz do obrzydzenia mam...bo ile mozna czytac ... Wlasciwie to nie wiadomo co przywozic jedni pytaja o dlugie rekawy drudzy o sukienki juz letnie...teraz w tyg dowiozlam troche tunik eleganckich to mi zeszly przywiozlam piekne torebeczki zawsze mi schidzily w mik teraz nie:( bo nawet nie ma kto ich ogladac skoro nie wchodza ludzie na ulicach widac tylko kobiety w wozkami... Znajoma z urzedu pracy mowi ze te co rok temu dostaly dofinansowanie zamykaja sie nie daly rady sie utrzymac na rynku... PIsalysmy jeszcze nie dawno ze musimy przetrwac okres zimy wiosna bedzie super a teraz musimy mowic jeszcze tylko troche latem bedzie super;))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris*
Witam, ja dopiero będę startować ze sklepem z damską odzieżą. Widzę że niektóre z was maja już duże doświadczenie z prowadzeniem własnej działalności. Czy znacie może jakieś fajne hurtownie lub sklepy internetowe z odzieżą i dodatkami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris*
Witam, ja dopiero będę startować ze sklepem z damską odzieżą. Widzę że niektóre z was maja już duże doświadczenie z prowadzeniem własnej działalności. Czy znacie może jakieś fajne hurtownie lub sklepy internetowe z odzieżą i dodatkami? Proszę o odpowiedzi na maila: paris_s@o2.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn83
Witam, czekam na dotacje z UP , planuję otworzyć sklepik z artykułami dla maluchów 0-1 lat, szukam najtańszych dostawców, jeżeli ktoś prowadzi taki sklepik będę bardzo wdzięczna za namiary tanich dostawców, hurtowni. Jak można zachęcić klientów do odwiedzania właśnie mojego sklepu, w tej chwili stawiam na ulotki, reklamy w prasie i polski tani asortyment. Z góry dzięki za podpowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tifi88
Do DoniaG i Missy08 Dziewczyny, wiem,ze to male pocieszenie ale u mnie wczoraj tez bylo ponizej 100 zl. Juz sama nie wiem co robic. Ze zmartwienia chudne w oczach. Tak naprawde dobijajace jest to,ze kwiecien powinien byc naprawde dobrym miesiacem pod wzgledem sprzedazy, a taki nie jest. W zimie liczylysmy na wiosne, jest wiosna-liczymy na lato ale juz w lecie nie bedzie niestety na co liczyc. Co jakis czas rozmawiam z ludzmi, ktorzy prowadza handel od lat i niektorzy zmuszeni zostali dokladac do interesu mimo,ze nie robili tego od prawie 10 lat! To jest naprawde przerazajace. Wierze,ze jestescie zmeczone bo wszytskie jestesmy. Ja juz w tym momencie nie mysle o tym,zeby zarabiac- mysle o tym,zeby stac mnie bylo na pokrycie kosztow. I ciagle licze na poprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ciezko jeszcze nie było
moj interes tez lezy luty, marzec porazka, kwiecien nie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Jeżeli chodzi o stoiska na PTAKu jest pare firm które mają ładny towar ja tam zawsze kupuje garsonki spódnice spodnie bluzeczki.Tą są polskie firmy(tylko z takimi współpracuje)Są to hale A B C D i łączące je pasaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Mam duzo znajomych i wcale oni nie narzekaja ze maja male wyplaty czy ze pracy nie ma... Maja tyle co zawsze wiaodmo chcialaby sie wiecej ...wiec dlaczego mniej kupuja skoro pieniazkow w portfelu maja tyle samo?!?! to jest pytanie?!?! Przeciez to okres chowania zimowych rzeczy i wyciogania wiosenno- letnich i zawsze nam czegos brakuje w szafie takze drogie klientki zapraszamy do naszych butikow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Ja już w cuda nie wierze lepiej na pewno nie będzie.Oby teraz starczyło na opłaty i przeżycie. Poczekam jeszcze do końca roku i chyba się prze branżowię. Trzeba kombinować bo z nieba nic nie spadnie a siedząc i marudząc też się nie dorobimy.Moim zdaniem dużo klientów zabrały mi sieciówki, bardzo dużo ludzi z mojej miejscowości na weekendy jeżdzą do wiekszych miast do supermarketów tam przy okazji wypiją kawkę pójdą do kina i zrobią zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Przetrwają najwięksi i najsilniejsi. Ci co maja duże dotacje i pomoc z uni. A my biedne żuczki będziemy dalej wegetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ciezko jeszcze nie było
pisałam dziś o dotację rozmawiałam z ekspertem na żadne sklep dotacji nie udzielają , dotację można dotsać za naprawdę wielki pomysł, ale mówił że mozzna teraz dostac nawet 80 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×