Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

19:48 [zgłoś do usunięcia] biutykowa74 napisz na e-mail biuro@eurolifestyle.pl wyślę ci ofkę mojej hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam także do wpsółpracy jeśli interesuje cię elegancka odzież www.vera-fashion.pl .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sprowadzam z Włoch damską odzież i sprzedaję ją w hurcie - o tym juz pisałam - www.vogahurt.pl Dodatkowo otworzyłam też swój butik detaliczny. Nie chcę zapeszać - ale na razie jestem bardzo zadowolona - sklep działa już trzeci miesiąc. W każdym dniu w kasie jest kilkaset zł. Czasem zastanawiam się skąd się biorą te narzekania.Może za mało reklamy? Czy rynek nietrafiony czy może towar? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do VOga
stronka jest strasznie niedbała, to ceny brutto czy netto, gdzie rozmiary, ilości , jakie jest minimalne zamówienie, koszty dostaw , zniechęca mnie wchodzenie na sklep gdzie nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( do Voga ) Jaki asortyment odzieży cię interesuje ? Może mogę ci w czymś pomóc posiadam namiary i kontakty.Zapraszam także do wpsółpracy ( jak widać wyżej ) - u mnie znajdziesz w atrakcyjnych cenach ładne eleganckie sukienki :) @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do VOga
mój e-mail kasik810@gmail.com poproszę ofkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i dziękuje za odpowiedz ja jestem zwykła osoba ,ktora sobie chce kupić ubrania czyli w cenach detalicznych (bo w hurtowni nie moge jak sądzę sobie kupić coś pojedynczo ,czy tak?) jestem z okolic Krakowa i tu np.spudniczka do kolana kosztuje na placu ok 55zl bluzka do spudniczki ok 60zl wiec wybierając sie do Ptaka sądzilam że kupie taką samą w mniejszej cenie ....chyba się jednak pomylilam .....więc jak to naprawdę jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby to bylo takie proste
16.04.2010] 10:37 [zgłoś do usunięcia] anianiania gdyby to bylo takie proste to zastanow po co by istnialy sklepy i hurtownie gdyby kazdy chcial robic tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jak to naprawdę jest? Naprawdę nie da się nic sprzedać "za darmo", skoro takie ceny są dla Ciebie za duże w detalu to uwierz mi, że jadąc do Łodzi dopiero doznasz szoku ile naprawdę kosztuje polska odzież, ile się na niej "zarabia". Poza tym nie wspomnę o kosztach podróży swoim autem. Prawie nikt Ci nie sprzeda 1 rzeczy w cenie hurtowej, chyba, że będzie to ostatnia sztuka lub sprzedawca zobaczy, że jesteś obładowana jak wielbłąd towarem od innych sprzedawców wtedy tak. Przeważnie trzeba kupić pełną rozmiarówkę, ale nie jest to regułą. U chińczyków w Wólce w większości sprzedają po pełnych paczkach. Z tego co pamiętam to niedziela była dniem detalistów na Ptaku. Jeśli chcesz sobie kupić dużo rzeczy to opłaca się jechać, ale inaczej to nie. Zwłaszcza, że nie wiesz gdzie iść. Ptak jest drogi, fajne są nawet ubrania. Być może takich spódnic które oglądałaś na Ptaku nie znajdziesz nigdy. Z tego co pamiętam z moich czasów, aby coś kupić eleganckiego, polskiego dla kobiet to w hurcie na pewno nie było to po 20 - 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejko dziękuje za odpowiedż sprowadzilaś mnie naiwną na ziemię :) bo tak naprawdę to czlowiek jest naiwny i myśli że skoro taaak tanio(ze słyszenia wiem ) można kupic ubrania pod Łodzią to faktycznie kupi kieckę czy spodnie za 30 zl w detalu ....wiadomo wtedy opłacalo by sie jechać samochodem na takie zakupy z Krakowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do voga" Strona , która podałam ma na celu przybliżyć , w jakiś sosób przedstawić towar, który przywożę z Włoch. To nie jest sklep. Obecnie posiadamy ok 200 modeli odzieży damskiej, w przyszłym tygodniu znów jedziemy do Włoch po nową dostawę. Nie prowadzę sklepu internetowego ani hurtowni internetowej, dlatego też nie inwestujemy w tę stronę ( prawdopodobnie w przyszłości to się zmieni) Ceny podane to ceny netto. Dla stałych klientów przewidujemy korzystny system rabatowy oraz możliwość zwrotu nie sprzedanego towaru. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do voga
ok, kwestia podejśćia, skoro wam nie zalezy, ja na przyklad omijam szerokim lukiem takie firmy gdzie nie ma strony, informacji, konkretnych cen a nie moze dzis takie moze takie, i dopytywania sie przez e-maile, lubie wejsc na strone i wszytsko miec pod reka zeby nie tracic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04
Witam, Prosze o pomoc gdzie mozna kupic odziez Iceberg,Moschino,Blumarine,Wagggon,Paparazzi,Sogo,Giaguaro? Mam na mysli hurt.Sporo takiej odziezy jest na allegro i zastanawiam gdzie mozna ja kupic?Łódz,Warszawa? Bede wdzieczna za wszelkie sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutykowa74
do Muflon82 : Witam!!! Przeglądałam Pańską stronę,chciałbym się spytać jak to wygląda cenowo? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Biutykowa74 ) Witam Poproszę o adres e-mail prześlę cennik oraz więcej szczegółów - zdjęć i nowych fasonów ponieważ kolekcje i tkaniny szybko się zmieniają i na stronie nie widać wszystkiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Say Say
Witam wszystkich Gorąco zapraszam do współpracy www.saysay.pl Pozdrawiam serdecznie Tomasz Węgiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :)
1.Odpuście sobie otwieranie butiku - w obecnych czasach to a samobójstwo finansowe. Wszyscy wygodnie zaopatrują się w C.H. a nie chodzą po butikach 2.Moja zona dostała dotacje rok temu, całkiem znośnie szło przez parę miesięcy, ciekawscy w drodze z pracy wpadali , po paru miesiącach zero nawet oglądających i tylko dokładanie do interesu. I nie winą jest kiepski wybór ciuchów, akurat bogaty i zmienny asortyment. Teraz się ruszyło ale raczej ze względu na wyprzedaż (likwidacja) po cenach zakupu. 3.Zakupy jak już to w zimie w Ptaku (bo ciepło) a w pozostałym okresie w Głuchowie (bo taniej). W ptaku polecam sukienki w firmie "Pretty women", ładne, duży wybór i mają wzięcie, a firma ma wiele stoisk , na pewno znajdziecie. Innych nie ma sensu wspominac bo w Łodzi jest tyle setek stoisk i pawilonów że i tak małe szanse że ktoś znajdzie konkretne stoisko, mijając setki innych 4.Zatrudnianie stażystek to jedyna szansa dla młodych ludzi na zatrudnienie i kieszonkowe. Nic więcej. To samo nauczą się w tydzień za pensje i umowe o pracę - niestety pracy nie ma więc są zmuszone iść na staż - stąd to powodzenie stażu. Generalnie wyzysk i cwaniactwo właścicieli firm - powinni staż znieść, wtedy zaczęli by "biznesmeni" zatrudniać ludzi a nie kombinować by za darmo mieć pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie chodzą do galerii to fakt bo tam też handluję - ale czy tylko tak w C.H mają dobrze też są wysokie czynsze i problemy z płatnościami ! ! ! ...a czy tak kupują osobiście mam pod nosem galerię jurajską ...nieraz widzę pustki świeca w sklepach ( zimą szczególnie ) i jak one mają funkcjonować więc tu nie do końca się z tobą zgodzę! ( galerie mają inną politykę opłaty za czynsz - sieciówki ).Mniejszy butik , sklep też może dobrze zarobić - szczególnie w sezonie to już zależy od miejsca asortymentu jaki posiada - i różnie z tym jest ! Sklepy zawsze były są i będa. Są zwolennicy sklepów internetowych oraz i stacjonarnych ! A handel raz jest lepszy raz gorszy tej tendencji w branży odzieżowej tym bardziej się nie przewidzi...! ! ! Co ludzie będą kupować ... na dany moment...nikt nie ma rentgena w oczach żeby to przewidzieć bo było by za dobrze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do biutykowa74 ) Czy cennik z ofertą doszedł ...? Wysłałem pod dobry adres tak mi się wydaje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiri
Witam, Prosze o pomoc gdzie mozna kupic odziez Iceberg,Moschino,Blumarine,Wagggon,Paparazzi,Sogo,Giaguaro?< br /> Mam na mysli hurt.Sporo takiej odziezy jest na allegro i zastanawiam gdzie mozna ja kupic?Łódz,Warszawa? Bede wdzieczna za wszelkie sugestie --------------------- ja rowniez dolaczam sie do pytania i z gory dziekuje za odp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutykowa74
Dziekuję "MUFLON";-) Dostałam e-mail.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutykowa74
Do SAY SAY!!!! Chcialabym się spytać jak to wygląda cenowo..pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Say Say
Witam Do "biutykowa74" ,poproszę o adres e-mail prześlę fotki wraz z cenami info@saysay.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutykowa74
Witam Wszystkich!! Czytając Wasze ostatnie komentarze-jak Wam idzie biznes-nasuwa mi się jedno stwierdzenie-Napewno otworzę własny interes!!! Pracowałam już parę ładnych latek w różnych sklepach odzieżowych więc doświadczenie mam,pasjonuje mnie świat mody.Kobiety mogą przebierać i wybierać ciuszki by ładnie wyglądać i poprawiać wlasne poczucie wartości;) Tym bardziej chciałabym robić coś co sprawia mi satysfakcję.Domyślam się,że to ciężki kawałek chleba-ale wyznaczyłam sobie cel któy zamierzam osiągnąć. Intesywnie teraz poduczam się w tej branży-więc tutejsze porady biorę pod uwagę... życzę powodzenia i wytrwałości!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :)
biutykowa74. Po tych ostatnich komentarzach ludzi którzy zaczeli prowadzić swoje biznesy to powinnaś uciekać od tego pomysłu a nie się napalać - na coś co nie przynosi forsy. Jeśli Ci nie żal pieniędzy i masz kogoś kto przez kilka lat będzie Cię utrzymywał to możesz startować. Hurtownicy czy producenci z Łodzi Ci przecież nie będą odradzać, bo sami by sobie strzelali w nogi.. No ale to Twoja kasa.. Podpowiem - jeśli już to handel połączyć usługą. Lub najlepiej tylko usługi.. Na handlu teraz się nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :)
biutykowa74. Po tych ostatnich komentarzach ludzi którzy zaczeli prowadzić swoje biznesy to powinnaś uciekać od tego pomysłu a nie się napalać - na coś co nie przynosi forsy. Jeśli Ci nie żal pieniędzy i masz kogoś kto przez kilka lat będzie Cię utrzymywał to możesz startować. Hurtownicy czy producenci z Łodzi Ci przecież nie będą odradzać, bo sami by sobie strzelali w nogi.. No ale to Twoja kasa.. Podpowiem - jeśli już to handel połączyć usługą. Lub najlepiej tylko usługi.. Na handlu teraz się nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :)
biutykowa74. Po tych ostatnich komentarzach ludzi którzy zaczeli prowadzić swoje biznesy to powinnaś uciekać od tego pomysłu a nie się napalać - na coś co nie przynosi forsy. Jeśli Ci nie żal pieniędzy i masz kogoś kto przez kilka lat będzie Cię utrzymywał to możesz startować. Hurtownicy czy producenci z Łodzi Ci przecież nie będą odradzać, bo sami by sobie strzelali w nogi.. No ale to Twoja kasa.. Podpowiem - jeśli już to handel połączyć usługą. Lub najlepiej tylko usługi.. Na handlu teraz się nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję może wejść w coś czego jest mało może urządzanie ogrodów - full service + altanki ogrodowe i budowa parasoli ze słomy ! :) To można potraktować jako dodatkowa dizałalność w swezonie ...lub ( PKwiD w zaleznośic od tego czy ktoś ma firmę czy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Również się dziwię, że chcesz otworzyć sklep z odzieżą, po przeczytaniu naszych opinii. Raczej nasze opinie są na NIE w tym temacie. Już nie mogę się doczekać niedzieli. Czy zna ktoś może jakąś hurtownię z biżuterią we Wrocławiu lub w Opolu lub w tamtych rejonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkar13
Witam serdecznie:)) Jestem w trakcie oczekiwania na decyzjie o przyznaniu lub odrzuceniu dotacji z UP na butik z odzieżą damską i dziecięca. Lokal mam juz wynajęty 24m2, 1220 wynajem - plus prad, ochrona 50zł miesięcznie. Powiem tak po wizycie w Wólce Kos i porównaniu cen doznałam małego szoku!!!! Odziez damska lepszego gatunku ok 20- 30zł w hurcie a po 9 zl zwykłe szmatki do pierszego prania. Ale bielizna i odzież dziecięca w śmiesznych cenach: komplet chłopięcy trzy częściowy 11zł w hurcie a u mnie na rynku to samo sprzedaja po 30-45 zł!!!!!! Więc tak po moich obliczeniach i przemyślenich w samą odzież damską bym nieweszła ale bielizna i odzież dziecięca nowa i (używana ewentualnie), to raczej kobitki kupuja bo sama jestem mamuśka i lubie latać po sklepach i kupować ciuszki dla dzieciaszka oczywiście w przystępnych cenach:)) Pozdrawiam i życze miłego dzionka wszystkim za i przeciw papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×