Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

evka81

Mamy dzieciaczków z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic

Polecane posty

Witam serdecznie!!! Jestem mamą 7-miesięcznego Olivierka,mam 25 lat i zapraszam do pogadania na różne tematy wszystke mamy (i nie tylko) :) Mam nadzieję,że ktoś się odezwie.Zapraszam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Evciu Ja jestem mamą 7 letniego Krystiana i mam 28 lat. Chętnie pogadam o dzieciaczkach i nie tylko. Mimo że nie mieszkam teraz w Ostrowcu to tam właśnie urodził się mój syn, stamtąd pochodzę i jest to moje ukochane miasto. Ale co ja widzę, czy w Ostrowcu brak mam wychowujących dzieci? WSZYSTKIE MAMY (I NIE TYLKO) ODEZWIJCIE SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
Witam!!!! Jestem mamą 2-letniego Kacperka.Mieszkam w Kielcach,a pochodze ze starachowic.Czy sa tu jeszcze jakies mamy ktore chca pogadac o maluchach????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D juz myślałam,że nikt się nie odezwie albo,że w Ostrowcu i jego okolicach nie ma mam :P Cześć kviateq 7 lat to już duży chłopak(pewnie jest fajny ;) )a nie planujesz nowego malutkiego bobaska :) ? Hmmm Starachowice ... :) nie mogę doczekać się już wakacji :) Mój syn będzie miał już roczek :D i napewno wybiorę się znim na Piachy :D ;) Bardzo lubimy z rodzinką tam jeździć i często jeżdzimy :) Mag_da 2-letnie dziecko to chyba trzeba mieć oczy wszędzie :) ruchliwe,ciekawe świata :D Cieszę sie,że ktoś się odezwał i mam nadzieje,że będziemy kontynuować pogadanki ;) a teraz zmykam spać Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
Witam wszystkie!!!!! Ciesze sie ze sie ktoś odezwał , mam nadzieje ze nas bedzie wiecej.,i ten topik bedzie kwitł?Dziewczyny do dzieła.:) :) :) To prawda z tym moim maluchem, to różnie jest.Później więcej opisze, a tymczasem zmykam sprzątac.Odezwe sie wieczorkiem.Pozdrawiam !🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
Dziewczyny gdzie jestescie? Ja posprzatałam i zmykam do sklepu.Narka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
Cześć z ranka!!!! No co sie z wami dzieje???Rozpoczynacie pisać, a później gdzieś znikacie??:O :O :O :O :O Jesem zawoedzona....😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mag_da sorki,że nie pisałam ale byłam u rodziców od wczoraj a tam nie ma neta.No ale już jestem i też mam nadzieję,że nasz topik będzie kwitł :D Nie bądź zawiedziona już nigdzie nie znikne :P Napisz coś o sobie i o swoim synku. Mój Olivier też ma na imie Kacperek tylko,że to jego drugie imie ;) Kviateq a ty moja droga gdzie się podziałaś???????? Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
Witam wieczorkiem! Evka81 zaraz cos wiecej napisze, bo na chwilke spadam🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwilką wróciłam ze sklepu :) Zachciało nam się coś dobrego :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Juz sie odnalazłami zaraz naskrobię coś więcej. Tak jak wspomniałam nie mieszkam w Ostrowcu ale aż w okolicach Poznania, więc to troche daleko. No ale dzięki netowi można przecież wszystko. Bardzo serdecznie witam Mag_dę i zachęcam Was do mówienia o sobie i swoich pociechach. Mój synek ma juz siedem lat więc nie jest juz takim \"maluchem\", ale bardzo chętnie mogę się podzielić swoimi doświadczeniami. Teraz chodzi do pierwszej klasy i daje sobie niźle radę. Jak szedł do szkoły przeżywałam to bardziej chyba niż on: nieprzespane noce, ciągłe nerwy, jak to będzie.....ale jest super. Was też to czeka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
Już jestem.A wiec to tak: mam 27 lat i od jakis 7 lat mieszkam w kielcach, a to dlatego bo w kiel studiowałam i poznałam swego męża.Mamy 2-letniego Kacperka,strasznego łobuza(no teraz to troche przesadziłam:):):)) jest kochany.Własnie teraz słodko śpi, a ja moge troche popisać.Jutro idziemy do przychodni na tzw.bilans 2-latka i tak mi sie nie chce , bo te doktorki sa troche rąbnięte... No , może nie bedzie tak żle.:D Evka81 jak tam twój maluszek?Wchodzisz w ten najgorszy etap rozwojowy (przynajmniej dla mnie był) to dopiero bedziesz miała urwanie głowy....Ja go przeszłam jako tako, oprócz tego że leżeliśmy w szpitalu bo miał oparzoną stopkę, miał wtedy niecałe 9 m-cy.Dobra napisz cos o sobie, bo sie dużo rozpisałam. Zaraz tu zajrze,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kviateq,moja droga od kiedy Oli się urodził każy dzień jest dla mnie wielką niewiadomą i strasznie boję się tego co będzie,np: najpierw bałam się jak to będzie jak Oli zacznie siedzieć,a teraz boję się co zrobie jak zacznie chodzić już nie mówiąc o tym jak juz bedzie wiekszy :P Wiem,ze przesadzam ale taka juz jestem :P sorki dziewczyny,ze tak dziwnie pisze ale Olivierka mam na kolanach. Na razie lece uspic małego bo juz marudzi ;) odezwe sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche o mnie ;) Mam 25 lat od 5 lat mam męża i Oli jest naszym pierwszym i jakże wyczekiwanym dzieckiem :D o tak jak sobie przypomnę ten strasznie pracowity rok ;) to mnie ciary przechodzą kiedy to zachodziłam w głowe,że jest coś ze mną nie tak i nie mogę mieć dzieci.Ale na szczęście okazało sie ,że jest wszystko ok :D Olivier jest moim oczkiem w głowie i teraz już nie wyobrażam sobie życia bez niego,a i nie nie wiem jak żyłam bez niego wcześniej ;) :P Ja po prostu zakochałam się we własnym synu :D Lecę spać skrobnę coś jutro,pa Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i zapomniałabym-Mag_da czy masz jakąś rodzinkę w Starachowicach i czy jeździsz tam jeszcze? No a teraz już spadam ;) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
My chyba wszystkie to sie kochamy w tych synach...no i w ich tatusiach... Tak mam tam sporą rodzine. Do jutra!:):):):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_da
Do st-ic jeżdżę, prawdopodobnie we wtorek jade.Ide spać. Jutro pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale dziś jestem padnięta :( Strasznie męczący i senny ten dzisiejszy dzień.Była dziś u mnie koleżanka z córeczką.Roczek ma ta dziewczynka i jest normalnie straszny z niej pieron :) Rozpieszczona jak nie wiem :) o matko jak jej czegoś nie chciałyśmy dać to się cała trzęsła :) Dziewczyny co tak dziś cichutko tutaj?Jeszcze nawet jednej strony nie zapełniłyśmy :) musimy szybciutko to zmienić :) Mag_da,Kviateq odezwijcie się,napiszcie jeszcze coś o sobie... :) Lecę kompać Olivierka i uśpię go to później zajżę i chcę widzieć tutaj dużo wpisów ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg_daaaa
Czesc dziewczyny!!!!To ja Mag_da tak sie wpisałam bo miałam jakies problemy.😠😠 Padl mi system na komp, a teraz pisze od szwagra.Prawdopodobnie jest uszkodzony dysk.Jak tylko go naprawią to sie odezwę,Pozdrawiam was cieplutko!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag_da mam nadzieję,że szybko wrócisz do nas bo w przeciwnym razie jak kviateq nie będzie się odzywała to z kim ja będe pogaduchy sobie ucinać?:) Zarezerwuj sobie nick bo ktoś się może podszywać pod ciebie :) A teraz spadam spać Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kviatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Evcię i Magdę (czy to twoje imię?). Trzeba rozruszć ten topik, bo zamiera. Dzisiaj u mnie jest bardzo smętny dzień, nawet pisząc teraz przysypiam. Trzeba sobie chyba łyknąć kawkę. Dziewczyny czy wy też popijacie kawę, bo jak tak to możemy się umawiac tak na internetową kawę, nawet codziennie. Oczekujemy niecierpliwie na Mag_dę, mam nadzieje, że szybko naprawisz kompa. Ciebie Evka pozdrawiam mocno. Aha i ten wpis poprzedni to jest mój tylko się pomyliłam. Oki, to uciekam robić obiad dla rodzinki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kviateq fajnie,że się odezwałaś :D No tak ja popijam kawkę ale tylko cappucino bo na prawdziwą jestem uczulona,tzn.jak napiję się nawet łyczka tej zwykłej kawy to robi mi się zaraz niedobrze,trzęse się cała i serce mi pikocze jak ogłupiałe :P No ale po za tym to możemy się umawiać na wirtualną kawkę na kafeterii :D ;) Ja też jestem od wczoraj jakaś śpiąca bardzo,chyba to ciśnienie ma taki wpływ na nas :( Oli zaczyna pokazywać nerwy i w ten sposób nami rządzi-skubaniec jeden :) Kviateq napisz jak to było u ciebie jak Krystian był mały?Czy miewał kolki i czy był spokojny czy płakał dużo? Magda ty też napisz o swoim maluszku jak kompa naprawisz :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg_da
Witam dziewczyny? Co tu tak pusto?No chyba nie zostałam sama? WRESZCIE dzisiaj odzyskałam komp.Wiec juz mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.No dziewczyny do dzieła z naszym topikiem , bo padnie...Mam wam tyle do opisania. Jurto tu zajrze,bo mam troche roboty na kompie. Dużo miłości Zycze wam w dniu zakochanych!!!! EVKA81 KVIATEQ MAM NADZIEJE ZE SIE ODEZWIECIE???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magda bardzo się cieszę,że się odezwałaś :) Jak widzisz zostałam sama kviateq się nie odezwała a tobie komp siadł :( ale mam nadzieję,że teraz już będzie ok i że wreszcie troszkę rozkręcimy ten topik :D Ja tobie też życzę dużo miłości na każdy dzień w roku ❤️ 🌻 Kochana jak możesz to zrób sobie wpis na czarno tak przynajmniej unikniesz podszywania się pod nick Pisz co się u ciebie działo jak cię nie było ... :) Ja też mam troszkę do opisania :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg_da
No w koncu!!! Zjawiłaś sie evqa!!!!Super Zajrzałam na chwilke, a tu jest jakiś wpis- niesamowite!!! Evqa, powiedz mi jak mam zrobic wpis na czarno , bo nie wiem??? , mam zareaerwować nick? Późnym wieczorkiem sie odezwe- zapraszam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WIECZORKIEM!!!! Znowu zostałam sama, wiec spadam, kobiety gdzie wy jesteście? Ide kąpać małego.Później jeszcze zajrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evqa - odpusciłas sobie ten topik???? Nawijaj , co tam u twojego Oliwierka? zdrowy,jak tam chodzi już? Mój dokucza jak cholera,kurcze musze isc bo kupe narżnął.Za chwilę sie odezwe>pa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×