Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

evka81

Mamy dzieciaczków z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic

Polecane posty

Witam! Jestem ze słonka ,tak jak wspominałam mam dwóch małych facetów ( i jednego dużego) starszy ma na imię Mikołaj (lub misiek), młodszy Marcel Natan( lub dzidziuś tak mówi na niego starszy brat ), moi synowie to dwa odmienne żywioły: Mikołaj - ogień , dzidziuś - woda, Jeżeli chodzi o mój problem to szpatowatość kolan polega na tym ,iż kolana u mojego dziecka tworzą coś w rodzaju półkola skierowanego na zewnątrz, niestety nie wiem co dalej! Rehabilitacja masaże , bucikiortopedyczne.Wczoraj byłam w poradni rehabilitacyjnej na Focha w przychodni Rodzina( nie idzcie tam nigdy!) nie dość , że cuchneło tam niesamowicie bo jest to poradnia OGÓLNA tylko z łaski swojej przyjmują tam dzieci ,lekarka co prawda przyjemna , ale już w swej póżnej starości zapominał aczy badała już dziecko czy nie! . Po zbadaniu mojego synka (Marcelka) stwirdziła , że nie ma szpatowatości - myślę sobie jest ok! Póżniej oglądała klatkę piersiową przyznała ,że jest trochę skrzywienia i dostanie masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubrałam dziecko mamy wychodzić kobicina z poczciwym uśmiechem żegna się z nami , więc ja pytam co z masażami , ona na to , że nia ma takiej potrzeby babka zapomniał aco przed chwilą stwierdziła nawet nie pamiętała czy baDAŁA JUŻ DZIECK! Nie no luzik wcale sę nie denerwuje ja i tak wiem , że mamy lekarzy idiotów! A ty Eva z którego osiedla jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Z tego co wiem ta wada to "SZPOTAWOŚĆ kolan" - może dlatego nie mogłyscie znaleźć nic w googlach. Pozdrawiam - nie-mama, ale z Ostrowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. Juska a spróbuj na Iłżecką do Domu Pomocy Społecznej ja chodzę tam z Oskarem na masaże po chorobie.Teraz już nie.Wiem że na tą dolegliwość konieczne są masaże.Mam na Słonku dwie siostry które też mają synków. A do jakiego pediatry chodzisz z chłopcami jak można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Evką jesteśmy z Częstocic koło Muzełum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) cieszę się,że Was widzę :D Ja jestem (tak jak wera pisze :) ) z Częstocic ale kiedyś mieszkałam na Pułankach :) niedaleczko Ciebie :) Wiem coś na temat naszej służby zdrowia bo już nie raz miałam z nią przejścia :( niezbyt miłe przeżycia... Może ta pani doktor była pijana?Takie rzeczy też się zdarzają... Ja kiedyś poszłam do gina na Słonko do przychodni i nie dość,że był pijany to jeszcze butelki mu brzęczały w szafce :( blehhh i miał brudne ręce,dokładnie paznokcie... :( Szybciej stamtąd wyszłam niż weszłam :P i przy okazji go wyzwałam od najgorszych :P No ale jemu to się należało! Ja z olinkiem nie byłam u doktorki na Fosha ale byliśmy tam na masażach i muszę przyznać,że bardzo dobrze go wymasowali i jednocześnie traktowali :) Jeśli chodzi o rehabilitację to ja nie mam zastrzeżeń. Juska,przepraszam,że tak wypytuję,ile masz lat i ogólnie powiedz coś o sobie,może my się znamy? Ryszarda_P miło powitać Ostrowiankę :) mam nadzieję,że także będziesz się udzielać na tym forum,było by mi bardzo miło :) Ty także powiedz coś o sobie :) Wera ja zauważyłam,że Tobie nie chce się wychodzić z domu.Jutro jak będzie ciepło to przyjdę po Was (Oskara i Ciebie) i pójdziemy na dwór,na spacer :) i nie chcę słyszeć wymówek! :) Pozdrawiam serdecznie i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny coś widzę,że się zaniedbujecie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My po spacerku, a teraz Oskar smacznie śpi :) :) :) Kobitki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Juha my też byliśmy dziś na dworze :) Oli bawił się w...błocie :O Strasznie to wyglądało :( Powiem Wam dziewczyny,że jest taka pogoda do d...,że poprostu nawet na dwór nie chce się wyjść :( Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co tu takie pustki, gdzie się podziewacie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu zaglądam tylko,że nikogo ciągle nie ma,a przecież ze sobą nie będę gadała :( Olinek jest strasznie marudny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dziewczyny odzywajcie się bo topik padnie a miło by się poznać osobiście :) :) :) Evka a czego Oli marudny choróbsko go bierze czy ząbale kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wera OLI COŚ CHYBA ŁApie :( Jakieś wstrętne choróbsko :( A co u Ciebie się dzieje? Słyszałaś,że nasza sąsiadka :O była w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Która sąsiadka ta wariatka???????????????A co jej się stało znowu napiła się domestosu ????????????? czy co innego ?????????? U nas po staremu Oskar dokucza ostatnio zainteresował go odkurzacz i chętnie się nim bawi niż swoimi zabawkami, śmiesznie to wygląda bo taki mały a odkurzacz ciut większy :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera bo było tak,że napiła się domestosa? :D Dziś znów nie widać żadnej choroby i Oli jest całkiem spokojny.Nie wiem,może te objawy to przez alergie...?Na prawdę nie mam pojęcia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziewczyny odzywajcie się :) :) :) :) Evka jak tam Oli już przeszło mu zapalenie spojówek???? A i co z tym chłopczykiem co był Marcin z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wera za radę , nawet nie wiedziałam , że tam na Iłżeckiej mogę pójść na masaże . Naprawdę dzięki miło , że mi doradzacie .Ja chodzę do Siekierko z moimi facetami uważam,że to najlepsza lekarka, ale skierowanie wypisała mi Badowska . Evka my się może nie znamy, ale mój mąż pochodzi ze Świrny i dużo czasu spędzał w Częstocicach, ja mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Olim byłam u lekarza.Delikatne przeziębienie i obędzie się bez antybotyku.Ma brać wapno,syrop od kaszlu,witaminkę C i zyrtec.Z oczkami lepiej bo dałam mu kropelki. Juska ja to na pewno nie znam Twojego męża,prędzej mój M albo Wera :) Zapytaj swojego mężą czy zna Dj\'a z Częstocic :) Ja z Olinkiem chodzę do doktor Klimas lub Grzebały,do Medyka na Pułanki. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja do lekarza chodzę do Czarneckiej albo Siekierko. Juska jak można zapytać to jak się nazywa twój mąż? :) :) A i jak tam masaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc.Co to tylko ja tu zaglądam :) Dziewczyny piszcie bo topik zanika :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gabi będzie nam bardzo miło jeśli będziesz miała ochotę z nami troszkę pogrymasić ;) Niestety nie odzywałam się wcześniej ponieważ moje dziecko było chore i leżeliśmy w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki.Piszcie,piszcie. Evka to dobrze że jesteście już w domku.Zdrówka dla Olinka 👄 Witaj gabi 🌼 napisz cosika więcej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera ale co chcecie wiedziec , zadaj jakies pytania a ja odpowiem na wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Gabi 🌼 jak ma na imię twoja córcia? Ja studiowałam w Kielcach na WSEiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi27
Moja córcia ma na imie Agatka, i jest sliczniutka, zresztą jak kazdej matki dziecko.Jest narazie jedynaczką , ale jak by los sie okazał łaskawszy to we wrzesniu by miala rodzenstwo. W 10tyg ciąży sie dowiedzialam ze płód obumarł, przezylam szok , ale juz dochodze do siebie . Czekam cierpliwie do lata i ponawiam staranka , choc nie ukrywam ze sie boje . Ja pracowalam w hurtowni farmaceutycznej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×