Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość Gonzogon
Witam, ja również mam problem ze znalezieniem dobrego lekarza ginekologa, szczególnie od czasu kiedy staramy się z mężem o dziecko. Przez bardzo długi okres czasu moim lekarzem była dr Kukuła - Bukraba. Wszystko było fajnie. Pani jest bardzo dokładna.. tylko strasznie małomówna. Naprawdę ciężko się było czegoś dowiedzieć. Przez 5 letni okres nie powiedziała, że mam nadżerkę. A poza tym dużym problemem było czas spędzany w poczekalni. Potem była dr Nowak - zdecydowanie nie polecam - ta pani postawiła diagnozę bez żadnych badań. SZOK. Następnie dr Synoracka - która przez 2 lata leczyła mnie lekami, których nie musiałam brać. A dodatkowo jest strasznie głośna i wszystkie panie na korytarzu znały moją historię choroby. Byłam też u dr Nesterowicz - fajna i kompetentna ALE powiedziała, że nie będzie prowadziła mojego przypadku i poleciła dr Wasilewskiego - u którego już 4 miesiące czekam na wizytę z NFZ. Powiem szczerze, że strasznie jestem zniechęcona do dalszych poszukiwań dobrego lekarza ale wiem, że muszę. Może ktoś może polecić specjalistę od policystycznych jajników przyjmującego na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia z rocznym stażem
polecam dr Pietrewicza jest naprawde świetny prowdził moja ciążę i odbierał poród. jest kompetentny poświeca duzo czasu swoim pacjentkom i nie zdziera kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka3
gonzogon,Rozpatrywałam opinie o Dr. Nesterowicz i Kukuła-Bukrbabę polecila mi znajoma.O tej drugiej opinii nie znalazłam ale słyszałam że jest dobra.O Dr. Nesterowicz słyszałam różnie więc nadal jestem w kropce do ktorej się wybrać.Którą bardziej polecasz pod wzgledem badań i dobrego charakteru?pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzogon
Julka, biorąc pod uwagę te względy, o których wspomniałaś to chyba lepsza będzie dr Nesterowicz. Ona podczas pierwszej (ale i ostatniej) wizyty wykonała mi cały szereg badań - dodatkowo też poleciła innego lekarza dot. zmian skórnych . Była zainteresowana "całością" problemów pacjenta - więc wydaję się być okej. U dr Bukraby leczyłam się naprawdę długo, a dopiero po 2 lub 3 latach zrobiła mi pierwsze USG. Chociaż bardzo mi odpowiadał fakt, że podczas każdej wizyty robiła badanie piersi itp. Jedna i druga ma swoje wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka3
Dzieki!A jak do Kukuły-Bukraby to na ktorą lepiej iść żeby długo nie siedzieć w poczekalni?Może lepiej z samego rana?I do Nesterowicz w ciągu ilu tyg.lub m-cy trzeba sie zapisać?Pozdrawiam ciepło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzogon
U dr Bukraby już dawno nie byłam, ale pamiętam, że trzeba było rezerwować połowę dnia. Trzeba było iść z rana, stanąć w kolejkę i długo czekać. Natomiast u dr Nesterowicz (byłam w NaproMedice) są zapisy na początku miesiąca i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym zaczać brać tabletki antykoncepcyjne. Myśle raczej o gabinecie prywatnym, nigdy wczesniej ich nie brałam, zalezy mi na tym, aby znaleźć ginekologa, który przed wypisaniem porobi mi badania, wypisze recepte, ale do momentu nastepnych badan za pol roku będe je dostawać za darmo (myśle o szybkich bezpłatnych wizytach tylko po recepty), nie stać mnie na pobieranie przykladowo 80zl za wizyte plus jeszcze koszt tabletek. Moja koleżanka chodzi do kliniki Arciszewskich. Mówiła, że za pierwszym razem zostawila tam 200 zł, a teraz ostatnio była po recepty i zapłaciła 100 i dostala recepty na dwa miesiące. Nie chce tyle płacić, ale też chciałabym, aby lekarz robił badania przed przepisaniem pigułek. Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faemi
Czy mógłby ktoś polecić lekarza który zajmuje się leczeniem Zespółu Policystycznych Jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnoika
Stanowczo Odradzam! 1) Ewa Nowak- masakra, brak wiedzy, obycia ! Ta Pani doktor prowadziła moja pierwszą ciąże, w 32 tyg. ciąży podczas usg Pani doktor zachowywała się dziwnie zatem spytałam czy coś jest nie tak, w odpowiedzi usłyszałam ze wszystko jest wporządku - w efekcie następnego dnia wylądowałam w szpitalu mój synek ZMARŁ! Podczas usg Pani Doktor nie potrafiła go po prostu odczytać, gdyby zareagowała odrazu moje dziecko miało by już 5 lat ! dodam jeszcze, ze : nigdy nie zrobiła mi cytologii, nie badała piersi, nie zauważyła ze mam tyłozgięcie macicy! TRAGEDIA! Odradzam i Ostrzegam przed tą kobietą. 2) Ginekolodzy na ul. Bema - tragedia, nie radzę wybierać się tam na pierwsza wizytę - badanie bardzo bolesne, Pani Doktor oschła, nie miła, wręcz odpychająca, nie warto! Najgorsze jest to ze w tej przychodni nie zachowują zasad higieny! Do dnia dzisiejszego nie wiem czy Pani doktor miała założone rękawiczki, jednak obawiam sie ze nie ! 3) Dr. Grycz - ul. Warszawska - przychodnia nie miła, nie ma ochoty nawet rozmawiać z pacjentem, odpychająca, byłam tylko raz więcej sie nie odważyłam ! 4) dr.J. Świątecka- miła i tyle prywatnie skasowała odemnie 80 zł. i nawet mnie nie dotknęła ! czysty zysk - nawet mnie nie zbadała! a dodam, ze jestem we wczesnej ciąży ! nie wrócę tam więcej ! Co z tego ze emanuje od niej empatia jeżeli bez badania stwierdziła ze powinnam zażywać tabletki podtrzymujące ciążę! NIGDY WIĘCEJ Moje wizyty u w/w lekarzy ( oprócz Pani E.Nowak, dr. Grycz ) miały miejsce w tym miesiącu - październik 2011, zatem wspomnienia są jak najbardziej aktualne ! ODRADZAM! Teraz sama szukam dobrego ginekologa, który poprowadzi moja ciążę ! gdy czytam te forum to mnie ciarki przechodzą po plecach! obecnie waham sie pomiędzy patologią ciąży - Uniwersytecki szpital Kliniczny a Pania Oniszczuk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamond88
Pół roku temu rodziłam w klinice Arciszewskich. Serdecznie polecam przyszłym mamuśkom, bo naprawde warto ;) Poród odbierał dr Andrzej L. pełen profesjonalizm pomimo komplikacji podczas porodu (małego wyciągano kleszczami) Profesjonalne podejscie i tak powinno byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 215
Witam serdecznie wszystkie zainteresowane. Mam 24 lata i od ok 6 lat regularnie chodzę do ginekologa tak profilaktycznie. Od niedawna jestem mężatką i staram się z mężem o dziecko, nie było łatwo zajść w ciąże ponieważ miałam z tym problemy niestety po zajściu ciąże poroniłam. Przez cały czas chodzę do doktora Nowaka u Arciszewskich i gorąco polecam ponieważ ten lekarz jest konkretny i nie bagatelizuje mnie jako pajetki która nie ukrywając jest nie świadoma wielu rzeczy. Na wizycie tłumaczy wszytko co od czego zależy, co robić itp. Wychodząc z gabinety u nie muszę sobie tłumaczyć rzeczy których nie zrozumiałam. A przede wszystkim to dzięki temu lekarzowi mam chęci do wszelakich starań o dzidzie. Nie wyobrażam sobie żeby jakiś inny lekarz mógł prowadzić mój przypadek ginekologiczny. Gorąco polecam tego lekarza dr. Artur Nowak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukująca Pacjentka
Bardzo proszę o Waszą pomoc; To form rozrosło się do monstrualnych rozmiarow i ciężko znaleźć w nim cokolwiek. Dlatego doszłam do wniosku, że warto sporządzić listę lekarzy, których lepiej omijac z daleka. Wiadomo, że każda z nas ma rózne oczekiwania, dlatego wątek "lekarz idealny" nie ma sensu i tak wpisujemy tu negatywy, a reklamy niektórych gabinetów są podejrzane. Proszę zastanówcie się i odezwijcie, podaję linka: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4993609&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 14 listopada mam hsg w białymstoku w szpitalu czy ktoras z was moze sie podzielic wspomnieniami bo starsznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek12
Hej Babeczki:) Proszę o szybką odpowiedź: kto lepszy: Świątecka, Pytko czy Januszek? HELP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wanna
Ja byłam u Pytko i mogę ją polecić - konkretna, miła, chyba kompetentna:) o świąteckiej słyszałam same pozytywne rzeczy, ale nie byłam u niej osobiście. Na Twoim miejscu wybrałabym którąś z tych dwóch, może po prostu zadzowń i zapytaj o terminy - czasem to decyduje za nas:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam polecam Swi ateckca lecze sie u niej jest bardzo przyjazna i kompetentna z calego serca polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piosenka na dobry początek
ulla - a Ty od dawna chodzisz do Świąteckiej? Moje znajome mają o niej bardo dobre zdanie, ja sama bylam raz i jestem pełna podziwu dla jej pracy, ale zastanawia mnie skąd o niej tyle złych opinii na znanym lekarzy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra Włoszka 3D
Dziewczyny! Świątecka jest naprawdę świetną babką:D tylko pamiętajcie, że od grudnia zmienia miejsce przyjmowania (chyba na Poleśną?). Nr telefonów będą takie same, wiec jak coś to można się upewnić. Pozdrawiam Białostoczanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama poszukująca...
Ja Pani dr. Oniszczuk nie polecam - brak jakichkolwiek badań i leczenie zapalenia przydatków ciepłymi okładami... Już lepsza dr Suchecka - prostolinijna ale wszystko wyjaśni i przynajmniej kieruje na badania jak coś trzeba dr. Ostapiuk - w pierwszej ciąży chodziałm do niego i byłam bardzo zadowolona - teraz przy drugiej średnio więc zaczęłam chodzic do dr Święca i tu nie mogę powiedziec złego słowa. Jeżeli ktoś liczy na to że lekarz będzie się do niego uśmiechac i trzymac za rękę to niech się tego nie spodziewa. Ale opieka fachowa, jeżeli coś się dzieje to robi wszystko żeby wyjaśnic przyczynę. Jest trochę zabiegany ale chyba nie znalazłam innego lekarza który by się tak mną i moim brzuszkiem zajmował. Z tego względu zamierzam też rodzic u Arciszewskich. Po jednym porodzie w publicznym szpitalu mam dosyc. Niby opieka nad dzieckiem dobra, nie ma co narzekac ale totalne olewanie, jeżeli masz objawy nie pasujące do ich standardów to wolą tego nie słuchac i nic nie pomóc. A jeżeli chce sie miec normalne traktowanie to i tak musisz zapłacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem Ostapiuk jest do niczego. Na pierwsza wizyte u ginekologa poszłam do niego. Przez niego czuje strach przed każdą wizytą u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelaa
Polecam dr Niklaszewską - przyjmuje w Omedzie i pracuje na Zamenhoffa. Jesli chodzi o NFZ - dr Barbara Rogoś na Upalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxy
HEJ.DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA INSEMINACJE ROBIONĄ PRZEZ DR ŚWIĄTECKĄ? JAK TAK TO NAPISZCIE JAK POSZŁO I JAKA OPINIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo wazne pytanie......
Dziewczyny, czy mozecie mi podpowiedziec, czy dr. Ostapiuk wykonuje polowkowe usg czy wysyla do kogo innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam się leczyć u prof.Jacka Szamatowicza-specjalista od niepłodnośći.Nie mogę zajść w ciążę to zdecydowało o specjaliście w danym kierunku.Rzeczowy konkretny lekarz a przy tym miły i sympatyczny.Też mam skierowanie na hsg na początku grudnia .Jak któraś je przeszła to piszcie jak było .Też się obawiam jak Uulla 28.A może któraś leczy się u profesora? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biata
hej dziewczyn :) Czy któraś z was była może u dr Małgorzaty Makowskiej. Możecie mi powiedzieć coś o niej, czy to godna polecenia pani doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaa
Hej dziewczyny :) Może któraś z was będzie w stanie mi polecić dobrego ginekologa, który pomoże mi przy moim Zespole Policy-stycznych Jajników przez to mam torbiele oraz nie miałam już dłuższy czas okresu. Byłam już u kilku lekarzy ale każdy mi przepisuje tylko tabletki anty po których tyję. Żadna wizyta u lekarzy których byłam nie dała mi satysfakcji. Jestem z Suwałk więc nie wiem, który lekarz u Was będzie w stanie mi pomóc. Na tym forum jest dużo nazwisk lekarzy ale nie wiem czy było coś wspomniane o takim przypadku jak mój. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi bo w grudniu będę w Białymstoku u endokrynologa więc przy okazji odwiedzę ginekologa. Z góry będę wdzięczna za każdą podpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eljola
Cześć. Niedawno u mnie zdiagnozowano torbiel na jajniku..podobno można ją usunąć metodą laparoskopową...szukam teraz dobrego specjalisty który wykonuje takie zabiegi. Słyszałam o prof. Piotrze Knappie , może któraś z was leczyła się u niego? co możecie o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×