Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość gość
Może nie białystok, ale w Warszawie byłam u pana Tadeusza Oleszczuka, bardzo miły i sympatyczny lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę tylko i wyłącznie do dr Michała Ciebiera z http://veritamed.com bardzo fajny i sympatyczny człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wiecie gdzie przyjmuje teraz dr Magdalena Szymańska? (wcześniej pracowała w CM Bojary),teraz nie mogę znaleźć nigdzie gabinetu w którym pracuje? Nawet prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Szymańska nie pracuje już w CM Bojary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie. Z dnia na dzień zrezygnowała. Miałam umówioną wizytę 3 miesiące wcześniej i kilka dni przed dostałam telefon że pani dr już nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie mojej poprzedniczki, czy może ktoś wie gdzie obecnie pracuje dr Magdalena Szymańska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Szymańska obecnie nigdzie nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodzę do dr Kluz-Kowal i spokojnie mogę Wam polecić. Niedawno miałam nawet dokładniejsze badania, łącznie z cytologią - bezboleśnie, szybko sprawnie. i możesz się umówić spokojnie telefonicznie. Numery są podane na stronie internetowej: http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ - ja polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktos tu jeszcze zagląda to chciałąbym zapytać czy ktos miał styczność z dr Markiem Dąbrowskim przyjmuje przy ul. przejazd... będe wdzięczna za jakiekolwiek opinie. Nie wiem czy warto do niego iść, z innymi ginekologami mam kiepskie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×