Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Temperatury nie mierze . Miałm bardzo nieregularne okresy po odstawieniu tabletek ,lekarz przepisał mi duphaston na wyregulowanie . Biorę go już od maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormonki mam w porządku . Dał nam też skierowanie na badanie nasienia dla mojęgo wężysława:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj mierzyc temperature. Jesli nie masz skoku w drugiej fazie tzn ze nie bylo owulacji, jeśli masz skok to prawdopodobnie owulacja byla, albo moze pęcherzyk nie pekl jest tzw zespól niepękniętego pęcherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna31, masz przepełnioną skrzynkę, moja wiadomość do Ciebie wróciła, zrób coś z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, W tym cyklu mierzę temp. i może dzięki temu wychwycę owulację. Choć gin. zleciła mi tylko prolaktynę do zbadania, to ja zrobię sobie również te hormony, które wymieniła genewa. Pokłuć się raz i zrobić te najważniejsze hormony i z taką \"materiałem dowodowym\" pójść do gin.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, bardzo dobrze, że się zdecydowałaś na badania, zawsze lepiej żyć w świadomości tego, co się z człowiekiem dzieje. Koniecznie zrób LH przed owulacją, jak będzie wysokie, to znaczy, że się zbliża i jest o.k. Pozdrówka i życzenia owocnych przytulanek dla wszystkich, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa ale moja skrzynka jest prawie pusta, jeszcze ją sprawdzilam i jest dużó wolnego miejsca. Julka masz rację zrób hormony, ja zaluję że od razu nie zrobilam na samym poczatku. A tak wogóle to co u Was slychaćjak nastroje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest ok, nowy cykl, nowa nadzieja i mimo nawału różnistych spraw samopoczucie mam dobre. Oby jak najdłużej:) czego i Wam życzę. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mój nastrój, to oglądam coraz niższe stany depresyjne. Czarna31, jeszcze raz spróbuję coś przesłać, może nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............4...............08.03 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2...............23.03 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............8..............22.03. genewa........Dorota.....35.........S-rz...............9..............04.04. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......09.03 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam strasznego doła zrobiłam test co prada 2 dni przed terminem @ I CO? WIELKIE NIC Idę ryczeć nic mi się w życiu nie udaje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlaaaaa
Ale Wy tu Dziewczyny przynudzacie nic się na tym topiku ciekawego nie dzieje a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla to nie czytaj - proste. Genewa wszystko jeszcze przed nami. Julka cieszę sie ze optymistycznie patrzysz na świat. Ja już się boje mieć nadzieje. Chociaż jak widzę sloneczko i czuje już wiosnę to mi lepiej. Kobietki dzisiaj nasz dzień. Uśmiechnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa dzięki za maila, też Ci coś przesylam abyś nigdy nie tracila nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 31
Witam wszystkie dziewczyny starające się o dzidziusia. w tym roku skończę 31 lat i jestem w 7 mies. ciąży. Staraliśmy się przez 15 miesięcy - a w zasadzie przez rok. Ostatnie miesiące odpuściłam sobie , byłam już tak sfrustrowana< że miałam dość tematu dzieci. Wyjechaliśmy na wakacje a w miesiąc po powrocie zaszłam w ciążę. Dodam jeszcze że jestem mamą 7 letniej dziewczynki - miałam 24 lata i zaszłam w ciąże w 2 cyklu. Trzymam za was kciuki - ale moja rada - starajcie się o tym nie myśleć, po prostu kochajcie się z partnerami, cieszcie się wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna muszę patrzeć optymistycznie bo mam już dość dołowania się, więc czas najwyższy to zmienić a jak już jest więcej słońca to od razu ma się więcej energii i zupełnie inne spojrzenie na różne rzeczy:) Wam też tego życzę. Dzięki Magda za to co napisałaś, wzbudza to większą nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa wiem że latwiej jest pocieszać innych i dodawać im nadziei niż wmówić sobie ze będzie dobrze.ZAwsze mam uczucie że innym się uda tylko nie mi, ale cóz zobaczymy.Oby wszystko się nam spelnilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
Witam was wpadłam na chwilke ,widze że nie macie zbyt dobrego humoru pomimo naszego święta , choc ten jeden dzień w roku powinłyśmy się cieszyc i świętowac i zapomniec o troskach i kłopotach,mam nadzieje że zostałyście opsypane kwiatami i życzeniami więc nie smuccie się już będzie dobrze . genewa , czarna31 będzie dobrze ,majka74 ty już dostałaś@ czy tylko przez test tak płaczesz,,niepłacz ja też siedze jak na szpilkach 26dc i nic ani @ ani innych wieści test jeśli już to zrobie w sobote,więc chyba zwariuje przez te dwa dni,ale sie rozpisałam ale musiałam troche upuścic napięcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Dziewczyny! Trzeba tę zimę jakoś przegonić, bo ja już nie wyrabiam. Jeszcze trochę i sól z dróg mi zeżre karoserię w samochodzie i czym ja biedna będę do pracy jeździła... A tak na poważnie, to naprawdę mam już dość zimy i tęsknię za wiosną. Wreszcie będę mogła coś zrobić w moim przydomowym ogródku (jeśli wszystko nie przemarzło w zimie). Pozdrawiam Was, trzymajcie się, zmykam na cały dzień (wyjazd służbowy). Pa, moje Drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej pracy genewa! Ja jestem trochę rozbita i mam okres czarnowidztwa.Już po dniach plodnych u mnie i teraz czekanie- czyli najgorszy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena dzięki za slowa otuchy, może w końcu będzie dobrze chociaż brak mi sil i nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, nie mogłam znaleźć naszego topiku, a na dodatek jakiś straszny bajzel tu dzisiaj panuje: moderatorzy strajkują, ludzie wypisują niestworzone rzeczy...!!! Ledwo żyję po dzisiejszych rozmowach, wróciłam do domu, męża nakarmiłam i pomyślałam, że trzeba do Was zajrzeć, a tu cisza. Dziewczyny, nie przejmujcie się tymi wrednymi wpisami. Odezwijcie się i napiszcie co u Was słychać, głowy do góry, jesteśmy przecież optymistkami ( i tylko czasami mamy malutkie dołki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
Witam rzeczywiście cicho i topiku też znalesc nie mogłam aż się wystraszyłam ,kiedyś weszłam na forum i prosze nasz topik na pierwszym miejscu pomyślałam ale tu gaduły piszą a dzisiaj smutek i cisza . Wzywam wszystkie do rozmów aby topik na pierwszym miejscu sie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że zmarła Hanka Bielicka. Jak na nią patrzyłam, to zawsze myśłlałam, że bedzie żyć wiecznie. Jeszcze nie tak dawno grała w reklamie, mówiąc, że wątroba nie ma łatwego życia...Oj, fajna z niej była kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×