Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dzięki Genewa takie tez znalazłam. Aha a faza cyklu nie ma znaczenia??? Bo ja znalazłam że na pocz. cyklu powinno być 0,7 - 4,1 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze blade a u mnie na wynikach chyba inne były podane jednostki czy coś??? pewności nie mam bo nie pamiętam, ale wydaje mi się że wyglądało to inaczej...ale obok były normy i było oki (tzn to 0,01) więc chyba nikt mnie nie oszukał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris wiesiołek mozesz brać spokojnie, na pewno nie zaszkodzi,on też dobrze wpływa na inne elementy organizmu więc na coś na pewno pomoże:):):) Genewa na pewno napisze o tym testosteronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój śluz płodny w tym cyklu ma odrobinkę krwi, podobno to jest normalne bo to przez wzrost i pękanie jajeczka, ale wolę się u was upewnić/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testosteron - androgen o nasilniejszym działaniu biologicznym. Powstaje głównie z androstendionu (ok. 60 %). Reszta jest produkowana bezpośrednio przez jajniki i nadnercza (po 20 %). Do słabszych androgenów należą androstendion produkowany po połowie przez jajniki i nadnercza, dehydroepiandrosteron (DHEA) oraz jego siarczan (DHEAS) produkowane prawie wyłącznie przez nadnercza. Tylko niewielki procent testosteronu jest w postaci wolnej odpowiedzialnej za jego działanie biologiczne, reszta jest związana z albuminami i globuliną wiążącą hormony płciowe (SHGB). Obniżony poziom SHGB wiąże się, zatem z nadmiarem czynnego biologicznie testosteronu i często występuje w PCOS. Poziom androgenów jest względnie stały w cyklu za wyjątkiem okresu okołoowulacyjnego, kiedy ich stężenia wzrastają. Mamy w związku z tym dość dużą dowolność jeśli chodzi o wybór dnia cyklu odpowiedniego do badania. Badanie testosteronu jest badaniem podstawowym. Dalsze oznaczanie poziomu androgenów jest wskazane w przypadku hirsutyzmu (występowania owłosienia w nietypowych dla kobiet miejscach), podejrzenia o PCOS lub poszukiwania przyczyn nadmiaru testosteronu w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, odrobina krwi pojawia się przy owulacji. A jak jest wcześniej, to nie wiem jak to jest. Może masz już owulację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss chyba nic nie moge pomóc w kwestii plamienia i owu... Tylko słyszałam że tak może się zdarzyć :) Nie wiem czy jeśli występuje to jednorazowo czy przez jakiś czas? Na wszelki wypadzioch pewnie zaciągnęłabym mężusia na solidne przytulańsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko mozliwe, bo śluzu mam co niemiara i boli mnie lewy jajnik. A tej krwi to jest tak ledwo, ledwo. U mnie burza sie zaczyna a ja za pół godziny do domu idę, już czuje ze będe przemoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj trafiłam na burzę jak wracałam do domu. Nie lubię jeździć samochodem jak gromy latają mi nad głową i wycieraczki nie przerabiają wody. Okropność. Teraz jest taka dziwna pogoda, możliwe, że też zbiera się na burzę. Czarna, trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! to uważaj!! Ja się z lekka zawsze boję burzy.. Kiedyś mnie dorwała na otwratej przestrzeni tj nie w domu i tak wiało i waliło, że normalnie!!! Ech... chyba nawet opis tejk sytuacji nie jest możliwy, ale nawet w wiadomościach pokazywali..zniszczenia też...no i zginęło wtedy chyba 4 osoby.. Brrr.. to był koszmar!! teraz jak widze coś takiego to nikt mnie nie namówi do wyjścia na zewnątrz. Pewnie siedziałabym wpracy do wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz za chwileczkę przyczłapie po mnie moje szczęście i idziemy na łajzy!! :) Obiadek, deserek...może lody z bitą śmietaną :) no i wieczorek sympatyczny Jutro dopiero się dowiem czy w ogóle w tym cyklu mogę mysleć o prokreacji ale przeciez i bez tego przytulanki są milutkie :) Chyba nawet bardziej niż milutkie hihihi Pozdrówka i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak się jedzie samochodem, to generalnie trudno powiedzieć, czy jest człowiek na zewnątrz, czy wewnątrz...;) Tak bardziej na zewnątrz, ale jednak wewnątrz... Ale pierdoły piszę, właśnie zagrzmiało, czyli burza będzie. Chyba mi się przed burzą krosty na mózgu robią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa dobre z tymi krostami:):):) U mnie trochę kropi ale burza przechodzi bokiem, moze jakoś dotrę do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, znam sporo takich różnych powiedzonek, np. stworzył toto Pan Bóg, a teraz żałuje..., może kiedyś więcej napiszę. Nie zapomnij podać wyniku, ja będę w domu dopiero po 20-tej i wtedy zerknę co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moje wyniki testosteronu ale ich nie rozumiem zwlaszcza tego znaczka na początku( nie wiem czy to przypadkowy znaczek \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatje
Hej dziewczyny. Co ja biorę to Castagnus, można informacje znaleźć wpisując tę nazwę w wyszukiwarce. Kupiłam go tydzień temu w aptece w Polsce za 11,20. Przedtem brałam wersję belgijską:) I nawet jak obserwuję bardzo mi śluzik poprawił, a przez kilka ostatnich miesięcy bywało kiepsko na tym polu. Co do innych środków. Dziewczyny, nie dajmy się zwariować. Moje zdanie jest takie, że jak ma się udać to się uda, a potem jak wiadomo trzeba uważać. Ja przez jakiś czas uważałam na wszystko i co, nic. Chodziłam na dodatek strasznie zestresowana, bo zrezygnowałam nawet ze środków na alergię i przez dwa tygodnie katowałam się potwornym bólem głowy i stale cieknącym nosem. Koszmarne. Z tego co gdzieś czytałam, małe codzienne dawki aspiryny mogą pomóc w zagnieżdżeniu. Mnie nie pomogło. Coś wam powiem. Dowiedziałam się o ciąży bliźniaczej mojej kuzynki. Jest w moim wieku, wielokrotnie poroniła i po ciężkiej kuracji hormonalnej w końcu się udało. Będzie miała dwóch chłopaków w lipcu. Już się chcieli poddać, bo nie dawali sobie emocjonalnie rady. Możecie sobie wyobrazić ? Zachodzić w ciążę i stale to upragnione maleństwo tracić. Podziwiam ją. Do jutra. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, a co z tym Twoim wynikiem? Bo tylko znaczek widzę. Ja odebrałam swoje wyniki, bardzo dziwne są, ale o tym później napiszę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, napisz jeszcze raz ten wynik!!! Oto moja prolaktyna: 13.03. - 655,2 mlU/L 24.04. - 25,2 mlU/L norma 40-530 mlU/L Jak widzicie, po miesiącu brania norprolacu, mam wynik poniżej normy!!! Ja oszaleję. Wykończona jestem po dzisiejszym dniu, dopiero wróciłam do domu i nie wiem co mam ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz coś nie wyświetlilo więc piszę jeszcze raz na wyniku bylo tak: Testosteron wynik w surowicy krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no szlag mnie trafi , nie mogę tych wyników wpisać. Napiszę to literami: dwadzieścia nanogramów na decylitr to mój wynik a normy to od dwudziestu do osiemdziesięcieciu nanogramów na decylitr. Tylko ze przed liczbą dwadziescia jest znaczek \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z tym znaczkiem, czy to przypadek, czy coś znaczy. Jeśli nic nie znaczy, to oznaczałoby zmieszczenie się w normie. Muszę tych jednostek jeszcze poszukać. Kiedy idziesz do giny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no szlag mnie trafi dalej ten znaczek to znak mniejszości który stoi przed dwudziestką zarównoprzed wynikiem jak i przed normą i tego nie rozumiem bo z tym znaczkiem byloby to nielogiczne. Inne normy jakie znalazlam to od piętnastu do osiemdziesięciu czterech nanogramów na decylitr (ng/dc) oraz od dziesięciu do dziewięćdziesięciu nanogramów na decylitr (ng/dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, co? Trudno im było oznaczyć i napisali, że mniej niż norma? Nic nie kumam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jeszcze zrobić badanie tego testosteronu w czwartym dniu po skoku temperatury, tak kazala gina no i mąz musi w końcu zrobić badanie nasienia i dopiero z tymi wynikami mam do niej isć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×