Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witajcie! solaris byłaś dzisiaj pierwsza, ale tylko dlatego, że mam migrenę i ledwo widzę monitor. Poza tym jakaś zniechęcona do wszystkiego wróciłam wczoraj od giny. Z tymi badaniami to jest tak, że niektóre robiłam na własną rękę. Mam nauczkę, że trzeba słuchać lekarza i nie wydawać bez sensu pieniędzy. Ja nie mogę mieć monitoringu, dopóki nie będę miała wyników hsg. No bo po co? Lekarz musi mieć pewność, że jajowody są drożne, wtedy monitoring ma sens. Napatrzyłam się wczoraj na kobitki w ciąży i tak im zazdrościłam tych płomiennych twarzy (piszę to zwłaszcza w kontekście tego, jak sama dzisiaj wyglądam, o matko!). J ak miałam już wchodzić to przyszła kobitka z trojaczkami, częściowo dzieło mojej giny. Ale ma rozmach!!! Trzech chłopaczków, dwóch indentycznych i jeden bidulek, jakby bez pary, w ogóle do nich nie podobny. Fajni byli. solaris, wielkie dzięki za nobla:), ale ja tylko staram się pomóc, jeśli coś wiem, to się tym dzielę. Chyba muszę się zbierać do pracy, wczoraj nie byłam, więc dzisiaj pójdę zobaczyć, co się dzieje. Przynajmniej na kilka godzin. Ach, ten nienormowany czas pracy. Atena, no całkiem ładna rocznica. Myślałm, że to ja i solaris mamy najdłuższy staż, a tu proszę:) solaris, zdrowe plemniki wędrują bardzo szybko:) Pozdrawiam Was i życzę, żeby Wam tak pod czachą nie dudniło, jak mnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Genewo choć utule cię na tą twoją główkę :) A najlepeij zleć masaż głowy mężowi. Mój wymasował mnie we wtorek tak solidnie i dodzisiaj się jeszcze nie czesałam... Słuchajcie fryzurę mam jak od fryzjera! Super piękna mimo że grzebienia nie widziały własoy od poniedziałku :D:D Wstyd się przyznać.. ale wyglądam serio szałowo!! Polecam!! A ja z kolei musze mieć monit najpierw żeby zobaczyć czy clo będzie działać.. a potem od razu laparo..chlip chlip.. Jakoś przetrwam, chociaz powiem wam, że po ostatnim pobycie w szpitalu jak słysze że będe musiała się legnąć w szpitalne wyro i jeszcze dac z lekka pokroić to mi się włos na głowie jeży!!!!! No nie wiem... mam mieszane cholewcia uczucia, a tak serio to po prostu sie bojam... Gdzieś tam jakaś malusia iskierka tkwi że może jednak są drożne.. Oczywiście genewa pewnie wie jakie to szanse..zwykłe zapalenie przydatków może spowodować zrosty a co dopiero zapalenie otrzewnej, które doprowadziło do zrostu jelit.. ech tam. Pomartwie się później! Genewo a nie wolałabyś od razu laparo? bo mój twierdzi że tak jest lepeij niż kontrastem bo można od razu usunąć jakby co.. No laparo jest droższym zabiegiem...może dlatego gina kieruje cię na kontrast?? Zmykam bo kurcze utrlopu nie dostanę jak nie zdążę. :) oczywiście jeszce wpadnę. No i wy też wpadajcie!! Cak cak!! Jedna po drugiej!!! Propouję zmienić temat naszego topiku chociaz to chyba nie wykonalne... No to w takim układzie temat przewodni od dziś. Uwaga, uwaga: KTO TU WCHODZI I MYŚLI PŁODZI TEN ZACHODZI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie zaklęcie czarodziejskie. teraz przeleciał przez topik śliczny tajemniczy złoty pył magii... No i żeby nie było, musze kilka słów skrobnąć po tym wezwaniu, apelu i zaklęciu czarodziejskim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki.Po takich miłych wstępach nie wypada nic nie napisać.Ja równiez Genewo wygladam dziś nie zadobrze,no ale do mnie wielkimi krokami zbliza się@ ze wszelkimi swoimi walorami.Zanim rano podniose tyłek muszę uronić ze trzy łzy na mój kiepski los.Pobolew mnie brzusio i to ostro.Na ostatniej wizycie moja gin wspomniała również o badaniu na drożność.Już teraz się boje bo nawet nie wiem czym to pachnie,no ale wyobrażnia działa,więć się boję.Napiszcie mi kochane o co chodzi z tym endo ,bo takie słowo u gina nie padło,mówi tylko o wielkości tych pecherzyków.Serdecznie Was Z rana pozdrawiam i życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć castopea :) Ech fajny czar zaczął dzisiaj działać?? :D No więc endo to endometrium czyli grubość macicy tj tej \"ściółki\" która się zbiera przed @ a jest podłożem dla szamania przez dzidzię. Sorki że ja tak troszkę obrazowo i skrótowo a mniej naukowo.. Jeśli jest owu, jeśli nawet traficie, to jeśli grubość endo w trakcie owu wynosi poniżej 8mm to nie ma szans na zagnieżdżenie... ot cała tajemnica... 8mm jest takim minimum, nawet podaje się 8-9mm. Jeśli robiąc monit przez kilka cykli nie da się uzyskac takiego endo to trzeba konuiecznie coś z tym zrobić a nie skupiac suię tylko na owu, bo to bez efektu leczenie.. Tak chyba w skrócie bym to ujęła :) Ech ile człowiek musi wiedziec żeby zaufac lekarzowi co? hehe Warto bo inaczej nie można sprawdzić czy lekarz kurcze jest odbry. Mój mi mówi takie rzeczy więc jestem zadowolona, a dzięki temu że tak sobie czytam i zapamiętuję to go skontrolowałam :D:D a on nawet o tym nie wie :D No czekam jescze tydzień... tak bym chciała żeby urosło co trzeba do wymaganych wielkości :) Prosze chuchać i trzymać kciuki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatje
Dzień dobry dziewczyny. U nas jeszcze szar, ale ponoć ma być ładnie, więc robię pranie i będę cyatować na słońce, żeby je na dwór wyrzucić. Przynajmniej nie leje jak wczoraj, a to już jakiś początek. Pytasz Genewa, czy tęskniłam za moimi maluchami. Tęskniłam. Fajne są, chociaż czasem dają nieźle do wiwatu. Wszystkie. I te biegające i stale paplające dwulatki i te 9miesięczniaki, które w chwili obecnej panicznie boją się obcych i dostają zęby. I jeszcze mój nowy 6miesięczny, teś ząbkujący. Wczoraj bardzo się zaskoczyłam, gdy przyszła do mnie kobieta ze swoją 2miesięczną córeczką. Mała miała być u mnie od końca czerwca, będzie za 2 tygodnie. Będzie niezła jazda z tą szóstką szkrabów. Na szczęście pogoda coraz bardziej sprzyja wychodzeniu do ogrodu, bo spacery będą chwilio niemożliwe. NIe mam tyle wózków. Wiecie co najgorsze? Tutaj jestem kompetentna, ludzie powierzają mi swoje dzieci, bo wierzą w moje kwalifikacje. W Polsce jestem w tym względzie odstawiona na boczny tor. Jak się zbierze rodzina i zaczyna się rozmowa o dzieciach i problemach nikt mnie nie słucha, bo nie mamy dzieci, a te z rodziny nie za bardzo znam. Zdarza mi się cyasem wtedy zamnknąć w moim starym pokoju i płakać, bo to niesprawiedliwe i serce mi pęka jak coś takiego słyszę. Myślałam, że się do tego można przyzwyczaić. Nie można. W ogrodzie na razie nic nie rośnie poza chwastami. Dopiero kilka dnieprzed naszym wyjazdem zaczęło się robić ciepło, więc jesteśmy na etapie planowania co będziemy sadzić. Za to podczas naszego wyjazdu zrobiło się zupełnie zielono. Codziennie piję sobie rano kawę i patrzę na nasz ogród i sady, które są za nim. Przepiękne. Niedługo te wszystkie grusze i jabłonie będą kwitnąć i przez kilka dnie wszystko będzie tu białe. Coś przepięknego. Mieszkam tu 4 rok i stale się tym zachwycam. Co do wieku. Przypomniała mi się zabawna sytuacja. W pierwszym roku pobytu, kiedy jeszcze nie mówiłam zbyt dobrze i byłam ogólnie nieznana, przyszedł do nas jakiś akwizytor i zapytał, czy są w domu tata albo mama. Szok. Wogśle przez jakiś czas sporo ludzi myślało, że jestem o wiele młodsza od męża, a między nami są tylko 4 lata. Faktycznie, jak się przyglądam niektórym kobieto w moim wieku, to wyglądają na o wiele starsze ode mnie. Wcale mnie to jakoś nie martwi :)). Pora ruszać do roboty. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Castopea, ja też przed @, 24 d.c., więc czuję się okropnie, choć poza głową nic mnie nie boli. Też ostatnio często ronię łzy, choć nie wiem, czy z jakieś konkretnego powodu. solaris, u mnie nie ma w tym momencie przesłanek do laporo. A jeśli chodzi o pleminiki, to czytałam, że takie sprytne potrafią 30-centymetrowy odcinek pokonać w 5 do 10 minut po wytrysku. Agatje, tak myślałam, że tęskniłaś za maluchami. Jak teraz nabierzesz doświadczenia, to wychowanie własnych dzieci pójdzie Ci już jak z płatka:) U nas dzisiaj słonko, ale ja czekam z pracami w ogródku do 1 maja, staram się trzymać wskazówek z kalendarza dla ogrodników. Tam są np. informacje kiedy najlepiej siać, kiedy sadzić, kiedy przycinać. Jednym słowem, wszystko w zgodzie z naturą. U mnie to się wszystko sprawdza, bo ogródek mam naprawdę ładny. solaris, kiedy masz mieć laparo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc gin twierdzi że na jesieni, bo na razie musimy sprawdzić jak reaguję na leki na owu. Bo gdybym nie reagowała to pewnie robiliby od razu te zabiegi czyli np nakłuwanie itp. Dlatego tak bardzo się cieszę że reaguję na leki :) No a ponieważ u mnie są baaardzo duże przesłanki za zrośnieciem to też lepeij od razu laparo zamiast kontrast. Tak więc na jesieni gdzieś będzie to laparo... Bojam się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet spokojnego długiego weekendu nie będę miała, bo zaraz w poniedziałek po nim idę do szpitala. Już się trzęsę... Najgorsze, że przy hsg to tłum ludzi się kręci, a tu człowiek z gołym tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris kawka pyszna jak codzień:-))) Witajcie laseczki. Agatje przypomnij mi gdzie Ty teraz mieszkasz bo zapomniałam:-(( wiecie co naprawde mi też bardzo imponuje wasza wiedza na te wszystkie tematy. Soalris Ty rzeczywiscie trafiłas na swietnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kikunia :) Kawka z rana normalnie na nogi stawia. Ciesze się że smakowała! Kurcze chyba musze pomyśleć o jakimś janie co by parzył i podawał kawę i jeszcze zmywał :D:D nie narzekam, ale zawsze to byłoby przyjemniepopatrzyć na takiego młodziaka eleganckiego i wysportowanego co to kawę z rańca poda :D Co wy na to? Kikunia lekarz jest superowy. Trafiłam na niego z polecenia. Pytałam kobiet gdzie chodzą i kogo polecają. Pytałam też lekarzy z innych specjalności czy słyszeli o kimś dobrym i tak wyszło że ten a ten to jest super. No i się sprawdziło! W ogóle bardzo cenię sobie to, że część do badań jest zupełnie oddzielona, a on wchodzi dopiero jak się powie że już gotowa, no i wchodząc do pomieszczenia gasi światło, a zapala tylko taką punktową lampkę. :) To bardzo fajne. No i jak robi monit, to też gasi światło i jak podchodzi to najpierw zrywa taki duży kawał zielonego czegoś i zakrywa tzn. kładzie na brzuch i na \"trawniczek\" (sorki za określenie ;)). To duży komfort :) Warto szukac i pytać. Ale i tak będę nadal doczytywała bo chcę mieć pewność. Poza tym raz już się zdałam na lekarzy i co? Ledwie uszłam z życiem. Opowiedz kikunia co tam u ciebie na froncie walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też muszę pochwalić moją ginę. Gabinet i ona - pełna kultura. Też gasi światło i ma tylko punktowe, wszystko mówi, co będzie robiła i jakieś żarty opowiada, żeby nie koncentrowac się na badaniu, poza tym bada bardzo delikatnie, ale z taką dużą wprawą. Gabinet ma pełne wyposażenie, wszystko tu jest. Nawet jak człowiek ma stan zapalny, to bada śluz pod mikroskopem, żeby nie dawać leków w ciemno, a to trzeba umieć robić. Wizyta kosztuje 50 zł. A ja cenię ją chyba najbardziej za to, że się nie spieszy. Może mieć 10 pacjentek za drzwiami, a i tak spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, pociesza, tłumaczy. Jeśli chodzi o kawkę to ja mam Bożenkę, która parzy mi super kawusię i wie, jaką herbatkę lubię i w ogóle pełny serwis:) solaris, wpisz się wreszcie do tej tabelki, bo Cie magia nie obejmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Genewo ja tu dzielnie myśli płodzę i wchodzę :D:D No ale skoro tak sprawę stawiasz :) to chociaz niepewnie się wpiszę KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4............... maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10...............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......03.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl...........09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............03.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.................maj KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka......32..........W-wa........................21.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tej Bożenki to też możemy się wprosić na kawkę??? jeśli tak to ja poproszę jutro z rańca małą czarną parzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka - dusza człowiek, głodnego nakarmi, spragnionego napoi, nie ma sprawy. Tylko jak pokonać dzielące nas jakieś 300 kilometrów (może nawet z hakiem)? solaris, może zamiast Jana, przygarniesz Manuela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wirtualna, to jutro kawka ok. 7.30, bo o tej godzinie przychodzi do pracy nasza Bożenka. Tylko Manuela trzeba będzie poszukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety ale żescie sie rozpisaly ledwo doczyatalam:) A ja to mam pecha, poszlam dzisiaj do tego laboratorium a kobieta sama nie za bardzo wiedziala co z tym wynikiem, najpierw powiedziala ze jest poniżej 20 czyli poniżej normy, potem jak ją zapytalam ze znaczek< jest też przecież przed normami to powiedziala ze w normie, ale jej powiedzialam że to nielogiczne te normy a ona na to zeby pytać lekarza. A jak jej powiedzialam ze przecież wyniki powinny być dokladne a nie pisane że coś jest ponizej to nic nie powiedziala. Pocieszam się tym ze testosteron a dokladnie jego niskie stęzenia nie ma wplywu na przebieg owulacji - jedynie wysokie stężenia mogą blokować owulacje. Genewa niestety nie sprawdzam testów gimnazjalnych, jestem egzaminatorem ale maturalnym więc w maju czeka mnie siedzenie na poprawie matur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, piszesz niestety, tzn., że wolałabyś sprawdzać? A jakiego przedmiotu uczysz? Wiesz, że widziałam ranking najlepszych lekarzy roku 2005 i tam było dwóch lekarzy z Nowego Sącza? A co do Twojego testoseronu, to masz rację, jeśli nie ma powyżej normy, to już jest dobra wiadomość. Jednak to nie zmienia faktu, ze w laboratorium coś skopali. A na to następne pobranie nie możesz pójść do innego laboratorium? Dzisiaj mam taki nastrój, że lepiej nie mówić. Jeden z moich współpracowników powiedział mi przed chwilą, że może jaskółkę zrobić, żeby tylko poprawić mi nasrój, bo tak ich dzisiaj ganiam, a oni już nie wyrabiają. No i zrobił. Myśłałam, że umrę ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa z tym niestety to jakoś mi się napisalo, nie chcialabym to koszmarna robota.Ucze przede wszystkim geografii ale zrobilam też studia z informatyki i też uczę ale mam mniej godzin. Wlaśnie nie wiem jak robić to drugie badanie bo powinnam w tym samym laboratorium ale jeszcze zobaczę. Na razie uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ales mnie rozbawiła tą jaskółka . Fajnych masz pracowników . Solaris co do mie to ja narazie czekam na owulacje , która moze będzie. Odstawiam Duphaston i narazie nic. Ciekawe po jakim czasie dostane @. Ale wpadłam na pomysł . Co Wy na to żebysmy się powymieniały mailami , a na początek wysłały swoje zdjęcia , zebyśmy widziały jak wyglądamy . Co Wy na to? kika_8@tlen.pl Podaje swój na dobry poczatek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję się odezwać na maila ze swojego :) Dzisiaj i jutro bardzo jestem zajęta. kukam tu co chwilkę na małą chwilkę żeby coś przeczytać i skrobnąć, ale po długiw weekendzie obiecuję że skrobnę na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten swój długi week kończę 8 maja !! hehe :D ciesze się strasznie ale jeszcze nie mam urlopu... tfu tfu żeby nie zapeszayć i dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa , głowa do góry , wszystko będzie dobrze . Tymczasem ciesz się długim weekendem . Solaris , nie ma Twojego konta w profilu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Ja jestem dziś jakoś przygnębiona i na nic nie mam ochoty. Chyba to przez moje zęby. Wczoraj byłam u dentysty na odbudowaniu zęba po leczeniu kanałowym. wszystko byłoby fajnie gdyby nie aparat retencyjny który noszę po leczeniu aparatem stałym. Bo ja się nie pochwaliłam, że nosiłam i zdjęłam w grudniu górę a dół w marcu i mam śliczne ząbli:D, tyle że po takim leczeniu jest jeszcze leczenie retencyjne i ja na górze mam taki wyjmowany aparat. Na początku musiałam w nim być cały czas (do jedzenia zdejmowany) a teraz skrócam czas noszenia by dojść do zakładania tylko na noc. I przez to że dentyska odbudowała zęba, nagle zrobiło mi się za ciasno i mam ucisk na zęby i bolą. Po pracy idę do niej by mi poprawiła, a jak się nie da to do ortodonty. Myślałam, że będę miała już spokój z zębami, a tu masz. Atena 13 rocznica ślubu to jest koronkowa:D Genewa mam nadzieję, że jaskółeczka w wykonaniu kolegi poprawiła Ci humor:) Jutro też wpraszam się na kawusię:) Wyjeżdzam jutro po pracy na długi weekend by móc nareszcie odpocząć. Jedziemy nad morze i choć pogody może nie być, to nie przeszkadza mi to. Uwielbiam morze o każdej porze roku, aby tylko tam się znaleźć:) Bardzo odpowiada mi ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, świetnie, że się odezwałaś. Po jaskółce nie mogę się uspokoić do chwili obecnej. julk_a, Ty to masz chociaż blisko nad morze:) Takiej to dobrze. Ja musiałabym prawie całą Polskę przemierzyć. W długi weekend zostaję w domu, bo muszę wykonać pilne zadania. Niestety, będę pracowała, tyle tylko, że w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×