Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

genewo a ja wróce jeszcze na chwilę do ziółek. mam do ciebie zaufanie :) chciałam tylko się jeszcze raz upewnić. Mieszankę 3 łyżeczkę się zaparza a nie łyżkę? Prawda? Nie chcę namieszać. Pytam a jeszcze ziółek nie kupiłam :D Musze znaleźć sklep..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Jodełka :) Zaczynam się na prawdę parszywie czuć. Pobolewa mnie brzuch i robi mi się niedobrze. Mam poważne wątpliwości, czy uda mi się nie płakać jak zobaczę krew :( Skąd ty bierzesz te wszystkie kawały, Genewa? Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solairis, o które ziółka konkretnie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr 3 ojca sroki :) musiałam wrócic wstecz żeby nie pomylić..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, z \"Poradnika ziołowego\" , pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem. No tak, najpierw wszystkie ziółka wymieszać w jakimś naczyniu, a potem zaparzać łyżeczkę tego paskudztwa. A mnie zainteresowała ta MACA, o której Wam parę stron wstecz pisałam. Czytałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geneo co nieco mi się gdzies tam po drodze o tej macy rzuciło w oczy. To ponoć też ziołowe. jeśli możesz to wklej info i daj najfajowszego linka ;) Może też się skuszę. Tylko wiesz...jak dla mnie to info musi być baardzo czytelne..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! Znowu wpadka.... Genewo sorkiiii!!!!!!!!!!! Ja mam złosliwego chochlika w klawiaturze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę zmykać, postaram się jeszcze zajrzeć. julk_a🌼 Czarna31🌼 atena32🌼 Agatje🌼 Castopea🌼 solaris🌼 jodełka30🌼 pafnucy100🌼 pluszka🌼 Chcąca bardzo🌼 kikunia8🌼 perfumetka🌼 Alenna🌼 No pięknie, wczoraj zostałam genewcią, a teraz jeszcze geneo... o matko! Solaris, wróć do tamtej strony o macy, tam jest bardzo czytelnie:D strona 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris przezabawne są te twoje błędy, mordka się sama uśmiecha:D a co to jest ta maca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, wychodzi na to, że wcale nie czytacie tego, co ja Wam tak pieczołowicie wklejam;) Strona 99!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ja czytałam tamto co wkleiłaś :) Myślałam że wyczytałas jeszcze dokładniejsze info np że działa na jakiś hormon, albo na sluz albo na endo coś takiego :) A z tym pco to jest cholerny kłopot, bo z jednej strony za dużo estrogenów własnie jest powodem zaburzeń, a z drugiej jak sie clo blokuje co trzeba to kurcze jest go za mało..pada śluz pada endo.. Co za paskudztwo normalnie!!! No i dlatego chciałabym zanleźć takie wspomagacze konkretne na endo i na pęcherzyki. Wiesiołek jak się okazało w tym cyklu to było za mało. Hmm dlatego zapytałam o coś dokładniejszego o macy:) Jak nie masz pod ręką to nie szukaj, ale jak ci cos wpadnie to chetnie zopbaczę. Albo sama za chwilę wskocze na google :) Cześć Juleczko :) Ciesze się że poprawiam ci humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam więcej o macy, bo mnie zainteresowała, ale naprawdę muszę już zmykać. Potem coś wkleję, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe genewo czytałam!! no tylko chciałam dokładniej. Tyle ciekawych i ważnych rzeczy piszesz że nie sposób nie czytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej lecimy na dół podnoszę:D czas na II śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z Warszawy chodziła do tej kliniki http://www.invimed.pl/ Poroniła 5 razy i dopiero lekarz z tej kliniki rozpoczął właściwe leczenie. Urodziła chłopca na początku maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie nie pociesza, a mnie wszystko boli. Pieskie życie :( Na szczęście muszę być dzielna, żeby nie wystraszyć maluchów. Chce mi się płakać i nawet widok paczki Clo na szafce mi nie pomaga. A miało działać psychologicznei wspierająco. Może nie powinnam była brać tych cholernych hormonów anty, skoro mój organizm tak bardzo ich nie chciał. Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu zdarzyło mi się wziąś PostinorDuo, bo się bałam zajść w ciążę. Pewnie się niepotrzebnie tym świństwem trułam. Mam ochotę zapalić , chociaż tak ciężko z tym musiałam walczyć, żeby przestać. Fluidki ciążowe też nie mogą znaleźć drogi do Belgii ;( Myślę, że zacznę szukać info o adopcji. To też trwa latami. Słońce, gdzie jesteś ?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje pieskie życie nie jest takie złe, do kawalera zawiozą, jeść dadzą i utulą i wygłaszczą i w ogóle :D sama piszesz o swojej ulubienicy :) Agatje jeśli oboje jestescie zdecydowani na adpopcję, to pewnie że warto sie rozglądać. Mój kubuś niestety postawił ostry sprzeciw wobec takiego pomysłu. Może tylko na razie, a potem zmieni zdanie tego nie wiem. Ale jeśli wy we dwoje się na to godzicie to jak najbardziej. Po pierwsze nadal możesz się starać no bo co ci to szkodzi, a po drugie pomożesz jednemu z dzieci..To bardzo szlachetne i w ogóle. Gdyby moje słoneczko miało inne zdanie to zaadoptowałabym bez względu na staranie się o swoje dziecko. Bardzo mi się podoba jak aktorzy mają dzieci adoptowane i swoje też. Myślę sobie że to dobrzy ludzie. Jak już się zdecydujesz to daj znać, opowiadaj o wszystkim, kto wie? a może to właśnie cię odblokuje??? Tyle już było takich przypadków że ciężko mówić tu o cudzie, toż to prawie normalność :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze mam dla was coś ładnego...nie wiem czyje...ale śliczne.. Gdy serce ukłuje przykrości igiełka. I biedne się czuje, zranione. Ciepełka ździebełko - Ździebełko ciepełka Wystarczy........ i wierzymy od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie \"Każda chwila, to szansa żeby wszystko zmienić\" Kiedy myślisz, że jest źle, a serce znowu łamie się, nie myśl, że to koniec już, bo szczeście może być tuż tuż. Czasem starczy jeden gest, lub wypowiedziene słowo, nawet nie wiesz kiedy jest, szansa by zacząć na nowo. Podnieś się więc z kolan, swoje życie złap w garść, daną chwilę wykorzystaj, i do szcześcia drogą marsz. \"Każda chwila, to szansa żeby wszystko zmienić\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu, jak w baśni, im bliżej celu, tym więcej przeciwieństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście mam szczęście! krzyczą dzieci chwytając piłkę z nurtów wody a ono - na niebie świeci roześmaine złotem - młode wyciagnij rękę - zamknij płonacy krążek w pięści i głośno - głośno krzyknij - mam szczęście - Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×