Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Oj solaris, z tym wolnym czasem w szkole to zupełnie nie tak. Chyba podpadłaś nauczycielkom. Masa moich przyjaciół to nauczycielki i ja im strasznie wspólczuję, nerwy z uczniami, stosy durnych papierków, dokształcanie się, podyplomówki, awanse. To się tylko tak wydaje, że jest masa wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- buziaki. Nie przemjuj się 🌼. A do pomarańczowego gościa powiem tak, jak mnie nauczył \"mój\" prezydent: SPIEPRZAJ DZIADU! FORA ZE DWORA! Sadzimy se byki bo se lóbimy i WON stond w holere. Pasuje? Przepraszam babeczki ale ten gnój co tu się ostatnio wtrąca zaczyna mnie drażnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka jesteś niesamowita❤️ Czarna jesteśmy z Tobą🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze jodełko! Genewo nie wiem czy podpadłam, bo nie pisałam że to zawód do nic nie robienia.. co nieco wiem na ten temat, moi bliscy mają z tym wile wspólnego. Napisałam jedynie, że ten czas i tak jest wolny, nawet jeśli musisz w tym czasie się dokształcać, to i tak zawsze lepiej niż chodzić codziennie do pracy i się dokształcać prawda? Wywarzyłam za i przeciw. A dzieci i ich achowanie zaliczyłam do poważnych minusów. Więc nie wiem skąd ten krzyk na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka popieram. Czarna ❤️ Czas do domu. Trzymajcie się ciepło dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na innym forum o ciązy ktoś napisał ze ma nadzieje ze to dziecko zgnije :-(((( Ale ludzie potrafią być podli :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Solarisku kochany :-) Widać że nigdy nie uczyłaś w szkole . I życzę Ci żebyś nie musiała ;). Mówię to z autopsji. ;). Uczyłam pół roku w gimnazjum z oddziałami zintegrowanymi (dzieci niedostosowane społecznie) i powiedziałam sobie- NIGDY WIĘCEJ ;). :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIkunia KOCHANA! To nie wchodz na inne fora :-). BUZIOLE! Nic się nie przejmuj. My tak tu dmuchamy na Ciebie, że nic złego stać się nie może ;))). Wróżka dopilnuje :))) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jodełko czy aby na pewno wszystko wiesz o historii starej solaris??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, ja żartem, że podpadniesz;) I nie krzyczę na Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia ale jakka ciąża?!?!?! co ty w ogóle piszesz?!?! Gdzie cię poniosło na jakieś forum?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, co Ty opowiadasz??? dziewczyny, to idzie w złym kierunku, proponuję zawieszenie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem genewo :) z tym krzycze to taka moja odzywka jak ktos się sprzecza ze mną albo cos takiego właśnie.. trudno to wyjasnić.. Moje słonko przyzwyczaiło się do pytania \"czemu na mnie krzykasz?\" Zauważ fajną solarisowską odmianę hehe krzykasz :D:D No i do tego rozkosznie duże oczy i potulna minka.. Mma nadzieję że obrazowo dosyć powiedizłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zawieszenie tematu?!?!?!?! Co tu się dzieje :D:D jakiegoś pomieszania z poplątaniem można dostać... Kikunia się wytłumacz i wypłacz jak gdzies coś się głupiego stało.. genewa a ty nic nie zawieszaj !! 🌻 Rozmowy w toku mają trwac do białego rana :) Gwar w kafei manuel siódme poty wyciska żeby nas wszystkie obskoczyć hehe :) no drineczki podac znczy się i bananowca dla kikuni. Agatje to nie wiem czy można cos zaserwować jeszcze tak się już opiła z manuelem.. No dobra ja zmykam! Pa dziołchy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi tylko o nauczycielski wątek;) A kikunii nie zawieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę wyjść, czekam na wyjaśnienia kikunii!!! O co chodzi???Czarna zajrzyj jeszcze do nas. Czastopea, odezwij się. Pa, muszę lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no weszłam sobie na forum rodzących w styczniu i tam ktoś napisał że ma nadzieje ze o dziecko zgnije ale nie do mnie bezposrednio, ale takie cośprzeczytać to straszne uczucie. Ludzie są nieodpowiedzialni , ze takim głupim zartem moga sprawić komuś przykrośc . Ale i tak Wy jesteście najfajniejsze:-)))) Tam jestem gościnnie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna, mam dokładnie to samo, chce wakacji, jestem jzu bardzo zmeczona ,a jeszcze wszyscy naokolo mowia ale ci dobrze masz tyle wolnego, brrr, fakt my jestesmy nawet rozliczani z tego ile kółek spolecznie porowadzmy, a od wrzesnia mam zamiar zaxczc kolejny awans - znow papiery, moj r mowi zebym po pracy polozyla sie i odpoczęła, ale ja wole popsrzatac poprasować, bo przy innego rodzaju pracy wypoczywam , ale i tak cały czas mam głowe zajętą dziećmi i to cudzymi , a swoich jakoś nie widać, własnie stwierdziłam wczoraj, że ja napewno do emerytury nie wytrzymam , chociaz w sumie lubie to co robie , jny kikunia - straszne , ja tak bardzo chce dzidzie, u nas problemy a inni nie chca - boze co to za swiat, i kikunia kochana nie czytaj takich rzeczy , nie terarz wazne ze tobie sie udalo , mam nadzieje ze nam tez sie uda w koncu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, widziałam ten wpis, niefortunnie pod Twoim postem. Zostań u nas i już . Źle Ci u nas, my tu na Ciebie dmuchamy i w ogóle. Jesteś nasze dobro topikowe. I jeszcze okazało się, że jeden pomarańczak taką dyskusję wywołał. To jest topik dla dorosłych, a nie uczennic. Eeee, szkoda gadać. Czarna, odezwij się, co słuchać. Jodełka, jak u Ciebie. Resztę nawołuję do stawienia się na topik i napisania, co słychać. Buźki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest szefowo, stawiam sie na posterunku! Wyleżałam się za wszystkie czasy, to chyba jednak nie świnka bo bardziej bym spuchła, jak szefowa radzi starać sie dalej czy nie, moj r chce dzidzie i pracuje nad nia ostro, co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka ja nadal czytam topik od poczatku i jestem na 60 stronce, i wyczytalam ze poznalas swojego mężusia przez net, wiesz ze ja tez : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, fajnie chcąca wiesz w sumie nie wielu z naszych znajomych wie ze tak sie poznaliśmy jakoś tak jeszcze ludzie dziwnie patrzą ze tak sie ludzie poznaja choć znam kilka par które poznały sie w ten sposób i nie widze w tym nic złego ja też jestem na L-4 czarna nie przejmuj sie głupim gadaniem, ja nawet nie dyskutuję z ludzmi o pracy w szkole bo to bezcelowe gadanie, jak ktoś w szkole niem pracował to nie wie co to znaczy. Tez czekam z utęsknienim wakacji choć niby lubie moją pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuniu ty się nic nie przejmuj głupimi wpisami ludzię są kompletnie bez wyobrazni my myślimy o tobie cieplutko i zyczymy ći jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka masz 100 % racji co do dyskusji nt pracy w szkole ja robie tak samo, co do poznanioa mojego przyszlego meza - juz sie nie moge doczekac tego 5 sierpnia, to tez rawczej niue opowiadam bo faktycznie ludzie patrza jescze na to jak na ufo, dzieki za podtzrymanie mnie na duchu co do staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×