Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Kikunia masz po prostu cudny cudowny czas zachcianek :)!!! Widziałaś tą reklamę dialogu?? dokładnie z ogórkami. Już niedługo zobaczysz że maleństwo za wrzucenie do żołądka czegoś niedobrego będzie naprawde kopać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo podzielam twoje samopoczucie, najchetniej wlazłbym do wyra.. po prostu jestem skonana. Zresztą walczyłam wczoraj z tyloma potworami.. genewo mam nadzieję że znajdziesz chwilke później i może powiesz mi co z tym śluzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alena witam cię ponownie :) Przyłącz się do nas jeśli chcesz. Genewa jest tu szefową bez której żyć nie możemy, manuel parzy przepyszną kawę, czasem podaje drineczki, a ja jestem skarbnikiem hehe, ktoś musi dbać o bufet ;) No a w ramach znaczka skarbowego możesz wklepac parę słówek o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko działkowy stworku :) Jestem ciekawa jak wygląda twoja rabatka. Pewnie sąsiedzi ci zazdroszczą :) Jak kwitną jakieś cuda I MASZ JUŻ SWÓJ WYMARZONY WYGLĄD OGRÓDECZKA TO PRZYŚLIJ FOTO. o i włączyłam niechcący caps locka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris mam to samo z tym sluzem i tez mnie to zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris, jaka to była gra? Uwielbiam gry strategiczne, jak już zacznę to trwa tygodniami, zanim mi przejdzie. Takie mam ciągi ;) Alena witaj w klubie 🌼 Genewa Julka, Kikunia, Pafnucy 🌼 Manuel 🌼 (dzięki za wczoraj ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy jejku.. już myslałam że to tylko ze mną cosik nie tak.. Najbardziej mnie jednak dręczy to czy w normalnym nietabsowym cyklu tez tak jest?? Bo jakoś nie bardzo pamietam czas bez tabsów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później odpowiem, mam za chwilę spotkanie, muszę się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje wczoraj to włóczyłam się czarodziejką z gry diablo. Jestem początkująca w tym. W zasadzie to nie chciałam za bardzo grac w to bo są fajniejsze, ale to akurat było pod ręką. Nie jest najgorsza ta gra ale bardzo trudna. Poza tym ja tez mam takie ciągi :D Najbardziej na herosów ło matko jak to się pisze?! Najlepsza była jak dla mnie część trzecia, no po prostu zgrałam ją totalnie. 4 już była dużo gorsza zwłaszcza jeśli chodzi o krajobraz, otoczenie. czekam teraz na 5 część, ale chyba nie będę miała na czym jej odpalić dopóki nie kupię laptopa. Są jeszcze takie dwie strategie podobne w które również popadała pasjami w ciągi aż ich nie zgrałam hmm...to apostołowie święta ziemia i ...:D kurcze zapomniałam nazwy!!! A ty w co grywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja tez nie pamietam czasu bez tabsów :-(, poza tym przy moim pcos nie miałam owu, więc nie były to cykle normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram sie dziś do chrześniaczki z prezentem na dzień dziecka mała ma rok i 3 miesiące] jest uparciuch i śmieszek mój mąż ja uwielbia - to córeczka jego brata mam dziś podły humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się pafnucy namęczymy z tym bagażem co? Nie zawsze wszystkie są bez owu. ważna cholewcia jest dieta i waga, więc czasem pewnie wystepuje i samoistnie, choc z tym schorzeniem nie ma co liczyć na takie coś. A to ze względu na te pozostałe cykle bez owu, które tylko powodują ciągłe pogarszanie stanu jajników. No i tak jestesmy skazane na tabsy.. tak własnie ogarniam to świadomością. Szkoda.. zanim się dowiedziałam kilka zaledwie miesięcy temu to myślałam że w końcu odstawię anty na dobre bo przeciez szkodzą, ale okazuje się że niestety ale łykac je będe już zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. U mnie nastrój lepszy. Tylko się witam i spadam do pracy, dzisiaj do 18. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka ten humor to chyba wszystkim się dziś udzielił, myślę że to wina pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim dzieczynkom , miłego dnia, mam nadzije ze w przyszłym roku juz wszystkie bedziemy obchodzić Dzień Własnego Dziecka, narazie uciekam bdędę popołudniu, a wszlole narzekaja , że choruje . Huraaaaaaa to jednak nie świnka , bedziemy dalej sie starać bo płodniaczki nadeszły, ale mam nadzieję , że te powiekszone wezły chlonne to przy grypie , a nie z innego powodu. Jak myslisz Genewo- wiedzy skarbnico???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
oj solaris to pcos to nasze przekleństwo i pomyśleć, że da się z tym żyć i nie jest aż tak bardzo dobijające, najgorszy problem to bobas :-( a do tej pory wydawało mi się, że owłosienie to tragedia...a po tabsach anty, nawet z tym nie było źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi przeszlo dziewczyny po wczorajszym. Najgorsze jest to ze zrobili te gimnazja a to jest kumulacja dzieciaków w najgorszym wieku. Uczę też w liceum i tam jest inaczej. Co do pomarańczoej uczennicy_liceum- a ty nie powinnaś uczyć się a nie czytać topików nie dla dzieci?? Solaris a z tym wolnym czasem w pracy w szkole to nie calkiem tak jak piszesz, ja jak przychodzę do domu to albo sprawdzam sparwdziany albo je ukladam, albo przygotowuję materialy do lekcji. Jedyny plus to wakacje i ferie, ale jakim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziewczyny wklejam tabelke, bo dawno jej nie było NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków.........................maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................czerwiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czarna kiedy ja właśnie pisałam o czasie wolnym mając na myśli tylko i wyłącznie wakacje i ferie i majówkę :) nic poza tym. Jak moje ma tak dużo wolnego a ja dzielę ten urlop i zmeczona wstaję do roboty...no własnie to miałam na myśli..w wakacje wpadam w deprechę normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś urwanie głowy i na dodatek nastrój taki, że klękajcie narody.🌼 Wam ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a solaris ma dzisiaj święto, bo dzień dziecka jest! :) Dobrze genewo poczekam na odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. W ogóle to wszystkie dzisiaj makabrycznie zapracowane. Ja zreszta też. Ciumaski ode mnie i manuela, bo smutaśno dzisiaj u niego. Poprawia scyzorykiem to serducho co to je wyrył pod bufetem. Zaraz, zaraz...a kto tam w środku?? Ej manuelu! No daj popatrzyć! No nic, jednak silniejszy jest ode mnie :) Trzeba się będzie zakraść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co za dzień, brrr marzę by był już koniec pracy. Ciężko dziś. Solaris moja działka dopiero się przeobraża w to co można nazwać działką, dopiero w tym roku w maju posiałam kwiatki i dopiero wychodzą, więc nie ma co jeszcze pokazywać:D ale jak coś już będzie to oczywiście wyślę foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku, niech mnie ktoś zabierze z tej pracy!!! Ja odzyskałam aparat, więc jak chcecie, to mogę przesłać zdjęcia mojego ogródka:) solaris, potem odpowiem, bo dużo pisania, a teraz mam tylko chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ma już dosyc swojego szefa , chciałabym zobaczyc jego minę jak się dowie ze jestem w ciąży:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, cóż, ja też mam na pewno takie osoby, które mają mnie dosyć jako szefa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WAS KWIATUSZEK NA DZIEŃ DZIECKA ;) .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................## No a poniżej taka zabawna opowieść, bo jakoś serio dziś tu smutasno. Zmęczone zapracowane i złe, no to może chociaż troszkę kąciki ust się podniosą. Niestety jet długa i musze ją pokawałkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek wczesny Jadę pospiesznym Wprost do Warszawy Załatwiać sprawy Pociąg o czasie Ja w drugiej klasie Wagon się kiwa Piję trzy piwa Łódź Niciarniana W pęcherzu zmiana. Pęcherz nie sługa, A podróż długa. Ruszam z tej stacji Do ubikacji. Kto zna koleje Wie, jak się leje To co się trzęsie W los Angelesie Formę osiąga W polskich pociągach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągam łapę Podnosze klapę, Biada mi biada, Klapa opada. Rzednie mi mina Trza klapę trzymać. Łokieć, kolano Trzymam skubaną. Celuję w szparkę, Puszczam Niagarę, Tryska kaskada, Klapa opada… Fatum złowieszcze wszak wciąż szczę jeszcze. Organizm płynną Spełnia powinność. Najgorsze to, że Przestać nie może. Toczę z nim boje, Jak Priam o Troje, Chce się powstrzymać - ratunku ni ma. Pociąg się giba A piwo spływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę na ścianę Z mokrym organem, Lecąc na drugą Zraszam ją strugą, Wagonem szarpie Leje do skarpet, Tańcząc czardasza, Nogawki zraszam. O straszna męko! Kozak, Flamenco. Tańczę cholera Wzorem Astair’a Miota mną, ciska Ja organ ściskam Wagon się chwieje, Na lustro leję, Skład się zatacza, ja sufit zmaczam. Wszędzie łabędzie Jezioro będzie… Odtańczam z płaczem La kukaraczę, Zwrotnica, podskok, Spryskuje okno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×