Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Matko, ale mam doła dzisiaj. No tak powiedzie, odkrycie Ameryki. jodełka, łykaj, łykaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dziewczyny się piorą, bo nie ma ani jednej, ni drugiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi. A Manuel stoi z boku i się przygląda łachudra ;). Genewo - 😘 Nella- mamy nadzieję, że zostaniesz na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nella- zostan z nami , zostan z nami, kikunia ja tez chcceeeeeeeeeeeee , al efajnie ze do nas zagladasz jeszcze, nie zapominaj o nasi rozsiewaj fluidy ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobre:D ja się biję z solaris o manuela:D:D witaj Nella:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 własnie zmiatam do domku i zaczyna weekend zyczę miłego i owocnego weekendu Wam wszyskim buziaki i nie bijcie sie o manuela;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , jak bym mogła nie zaglądac ??? Ja bez Was żyć kochane nie mogę :-))) Fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu, ja chcę do domu. Dziewczyny, nie bijcie się już o tego Manuela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia łapię fluidki;) Ja się nie biję, manuel jest już solaris:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko no co Ty! Tak bez walki! Myślałam, że staniesz w naszym imieniu w szranki. Ja jestem dziś nie wstanie na lanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko nie bez walki, walczyłam ale solaris jest nie do pokonania:D ja bieda nie dałam rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa, muszę iść na spotkanie, więc znikam. Trzymajcie się. juleczka, jakaś milcząca nam się ostatnio zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko pytam, co my zrobimy jak go Solaris tym bakcylem zinfekuje hę? Będzie nam kichał do kawy? Bo jak trzeba go będzie ubrać w PGAZ albo OP1 to ja już tego w ogóle nie widzę.... chłopak już teraz nie daje rady. Mówił mi, że Solaris jakieś straszznewymagania zaczęła mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dnia nie mam radosnego nastroju i by Was nie zanudzać tym moim paskudnym samopoczuciem nie odzywam się za często. Ta ostatnia @ dała mi się we znaki, i mam same najgorsze myślo. genewa przyjemnego, owocnego spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, spotkanie to się nudnie zapowiada. Oj, na jednym wózku jedziemy. Pisz, co czujesz, a nie gnieć tego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki genewa:) Wczoraj postanowiłam zmienić lekarza i już nawet zapisałam się do nowego, na 19 czerwca. Dotrało do mnie że nie mogę siedzieć i czekać i nic nie działać. Chcę skonsultować z innym lekrzem i zobaczyć co on powiem. Ostatnio jak byłam u swojej to przepisała mi duphaston na wyregulowanie cyklu i jednocześnie na wydłużenie @ i po tym czasie przyjść do niej. Było dobrze, jak brałam lek a teraz cykl był bez niego i znowu słaba @ - 1 dzień a później już tylko plamienie. Więc jest coś nie tak!!! Zamartwiam się tym, a do tego jeszcze bolą mnie jajnki i nie wiem co się dzieje w moim organiźmie. Zastanawiam się czy jak pódę do nowego gina czy mówić mu, że gdzieś się leczyłam czy tylko mówić że chcę zajść w ciążę, problemach z cyklem. Dziewczyny jak myślicie? Kochane ja naprawdę mam ogromne obawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz nie nadążam za Wami.Witam Wszystkie nowe towarzyszki! Dziewczyny idę niedługo do nowego gina i zdycham ze strachu.Jestem ciekawa czy też będzie mnie wysyłał na lapro.Przeraża mnie zdanie relacji ze starań.Trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz nie nadążam za Wami.Witam Wszystkie nowe towarzyszki! Dziewczyny idę niedługo do nowego gina i zdycham ze strachu.Jestem ciekawa czy też będzie mnie wysyłał na lapro.Przeraża mnie zdanie relacji ze starań.Trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz nie nadążam za Wami.Witam Wszystkie nowe towarzyszki! Dziewczyny idę niedługo do nowego gina i zdycham ze strachu.Jestem ciekawa czy też będzie mnie wysyłał na lapro.Przeraża mnie zdanie relacji ze starań.Trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka koniecznie powiedz co bierzesz lub brałaś , lekarz bedzie wtedy wiedział co ci ewentualnie przepisac a czego nie . Nie ukrywaj niczego . Na pewno wszystko sie wyreguluje , zobaczysz:-)0😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea trzymak kciuki rozumiem Cię:) mnie też czeka nowy gin i zdawanie relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Castopea , tyle Cię nie było , aj ak dowaliłas to od razu potrójnie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia też tak myślę:) mam stracha przed nowym lekarzem a zarazem nadzieję na pomoc czego rezultatem będzie zajście w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×