Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pafnucy100
a wiesz jaki ja stres z suknią przeżyłam...babka ze sklepu zadzwoniła do mnie w sobotę na komórkę, ja akurat jej nie miałam ze sobą, zanim oddzwoniłam sklep zamknęli i cały weekend w stresie zyłam, a w poniedziałek miałam odbiór i jak się okazało, na szczęście przesunęli odbiór tylko o dwie godziny :-) a ja oczami wyobraźni widziałam juz siebie w zwykłej sukience, bo w 2 tyg. nowej raczej bym nie zakupiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
po co to zazdrosna babo, nie umiesz cieszyć się szczęściem innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️tradycyjne dawka fluidków . ja dzisiaj mam wizyte u lekarza, ciekawa jestem jak wyszły wyniki badań , lekarz będzie miał wszystkie wyniki u siebie dzisiaj. Trochę mnie pobolewa brzuch , nie ukrywam ze się denerwuję , jestem w 10 tyg. a to poobno najbardziej ryzykowny tydzien. Trzymajcie kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka , przynajmniej teraz wiesz co Ci jest i jesteś pod opieką lekarza. Wszystko będzie dobrze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innej beczki trochę.... byłam się zarejstrować i pokłóć. Znów mam pocharatane obie rąsie :////. I bez awantury się nie obeszło. :(. Najbardziej w Krakowie nie nawidzę taksówkarzy, którzy prawie nie potrącają mnie na pasach i recepcjonistek w przychodniach które są najważniejsze grrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca nie przejmuj się głupimi wpisami i ani się waż uciekać od nas!! przecież tego tekstu nie napisła żadna z nas, cieszymy się z twojego odmiennego stanu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka❤️ też jestem pokłuta po ostatnim razie i z cholernym siniakiem fuuu a w niedzielę znowu kłucie, a taksiarze również mnie wkurzają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Juleczko :). Chcąca- ustaliłyśmy jakiś czas temu że gości OLEWAMY. ;). I tego się należy trzymać. Może się komuś nudzi. A tak na marginesie to gdzie jest tabelka hę???? Aktualna tabelka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, pisz dalej o swoim stanie i przejmuj się. Pomarańczaki wszędzie Cię dopadną. I nie wiem dlaczego ktoś chce nas skłócić. Jodełka🌼 kikunia🌼🌼 julk_a🌼 pafnucy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki, smutno mi sie troche zrobiło NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, wiem, że zrobiło Ci się przykro, ale pomyśl o tym, że zawsze możesz na nas liczyć i przestań się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca wybij sobie z głowy , ze mogłabyś nas opuścić. Nie możesz , nie przejmuj sie takimi głupotami. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....10...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja potrzebuję Solarisa do akcji protestacyjnej! Z Julką możemy nie dać rady ! Mamy transparent \"Śmierć pomarańczakom! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was, nie dajmy się wciągać. Stać nas na coś więcej. Jodełka, jakie badanka robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZKOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!!! oczywiście pafnucy to nie dotyczy;) pafnucy a może się zaczernisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja sie cieszę, jak czytam o waszych rosnących fasolkach, nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to budujace i daje nadzieje, ani się wazcie uciekać chyba bede musiała zamienić się w czarnego pafnuca, bo jeszcze i mnie zaczniecie olewać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się działo.. Ale wpadłam już jak musztarda po obiedzie. genewa ma rację, nie ma co się juz rozwodzić. Pafnucy załóż seksowną czerń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHciałam Was tylko pozdrowić i pewnie w przyszłym roku dolączę do Was, bo będę miałą 30tke i będe po ślubie, więc zaczną się staranka o dzidzię :D Pozdrawiam ciepło!!! i do zobaczenia za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................24.07. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....10...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dominum;) możesz już teraz się do nas przyłączyć, to że będziesz się starać za rol nie oznacza że się nie przygotowujesz do ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×