Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

witam niestety mnie sie nie udalo w tym cyklu , w sierpniu ide na laparoskopie , powiedzcie mi bo któraś się szykuje też na lapar. chyba solaris , nie pamiętam ale o co chce spyta czy potrzebna jest szczepionka na żółtaczke ? czy coś o tym wiecie , bo nie spytałam lekarza i ile wcześniej trzeba się zaszczepic , cholera boje się jak diabli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca nie przejmuj się docinkami , my na topiku chcemy słuchac o twojej dzidzi i masz nam opowiadac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena, nie wiem na czym polega laparo, ale trzymam kciuki, zeby wszytsko wyszło jak najlepeiej witamy dominum, zagladaj do nas czesciej nie opuszcze was , bo was bardzo polubułam, ale moze faktycznie mniej bede pisała o maluchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to pomyslałam soebie jeszcze, że skoro byłyśmy razem w starankach, to czemu potem mamy sie wycofać, skoro nam sie udało, ja z wielkimi wypiekami na twarzy zawze czytałam co pisała kikunia, czy tylko mamy sie łaczyc w bolu i oczekiwaniu a , potem w radościach nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie moj przyszły małzonek objawił swoja o was zazdrosc, co ty tam, tak wypisujesz an tej kafeterii, ale on nie ma wstepu do nas hihi tylko piszesz i piszesz bo słysze jak kalwiatura stuka dzis mam na obiadek makaron z truskawkami , znowu heheh, wiem ze nie kazda z was to lubi, ale ja mniam mnaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkadziesiąt stron wcześniej zamieściłam b. szerokie info o laparoskopii. Witaj atena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam sie jescze pochwalić, że właśnie lece po sukienke ślubną, jeszcze jej nie widziałam, jej az mam wypieki na twarzy papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta suknia to raczej prosta czy taka z odrębną rozkloszowaną spódniczką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was też tak brzydko? bo tu leje od rana.. Humor mam przez to paskudny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odciski mi powoli sie goją, więc jest nadzieją, ze niedługo założę jakieś fajniejsze buty. Zastanawiam się tylko jak długo będę się ciszyć zgrabnymi butami na nogach zanim znowu zrobią mi bubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------ -//-------- ---------( @ @ )--------- --o00o-- (_)--o00o---- Wyglądam was, a te palce za chwilę zaczną pukać w ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałam oczywiście ;) Jodełko a co ty tak się ciągle kłujesz?? Oj bidaka z ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarisek🌼 jakiś mam zamęt ze stronami, rano było 164, teraz jest 163. Nic z tego nie kumam. Mi też jest dzisiaj źle. A mnie kto pocieszy? Manuel już zajęty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiś chochlik się wkardł ? Tam były zaledwie trzy posty. Porządki robili na weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo jest zerwałam się z pracy i ruszam w siną dal:D do zobaczenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mogę odstapić manuela, prosze bardzo genewo. Ja wychyliłam duszkiem szklannicę wina i leżę pod stołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo może nawet i dłużej? Może skocze sobie na nieplanowane wakacje? Coraz bardziej ten pomysł mi krąży po głowie Jakieś pagórki najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka i prawnik siedzą obok siebie w samolocie. Prawnik pyta blondynkę, czy nie zechciałaby zagrać z nim w ciekawą grę. Blondynka mówi, że jest zmęczona, odwraca się do okna i próbuje zasnąć. Ten jednak nalega i wyjaśnia, że \"gra\" jest bardzo prosta i wesoła. Mianowicie, będą zadawać sobie pytania i jeśli któreś nie zna odpowiedzi - płaci 5$. Blondynka ponownie odmawia i znów próbuje zasnąć, ale prawnik nie daje jej spokoju i proponuje inny układ - jeżli ona nie będzie znała odpowiedzi - płaci 5$, jeśli natomiast on nie będzie znał odpowiedzi - płaci 5000$. To przykuwa jej uwagę, poza tym i tak zdaje sobie sprawę, że on nie da jej spokoju, dopóki nie zagrają w tą grę, więc zgadza się. Prawnik zadaje pierwsze pytanie: - Jaka jest odległość pomiędzy Ziemią a Księżycem? Blondynka bez słowa sięga do portfela i wyjmuje banknot 5$. - Ok - mówi prawnik. - Twoja kolej... - Co to jest, wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech? Prawnik jest zaskoczony, wytęża umysł i nic, dzwoni do znajomych, wysyła maile, przeszukuje internet i nic. Po godzinie poddaje się i wypisuje czek na 5000$, ona przyjmuje, odwraca się i próbuje zasnąć. Prawnik jest jednak ciekaw odpowiedzi i pyta: - Co to jest, co wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech? Blondynka odwraca się i wyciąga banknot 5$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarisku , a gdzie Ty jesteś ze leje , u nas skwar jak zwykle.Julka miłego weekendu:-)))A co Wy takie wszystkie smutne dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny weekend przed nami.. Czas niesamowicie szybko biegnie. Ledwie był marzec a juz lipiec się zaczyna. Też wam tak czas przez palce ucieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to życzę wam wszystkim cudnego wypoczynku i owocnych przytulanek, seksiku bez liku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×