Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Wiecie, właśnie dzwoniła moja koleżnka z Niemiec, prosząc mnie o pilne przesłanie do Monachium moich zdjęć. Myślałam, że umrę ze śmiechu. Moja chrześnica oglądała ostatnio mecz, trzymając w rączkach moje zdjęcia, nie dała ich sobie wyrwać, bo ona musi oglądać z ciocią. Skutek można sobie wyobrazić, zdjęcia są troszkę sfatygowane. A ponieważ Letycja coraz więcej rzeczy chce robić razem z ciocią:D, to nagle okazało się, że jest ogromny deficyt moich fotografii. Naprawdę uśmiałam się do łez i to był jednocześnie cudowny prezent urodzinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris , to skoro ty jestes 21 wieczna czarownica to powiedz mi kochana , chłopczy , czy dziewczynka? genewa załapie sie jescze na ciasto? koktajl tez robie, bo jak wczoraj dostalam od kolezanek z pracy robota kuchennnego , to dzis moj ukochany kupil mi trusakwki na koktajl heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, jasne, że się załapiesz:) Wyobraź sobie, że już wiadomo jaki kolor oczu będzie miało Twoje dziecko, jakie włosy i jakie zdolności, niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja na sam koniec dnia Genewo By nigdy nie zabrakło Ci dobrych ludzi do kochania, ciekawych rzeczy do robienia i cudów świata do odkrywnia A Solaris chyba powinnaś zmienić profesję, twoja diognoza niestety była trafna, byłam dziś z męzem u pani ginekolog, badani męza sa dobre a ja mam pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie sam do konca nie wiem, pani dzis powiedziła ze jest to zespół policystycznych jajników le nie robiłam tych badń o których pisałyście kiedyś i których stosunek do siebie był tki ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na jakiej podstawie Cię zdiagnozowała? Nie pamiętam na której to było stronie, ale kiedyś bardzo dużo pisałyśmy o PCOS. Ty chyba czytałaś cały nasz topik, to powinnaś wiedzieć, gdzie to było. Wróć do tego i poczytaj jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglad jajników na usg, brak owulcji , za wysoka prolaktyna, cechy nadmiaru androgenów- nadmierne owłosieni itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bromcorn na zbicie prolaktyny juz biore i od nastepnego cyklu mam brac cilest przez 3 miesiące, potem mam go odstawic i zgłosic sie w 11 dniu cyklu na monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Bromergon? A jaką masz dawkę? A jeszcze mi powiedz: jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół tabletki dziennie a cykle miałam niby ok i dlatego nie sądziłam ze coś jest nie tak, srednio 29 dni czsami +- 1-2 dni krócej lub dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół tabletki to nie jest dużo, mam nadzieję, ze nie czujesz się źle po bromku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nic mi nie jest, w2 sumie zawsze dobrze tolerowałm wszystkie leki nie odczuwłam skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to o.k., teraz masz wakacje, postaraj się nie stresować, a PRL sama spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha zrelaksuj sie, zawiozłam wczoraj papiery do awansu i czekm na wezwanie na rozmowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, pojedziesz, zachwycisz ich, rzucisz na kolana i masz wakacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U laryngologa matka mówi do synka: - A teraz bądź grzeczny i powiedz ładnie: - AAA, żeby pan doktor mógł wyjąć palec z twojej buzi! -------------------------------------------------------------------------------- Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze, jak się schylam, to mnie tak okropnie tu boli. - Nie schylać się, następna proszę! -------------------------------------------------------------------------------- Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze jestem w ciąży i bolą mnie zęby. A na to lekarz: - To niech się Pani w końcu zdecyduje, bo nie wiem jak ustawić fotel! -------------------------------------------------------------------------------- Jak lekarze żegnają się ze swoimi pacjentami? Okulista - \"Do zobaczenia\" Laryngolog - \"Do usłyszenia\" Ginekolog - \"Jeszcze do pani zajrzę\" --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz do pacenta: - Muszę Pana zmartwić, Pan umiera. Jest rak z przerzutami. - Tego się obawiałem, A czy nie mógłby Pan Doktor powiedzieć po mojej śmierci, że umarłem na AIDS? Na pytanie lekarza - Dlaczego?!?! Pacjent odpowiada: - Wie Pan, Panie Doktorze, po pierwsze będę we wsi pierwszy, co umarł na AIDS. Po drugie nikt już nie ruszy mojej baby. A po trzecie wszyscy, co ją już mieli się powieszą. ------------------------------------------------------------------------------- Lekarz otworzył właśnie nowy gabinet i czeka na swojego pierwszego pacjenta. Nagle słychać stukanie do drzwi, po chwili wchodzi jakiś facet. Pielęgniarka długo tłumaczy mu ze trzeba cierpliwie poczekać, bo pan doktor ma mnóstwo pacjentów. W końcu lekarz każe wprowadzić faceta, ale by zrobić na nim wrażenie, podnosi słuchawkę telefonu i zaczyna fantazjować: Naprawdę nie mogę pana przyjąć, jestem strasznie zapracowany. No...może za miesiąc...Dobrze, proszę jeszcze zadzwonić. Odkłada słuchawkę i udaje ze dopiero w tej chwili zauważył faceta, pyta: - Co pana tu sprowadza? Jestem z telekomunikacji. Przyszedłem podłączyć telefon. -------------------------------------------------------------------------------- - Jaki jest najlepszy sposób na katar? - Dwie tabletki Laxigenu i strach kichnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszytskim śpioszkom i ptaszkom rannym No i chciał nie chcciał czarownica ze mnie ;) Pluszko przykro mi bardzo, bo to paskudztwo straszne..Po objawach według mnie masz na mur beton pco. Kiedyś w jakimś poście pisałam że możliwe jest występowanie @ normalnie i pco jednocześnie. Nie wszystkie mają niereguralne. Pluszko dostałaś na prl, ale co do reszty to się zastanawiam. Nie branie leków nasila tylko pco.. Hmmm.. Mam nadzieję, że to dobry lekarz. Gdybyś miała jakies pytania to pytaj, bo ja już tene temat zgłębiłam i to bardzo. Cisza dzisaj po imprezce wczorajszej. A ja dziś rano upolowałam ćmę dla mojego kota :D alez był szczęśliwy!! Idę na kawę do manuela. Stęskniłam się za nim i śpiąca jestem straszelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samego rana, fluidków chmara❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️ pluszka , o jaki stopień awasu walczysz? ja w tamtym roku robiłam mianowanie, teraz mam rok przerwy, od wrzesnia miałam robić dyplomowanego, ale w tej sytuacji maluch najwazniejszy ale manulel pyszne koktajle bananowe robi, a truskawkowe poprostu boskie miłego dzinka, wszystkim agatje, czarna - hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
🌻 pluszka ja też biorę bromergon po 1/2 tabsa dziennie, a raczej wieczornie :-) co do owu - w we wtorek gina stwierdziła, że była, coż z tego jak czuje w kościach, że znów nic z tego(zwłaszcza przez ten podejrzany płyn w macicy), dziś mój 22 dc, a brzuch mnie cos pobolewa jak przed @ hsg zbliża sie do mnie wielkimi krokami..:-( co do wczorajszych przeżyć sercowych, dzis juz w normir czuję się tylko strasznie zmęczona, lekarka stwierdziła, że to przez upały, no nie wiem lubie ciepełko :-) miłej pracki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze nie kazdej z was to dotyczy, ale ja byłam pewna ze przyjdzie @, brzuch i piersi tak mnie własnie bolały, do tej pory zreszta tak jest, ale wczoraj sie moj malusc ze mną nabiegał- rano do miasta, do szkoły, do tesciow, do babci potem pojechał, potem zakupy, pranie , sprzatanie- nie mam kiedy zolnić, dzis ide w koncu odebrav sukienke slubam a miałam isc po nia tydzien temu przeszło w srode , mam sie smieje ze nie zdaze za maz wyjsc z tym tempem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to
Bo chcąca wiesz jesteś za namolna, za egocentryczna i za nudna, powtarzaj nam cześciej jeszcze o tej swojej ciąży to może bedziemy mniej zdołowane wszystkie..... Nie ma jednej wypowiedzi bez tego Zastanów się dlaczego niektóre z nas się nieodzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×