Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

czesc dziewczynki A u nas wlasnie przeszla burza, wygnalo nas z nad jeziorka i ochlodzilo sie znacznie. Pafnucy a dlaczego pytasz o te testy?????? ;-) Ja mam pytanko o bromek - czy moze sie w trakcie jego brania wydlużyć cykl??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLuszka, ale Ci dobrze z ta burza. Moze jutro dojdzie w moje okolice. Milej nocy. Alergiczki, jak znosicie ta pogode? Ja czuje sie caly czas senna, rano ledwo podnosze sie nie mowiac juz o ciaglym katarze. Genewo, wypoczelas dzis? Milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki. Jestem tak zmęczona, że nie mam siły pisać. Ten tydzień miałam straszny. średnia spania 3 godziny/ dzień. Ratuje mnie myśl że to ostatni taki tydzień. Potem miały być wakacje. Ale sprawy się pogmatwały i będzie szpital. :(. Juleczko, Solarisku, Genewo- ogromne buziaki za pamięć 🌻 🌻. Jedyne dobre że dostałam wczoraj okres. cykl 33 dniowy. Pierwszy tak krótki od listopada. Ale może to przez te wszystkie cholerne antybiotyki. Pozdrawiam dziewuszki. Nie wiem kiedy będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo jodełka30......Kasia......30.........Kraków..sierpień. zawieszone. pafnucy100....Monika....31.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jodełka co sie dzieje, martwie sie, czemu7 szpital???? pafnucy ja tez robilam płytkowe testy bobo ... ten podobno dobry jest , drugiego nazwy nie pamietam milej niedzilei i sle wszytkim moc fluidkow tak przezd obiadkeim jako aparitif- jeny jak to sie pisze?/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelka, co sie stalo, dlaczego szpital? Przestraszylas mnie. Chcaca bardzo, chlone fluidki bo od sierpnia znowu dzialamy w znanym temacie. Jak ich tak duzo nazbieram to za pierwszym podejsciem pewnie zaowocuja. Milej niedzieli kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Dziewczyny.Za nami kolejny upalny dzień,jeżdze nad jeziorka,temp.24 st.Woda cudowna.Staram się duzo pracować,dużo pływać ,dużo śmiać się, a wszystko po to żeby nie myśleć.Przez kilka dni zapomniałam nawet o bromergonie.No ale nad jeziorami też są dzieci no i wszystko wraca do normy.Po 5 cyklach wydaje mi sie że coś jest nie tak..Tak też twierdzi gin.Hormony w normie,endo,pęcherzyki...zostają jajowodyBardzo się boję tego wszystkiego,bo mimo tej pięknej aury jestem przybita. Pozdrawiam Was Wszystkie,trzymajcie się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciłam. Nie wiem, czy odpoczęłam, na pewno oderwałam się od codziennych spraw, od problemów w pracy, od myślenia o tym, co będzie dalej. pluszko, brałam bromergon kilka miesięcy, ale cykl pozostał bez zmian, może po czymś innym masz zmianę długości cyklu? perfumetko, ja mam ciągle zatkany nos, czego nienawidzę!!! Czekam na deszcz, mając nadzieję, że wreszcie powietrze się trochę oczyści. Jodełka❤️🌼 Strasznie to przygnębiające, że coraz więcej spośród nas zawiesza starania (połowa pierwszej tabelki!) Castopea, trzymaj się, jestem z Tobą. Zrób szybko badanie, lepiej jest wiedzieć, niż żyć w nieświadomości. Uśmiecham się do Was na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie! Proszę wstawać, pokazać się na caffe, pięknie się do nas pouśmiechać... i podać jakiś cudowny sposób na przetrwanie upałów. Zazdroszczę Włochom sjesty ... i mistrzostwa świata (oglądałam tylko drugą połowę i w niej nie zachwycili, ale mecz z Niemcami zagrali piękny). Co to się dzieje, mroźne zimy, upalne lata. Buziaki Wam ślę, nadal martwię się tym, że tabela zapełnia się wpisami: starania zawieszone. dla Was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) No faktycznie szpilkę ciężko wcisnąć ;) Pafnucy odpowiadając na twoje pytanie, to czasem testy pokazują, a faktycznie @ przychodzi. Czasem pokazują dwie kreski jak jest torbiel lub cysta, a już na pewno pokaże test dwie kreski po pregnylu, jeśli nie zaczekasz odpowiednio długo do testowania. Po pregnylu minimum dwa tygodnie trzeba odczekać. Mogłam coś poplątać, ale wydaje mi się że to ty brałas pregnyl??? Powiedz pafnucy lepeij kiedy ci kibicować??? Mocno będę zaciskała kciuki!! Oby ci się spełniło to piękne marzenie już teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie, pafnucy zadała znaczące pytanie i sobie zwiała, zostawiając nas w niepewności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tabelki, genewo nie zamartwiaj się tym. Po wakacjach pewnie mimo zawieszeń zmieni się tabelka II :):) Poza tym no trudno. Kryzysoway czas leczenia nas dopadł, ale potem po odpowiednich medycznych zabiegach, sztuczkach i wróżbach będzie wszystko ok! Bardzo w to wierzę i trzymam kciuki za was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpoczywam ostatni miesiąc, od nastepnego cyklu biorę się znowu do dzieła. Zakupiłam już wiesiołek oraz zioła na wywołanie owulacji dla siebie oraz dla męża salfazin (chociaż wcale nie jest mu potrzebny, ale to takie psychologiczne zagranie - niech też coś bierze;)) Poza tym muszę Wam powiedzieć, że przeczytałam b. interesującą rzecz, a dla mnie właściwie pocieszającą: jajeczkowanie nie nastepuje raz z jednego, raz z drugiego jajnika, w przypadku problemów z jajowodami organizm często preferuje sprawniejszą stronę! Kobiety z jednym sprawnym jajowodem regularnie owulują i zachodzą w ciążę! Dla mnie to brzmi b. krzepiąco, próbuję sobie teraz przypomnieć od kiedy w trakcie owulacji odczuwam ból tylko prawej strony, bo tak faktycznie ostatnio było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sobotę była w kinie z chrześniakiem na tym nowym filmie skok przez płot. Koszmarna porażka..Miałam wrażenie, że oglądam reklamę przez ponad godzinę.. Nie ma to jak dzieciom wtłoczyć do głowy rodzaje cool produktów.. Powinni zabronić pokazywania takich filmów. Nie ma to jak shrek..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ❤️!!!! Bardzo się cieszę, jak słysze takie wieści!!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamartwiam się trochę o jodełkę...:O:O Czy ktoś ma jakieś wieści??? Pewnie nie bo nic nie napisała... jodełko jeśli mnie słyszysz tam w duszy i serduchui do ciepło i serdelkowo cię pozdrawiam, życze dużo, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do nas!!! W pełnej formie oczywiście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wyciągam do ciebie łapkę 🖐️ genewo, żeby ci pomóc! Dalej wskakuj na me bary żeby wdrapać się wyżej! No hop! Ja tam wytrzymam ;) Tylko buty może ściągnij bo mi ramiona sprasujesz, albo co gorsze wbijesz szpilki... Nosisz szpilki tak w ogóle czy raczej nie?? Bo ja nie, jakoś tak tylko czasem, może z trzy razy w roku mi się przytrafaia...potem ciężko żałuję i cierpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarisku! Muszę te kilka miesięcy jeszcze powalczyć, potem odpuszczę. Nie chcę żałować do końca życia, że nie spróbowałam. W szpilkach teraz nie chodzę. Dwa lata temu miałam b. ciężkie skręcenie kostki z silnym potłuczeniem i od tamtej pory nie mogę jakoś w szpilkach. Przeszłam b. długą rehabilitację i teraz boję się, że w szpilkach się wywalę. Poza tym nie umiem prowadzić samochodu w szpilkach, muszę mieć wygodny bucik na nodze. Zresztą mam taki sam problem jak Ty, nawet kapcie potrafią mnie obetrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super!!!! :) W takim razie wskakuj na te moje bary śmiało! :) Bedę pomagać ile wlezie!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, że mam kolejne buty... tylko ciii.. bo normalnie chyba wszyscy juz boki zrywają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może znajdziemy jakiś inny sposób pomocy, dlaczego mam Ci od razu skakać na bary? Chyba zapatrzyłaś się na piłkarzy, co niektórzy tak sobie skakali na bary i chyba miłe to nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem baardzo wygodne!!! Zapinane na rzepy, z firmy rieker. Znacie te buty? Robią szalenie wygodne i ponoć antystresowe. Z roku na rok poszerzają swój katalog butów o nowe modele takie bardziej wystrzałowe a nadal przewygodne. Tym razem to już ostatni letni zakup :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kilka wygodnych par z inblue (nie wiem jak to się pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×