Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Pafnucy!!! Wszystko co piękne i upragnione, nich będzie w Twym sercu spełnione. 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 bukiecik kwiatów dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i manuel już biegnie z błskiem w oku :D:D Chyba będzie ściskanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to nieładnie tak troszkę, ale czy masz może serniczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucku kochany nie ch wszytskie Twoje marzenia się spełnią:-)) A najbardziej to jedne jedyne największe:-))))) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy W dniu twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale sie zamotałam, siedze na necie i czytam, jak wiecie slub tuz tuz , chciałam szkła kontaktowe bo to wygodnie, zreszta juz kiedys nosisłam, ale czt w ciazy moge? niby pisza ze tak , ale mama mnie tak zamotała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzieki za życzenia :-) kochane jesteście torcik i szampan dla wszystkich, a dla zafasolkowanych soczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te bąbelki ..mmmm...aż mi ślinka cieknie.. w ten upał zimne bąbelki, a jaki humorek potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
wskoczę niebawem, tylko minie mi nawał pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie! Jestem odcięta od netu, dlatego uprzejmie proszę o wykasowanie nagany. Wczoraj robiono jakieś remonta na mojej ulicy i pozrywano kable telef. Nie mam telefonu, nie mam netu. Teraz siedzę w pracy i piszę do Was. Dzisiaj wzięłam wolne, bo po wczorajszym ataku astmy czułam się fatalnie. Teraz jest mi lepiej, więc przyjechałam do pracy, zobaczyć co i jak. pafnucy, buziaki urodzinowe{kwiatek] chcąca, nie denerwuj się🌼 julk_a, jak zawsze, niezawodna🌼 kikunia, mam nadzieję, ze Twoje fluidki nam pomogą🌼 pluszka, trzymaj się🌼 solarisek, cieszę się, że widzisz już światełko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki genewo :-) i zimny szampan dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, a może hsg nie będzie potrzebne:) Tak mocno ci tego życzę. pafnucy, jestem dzisiaj na silnych lekach, o bąbelkach mogę tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo tu ostatnio cichutku albo szystkie pracujecie nad maluszkami albo upal was wykonczył. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś dzionek zaczynam! :) Witam ślicznie! urlopowiczki też! Czy znacie jakiś sposób na zmiękczenie butów? Słyszałam o kremie niwea, ale też takowego nie mam.. czy może być zamiast tego np jakiś balsam do ciała? Bo dziś chcąc uniknąć ponownego otwarcia ran jeszcze nie zagojonych założyłam skarpetki rajstopowe. Troszkę mi gorąco.. hmm.. już pomysłu mi brakuje na te buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oglądałyście wczoraj mecz?? Ja dotrwałam do końca i dziś płace za to straszliwym niewyspaniem.. ale po prostu oczu od zizu nie mogłam oderwać.. Kurcze jaki on jest w moim typie! Normalnie szok!!! Chyba zacznę szukać jego podobizny na jakimś plakacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julko gdzie się podziałaś??? Wiesz, że ja mam cię w myślach całymi dniami :D chlebek też dobry mają ;) A tak serio to mam do ciebie pytanie o tą prolaktynę, bo ostatnio specjalistka z ciebie się zrobiła. Wytłumacz mi dokładnie jak ty zbadałaś tą prolaktynę po obciążeniu???? Prosze o konkretne nazwy badań, ile zapłaciłaś? Bo coś mi się zdaje, że w takim układzie ja musze to badanie zrobić. W podstawowym wyszła mi ok, ale skoro możliwy jest zły wynik na obciążeniu to chciałabym to sprawdzić. Bardzo ślicznie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej myślę o laparo.. przez te cholerne zrosty.. Zastanawiam się i zastanawiam... Kto jeszcze się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka łapcie fluidki z rana, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ widze ze solaris pracujesz nad zapełnieniem topiku hihi ja dzis po te kontakty lecę a popołudniu jedziemy do lokalu menu ustalac juz na wesele mopj mały to chyba rozrywkowym człowieczkiem bedzie dobrze ze czuje sie dobrze , tylko cycuszki bolą ale tak to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca tak zupełnie sama to go nie zapełnię... łapię poranne fluidy mniam na sniadanko!! Chcąca a to znaczy, że tak jak kika nie masz żadnych więcej objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wczoraj mnie nie było gdyż byłam cały dzień nad morzem;) fajowo było, marzy mi się taki urlop nad morzem przy takiej pogodzie. Fajnie było ale się skończyło i dziś już praca. Solaris co do PRL, to gin zlecił mi zrobienie PRL 0,60,120 czyli pierwsze pobranie krwi i połknięcie tabletki (to jest badanie tzw. z obiciążeniem) i następnie po godzinie ponownie kłucie (60 min), odczekanie godziny i znowu kłucie (120 min). Płaciłam 20 zł czyli x 3 to wyszło 60 zł. Tak to wygląda;) Pafnucy najlepsze życzenia urodzinowe, spóźnione ale szczere🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie , Jul-a jak ja Ci zazdroszcze że mieszkasz tak blisko morza. Ja tak marze o urlopie , ale w tym roku to nierealne. A dzisiaj się nie czuje za rewelacyjnie , przy śniadaniu miałąm straszne mdłości, i ogólnie jestem taka jakas nieswoja dzisiaj . Przeraża mnie kolejny dzien w tym upale. Chyba dzisiaj powiem szefom.Ciekawe jak zareaguja. Przygotowuje sie do obrony , która już w poniedziałek , ale mam czarne mysli bo nic przez ten upał mi nie wchodzi do głowy, wystrachana jestem. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Łapcie , póki ciepłe:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko dzięki za info :) Powiedz mi jeszcze co to za tabletka? Trzeba ją wcześniej wykupić, czy dostałaś ją przy robieniu badania? I koło której zaczęłas badanie i czy coś jadłaś :D solaris pytajka się odezwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia no to chyba nareszcie zaczynasz się czuć w ciąży :) Wierzę ci na słowo, że w te upały jest ci ciężko... Szefowi pewnie szczęka opadnie :D trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj z okazji urodzin Pafnucy!!! Kikunia zmiast sie męczyc w tym upale weź zwolnionko, będzie lżej Tobie i dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×