Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

10 już minęła, fliudki rozpusciła❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ jeny nie wiem czy to to bo nigdy w ciąży nie byłąm ale chyba to mdłosci, ledwo dycham do tego taki upał normalnie mam takie jakies dziwne uczucie w brzuchu, głowa mnie boli, nawet nie mam siły sie ubrac, dalej paraduje w koszlulinie moj ukochany pszedl na zabiegi a ja nie mam mowtywacji do ruszenia sie i umycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że są wakacje, ale dobrze byłoby przypomnieć sobie o trwających na posterunku koleżankach i napisać do nas choć słówko. Co słychać u: ateny32, Agatje, pafnucy? Poza tym czekam, że jednak czarna się znowu odezwie, a Jodełka napisze nam co się dzieje. Castopea, cieszę się, że piszesz, nie tylko czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatury: +30: Polacy śpią bez żadnego nakrycia; Amerykanie zakładają swetry; Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie. +10: Amerykanie trzęsą się z zimna; Włoskie samochody nie chcą zapalić; Możesz zobaczyć swój oddech. -1: Woda zamarza; Rosjanie idą pływać; Francuskie samochody nie chcą zapalić. -15: Twój kot chce spać z Tobą pod jedną kołdrą; Politycy zaczynają mówić o bezdomnych; Niemieckie samochody nie chcą zapalić; Marzymy o wyprawie na południe. -30: Rosjanie zakładają podkoszulki; Potrzebujesz kabli rozruchowych żeby zapalić wóż; Twój kot chce spać w Twojej piżamie. -40: Politycy zaczynają coś robić z bezdomnymi; Możesz ze swojego oddechu robić domki igloo; Japońskie samochody nie chcą zapalić; Chcemy wyruszyć na południe. -50: Za zimno żeby myśleć; Potrzebujesz kabli rozruchowych żeby kierowca zaczął funkcjonować; Rosjanie zamykają okno w łazience. -60: Niedźwiedzie polarne ruszają na południe; Prawnicy wkładają ręce do swoich własnych kieszeni; Bezdomnych już nie ma na dworze - Wyginęli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, Zizou został najlepszym piłkarzem mistrzostw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaltowana turystka mówi do bacy: - Ależ pan musi być szczęśliwy... patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje pan zachodzące słońce wypijające czar niknącego tajemniczego dnia... - Oj widywałem ja, widywałem - przerywa baca - ale już teraz nie piję. Turysta w Zakopanem wchodzi do baru, siada przy barze i pyta: - Barman, co polecisz do picia? Barman na to: - Ano, panocku drink \"Góra cy\"! Turysta: - Jak to \"Góra cy\"?! Barman: - Widzicie, bierzemy sklanecke wina... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Poźniej bierzemy sklanecke piwa... no dwie... góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki... dwie... no góra cy i wlewamy to do tego samego garnecka. Na koniec bierzemy sklanecke koniacku... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając gzejemy cas jakiś. Poźniej nalewamy i pijemy sklanecke... dwie... no góra cy. Po wypiciu wstajemy... robimy krocek... dwa... no góra cy! Baco, czym zabiliście sąsiada? - A synecką, Wysoki Sądzie... - Wieprzową, czy wołową? - Kolejową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julko zadusił cię skwar? ;) Genewo jak miło wpaść na coś wesołego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina 10, do kuchni wchodzi informatyk z grobową miną. Żona pyta: - Kochanie, co się stało, czemu jesteś taki smutny? Masz problem z algorytmem? - Nie mam. - Nie wiesz jak rozwiązać problem z programem, który pisaleś całą noc? - Nie, wiem. - No to czemu taki smutny? Nie wyspałeś się? - Wyspałem. - No to co się stalo? - Spałem na backspace! Kowalski: Proszę wybaczyć panie kierowniku, ale w tym miesiącu nie dostałem premii... Kierownik: Wybaczam panu. Dziś rano Lech Kaczyński ogłosił ambitny plan dla IV RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta. Na granicę polską przyjeżdża David Coperfield, celnik pyta: - Czym się pan zajmuje? - Jestem iluzjonistą. - A co to takiego? - A pokaże: Przykrył swojego merca płachtą, zamachał rekami, zdjął płachtę, a tu stoi BMW. Celnik na to łeee tam... widzisz tego tira ze spirytusem? - No widzę. Celnik przystawiając pieczątkę na dokumentach: a teraz to już jest tir z groszkiem! Niedźwiedź mówi: - Jak ja zaryczę to wszystkie zwierzęta w lesie uciekają. Na to lew: - Jak ja zaryczę to wszystkie zwierzęta ze stepu uciekają. Na to kurczak - A jak ja kichnę to cały świat robi w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie macie już wakacje???? Nie zostwiajcie mnie!!! Plisssss! Ja tez chcę na wakcje, ale nie mogę. Opowiedzcie mi chociaż jak fajnie jest być na urlopie:) Dawno, dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił: \"Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!\" Teraz pracuje on dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w czasie pracy nie będę wpadać na kafeterię gdyż od dzisiaj wprowadzili u mnie zakaz korzystania internetu w godzinach pracy, więc wolę nie ryzykować. Jedynie w domku. Deszczu jak nie ma tak nie ma,ciągle nic. Muszę pojechać na działkę i podlać. Miłego wieczorka życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie urlopuję. Mam siłę tylko na czytanie. Czuje sie fatalnie, a do tego mam bardzo niskie ciśnienie, a kawa w ciąży nie jest wskazana. Nie lubimy z dzidzią takich upałów. Genewko, Twoje dowcipy są super, choć na chwile poprawiają humor. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewciu, w sumie mam wakacje, ale jakos jescze ich nie odczulam , ciagle za czyms biegam i zaltwiam oststnie sprawy przed slubem, uwielbiam te twoje kawały i jak zawsze prosze o wiecej, narazie spadam bo dopiero wrocilam od rodzicow, idziemy sie na chwilke polozyc z fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że się odezwałyście, buziaki na dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 buziak dla wszystkich pracujących i odpoczywających. Udanego dnia. U mnie dalej skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kawiarni dwaj Szkoci przyglądają się pięknym kobietom. - Podejdziemy? - pyta pierwszy. - Nie, jeszcze nie teraz! - Dlaczego? - Najpierw niech zapłacą rachunek. - Drogi chłopcze! - mówi Szkot do syna w jego osiemnaste urodziny. - Od dziś będziesz z nami dzielił rodzinne radości i smutki. - Jestem na to przygotowany, ojcze! - A więc na początek synu - zapłacisz ostatnią ratę za swój wózek dziecięcy! Jedzie Szkot autem, zatrzymał się otwiera drzwi i bach... jakiś samochód uderza mu drzwi i je wyrywa. Przyjeżdża policja i karetka, wysiada doktor a Szkot: - O mój Boże! Mój samochód! Doktor na to: - Co pan się martwi samochodem, pan nie ma ręki! Szkot na to: - O Boże, mój Rolex! Szkot wsiada z dużym workiem do autobusu. Podchodzi do niego konduktor i mówi: - Będzie pan musiał zapłacić również za bagaż. Szkot rozwiązuje worek i mówi: - Wychodź, synku. Tak, czy owak trzeba zapłacić! Młody McIntosh wybrał się w podróż do Francji. Po powrocie ojciec wypytuje go o wrażenia. - Ach, wspaniale - opowiada młody Szkot - piękny kraj! Tylko ludzie jacyś dziwni. Wyobraź sobie, że pewnego razu, o drugiej w nocy do mojego hotelowego pokoju wpada facet w piżamie, coś wrzeszczy, wymachuje rękami, tupie. Złapal wazon stojący na stole, rzucił nim o podłogę, wreszcie wybiegł trzaskając drzwiami. - A ty co na to? - pyta zdziwiony ojciec. - Nic, ojcze, dalej sobie grałem na kobzie! Do Szkota: - Powinien pan kupić ten samochód, spala tylko łyżeczkę benzyny. - Stołową czy od herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć!! Jak mi się nie chciaŁo z wyrka zwlekać...brr.. no ale łatwiej mi pozałatwiać w mniejszym upale, a potem tylko łodpocząć ;) Dziewczyny gdzie się wybieracie na urlop? Znacie jakieś godne polecenia ciekawe miejsca? Ja już wstępnie długaśne plany mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę planów i wyjazdu, my zostajemy w domu. W grę wchodzą jedynie wypady weekendowe lub tylko niedzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo poddaję się.... jestem absolutnie rozłożona na łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś już coś wykupione o ile mnie pamięć nie myli... Ja brykam nad morze, potem na obóz tenisowy do czech, potem jeszcze wypad do samej pragi, a potem jeszcze chyba do zakopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak absolutnie, absolutnie???? Może niezupełnie absolutnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem \"psi detektyw\" wszystkie tropy prowadzą do niką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam nic wykupionego. Pisałam, że spłacamy b. duży kredyt i nie damy rady nic odłożyć na wakacje. Z drugiej strony mieszkamy w b. pięknym miejscu, wokół mnóstwo cudownych atrakcji do zwiedzania. Mój region wciąż mnie zaskakuje pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. genewo...to może i ja kiedyś w tamte rejony się wybiorę, skoro jest fajnie i jest co zwiedzać? Musze pobuszowac w necie za info o tym regionie. Jakoś wcześniej mi to do głowy nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×