Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

uwaga uwaga to my , nadciagamy ,fluidki ciązowe ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️ genewciu- jak dzis zdrowko jodełka - napisz wiecej jak sie czujesz pafnucy- co z testem prefumetka- dalej mam steres przed weselem solaris- pewno byczy sie na plazy castopea, atena, agatje, czarna- odezwijcie sie kikunia, majka, nella, ellulka- pozdtawiem wasze dzieciatka julka- masz jeszcze ciasto? pluszka- 🌼 dla was wszytkich duzy cmokas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki wysyłam fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ U mnie po straemu , poza tym kupa pracy.Ja nie wiem jak oni sobie porzadzą beze mnie ???? Jestem niezastąpiona:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niezastąpiona kikuniu🌼:D:D:D chcąca, z tym ślubem to jest tak: trzeba to przetrwać i już;) julk_a, zostało jeszcze coś tego ciasta? A ja czuję się ciut lepiej, ale wciąż boli mnie głowa i to jest dość uciążliwe. Pozdrówka Jodełka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie wielkie odliczanie do wakacji. Jak nie royplzniemy sie w tym upale to 21 ruszamy nad Bałtyk. Czy ktoś wie jakie są przewidywania pogodowe dla Miedyzydrojów, Wolina i okolic od 21? Wszyscy i wszystko głupieje od gorąca, a ewentualne burze dopiero za 2 dni. Co do reszy - nie myślę, mam inne sprawy na głowie. Genewa, nie daj się, będzie lepiej :) Dla wszystkich 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacho zostało specjalnie dla Was;) Agatje może tutaj znajdziesz coś dla siebie www.twojapogoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, miałam się nie stresować. Hmmmm, sama chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Moja dzidzia zaczela kopac. w sobote tak delikatnie, nie byłam pewna czy to kopanie, a teraz już sie tak awanturuje, że brzusio az podskakuje. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej , no widze że ja dzisiaj pierwsz na placu zabaw:-))) Wysyłam fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Czuje się ok , jutro wizyta u lekarza , ciekawa jestem barzdo jak tam fasoleńka się rozwija.Tez bym już chciała czuć ruchy , ale narazie czuje jakby powietrze we mnie przepływało , takie bąbelki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam Wam ogromna garśc, a co ja pisze , 2 garsci wakacyjnych fluidkow ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ja czuje sie troszke gorzej dzis, troche boli mnie dół brzuszka, w tych dniach przyszła by @ wiec sie boje, zeby było wszytko dobrze, zaplanowalam mycie oknien , ale w tej sytuacji chyba sobie podaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca nawet sie nie waż myc okien!!! wiesz, że kobiet w ciąży nie kożna denerwować, a teraz się zdenerwowałam. masz leżeć i się nie przemęczać. a okna nie zając nie uciekną, chłopy tez potrafia myć okna. Genewciu jak Twoje zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Chcąca daj sobie spokój z tymi oknami, 🌼 Genewo wracj do zdrowia 🌼 Jodełko mysle o Tobie 🌼 Ja wczoraj dostałam pismo z kuratorium i rozmowe o awans mam 2 sierpnia zaraz potem chcemy pojechc nad bałtyk, ale jeszcze nic nie zarezerwowlismy pozdrwim Was wszystkie serdecznie Pafnucy ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jedno juz umyłam, musze bo slub za 2 tyg gosci bedzie sporo, a nikt przeciez nie wwie ze ciaz i sie nie dowie, ale mi chłop pomógł, z kłótnia o wieszanie firanek bo i on i ja sie uparł ze bedzie wieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chcąca ale jestes uparciuch, a masz taka okazje zeby poleniuchowac i swoje kochanie zaprawic w pracach domowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca, nalezy Ci sie klaps w pupe za to jedno okno. Pluszka ma racje masz teraz leniuchować i nie przemęczac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca mam pytanko - długo mieszkasz razem z swoim Kochaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, kiedy dokladnie masz slub? Ja za ok. dwa tygodnie mam trzecia rocznice slubu, wiec chyba date slubu bedziemy mialy podobna (oczywiscie inny rok). Genewo, jak zdrowko. Mam nadzieje ze to przeziebienie nie przeksztalcilo Ci sie w zapalenie oskrzeli. Pafnucy, jak test? Robilas czy nadal czekasz? A tak wogole to jakos malo dziewczyn odzywa sie. Moze wyjechaly na wakacje? Calusy dla naszych przyszlych mamus (slijcie fluidki) i starajacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Witam!🌻 Nie dałam rady wcześniej napisać, sajgon w biurze i jedna wredna krowa (czytaj przesympatyczna koleżanka z pracy), no ale to już inna historia... Zacznę od tego, że jak w niedzielę wracaliśmy do domu nad autem przeleciał nam bociek, mało dziobem dachu nie porysował :-) Zrobiłam test DWIE KRESKI, ciąglę jestem w szoku i boję się cieszyć...prześladują mnie myśli o pustym pęcherzyku i poronieniach....Dziewczyny ja po prostu NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ..juz miałam dzwonić i umawiać się na hsg jajowodów... A może to wcale nie fasolka, tylko torbiel, albo coś jak było napisane na ulotce od testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
chcąca nie przejmuj się oknami...w natłoku wrażeń nikt nie zauważy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy - bardzo sie cieszę, nie zadreczaj sie i mysl pozytywnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy, super, super i jeszcze raz super!!! Juz drugi raz przyznaję dziś Pluszcze racje, myśl pozytywnie, na pewno wszystko bedzie OK. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie ciesze Pafnucy ze jeszcze raz przesyłam Ci troche innego kwiatka .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy- GRATULACJE!!!!!!! Z tym bocianem to super historia. A ja w takie rzeczy nie wierzylam. Pluszka, dziekuje za pamiec. Kreacja podobala sie wielu osobom. Oprocz mnie dwie dziewczyny mialy tuniki ze spodniami, inne niz moj zestaw, ale liczy sie fakt. A Ty kiedy wystapisz w kreacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka, udanej zabawy. Pafnucy, jeszcze raz gratulacje. Ja od nastepnego cyklu ponawiam starania. Milej nocy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam 🌻 🌻 🌻 z tym bocianem to prawdziwa historia w 100% :-) sami bylismy zdziwieni, że tak nisko leciał, a drugi egzemplarz szedł sobie obok drogi...:-) nie wierzyłam w takie rzeczy aż do teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×