Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dzwoni facet rano do swojego szefa do pracy i mówi: - Szefie, nie mogę dziś przyjść do pracy. - Ale dlaczego, co się stało, jesteś chory? - Sprawa jest bardziej skomplikowana, mam problem ze wzrokiem. - Jak to, co ci dokładnie dolega, masz zapalenie spojówek? - Nie, po prostu nie widzę się dzisiaj w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Wróciłam z wojaży!!! :) To się nazywa odpoczynek! Hehe, gorzej z tym co na mnie czeka teraz. Specjalne całusy dla perfumetki, julki i genewy za pamięć o solarisku! ❤️❤️ Manuela wycałowałam też, a co! i wyściskałam mocno!! Witam też nowe dziewczyny!!! No i jeszcze chciałam wam powiedzieć, że z przyczyn różnych i ważnych wypisuję się z tabelki na długi, długi czas. prosze nie protestować! Nie chcę pisać o powodach, ale tak właśnie postanowiłam. Za to bardzo chętnie powpadam do was i pokibicuję wam w staraniach!! NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................29\\30.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 12............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Pafnucy GRATULUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykrością stwierdzam, że coraz mniej starających się na naszym forum (niektóre dziewczyny gdzieś przepadły - atena, castopea, czarna, albo włączyły tryb czytania). Za to cieszy II tabelka. Mam nadzieję ze solaris będzie do nas czasem zaglądała, mimo wszystko, bo przecież bardzo nas polubiła:) Nie wiem co z kikunią, już całe wieki jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że będę zaglądała!! :) A tabelka muszę przyznać że rozwija się bardzo dobrze. Celna uwaga z tym genewo, że co miesiąc ktoś zachodzi w ciążę. To bardzo budujące! :) Już niedługo jestem tego pewna że tabelka II powiększy się i to znacznie! Bardzo wam tego życzę!! tak z całego ❤️!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc solaris, mam nadzieję, że jedna k zostaniesz z nami, jak ja się dołączłam to ty już byłaś na urlopie. Już wiem dlaczego manuel był rano taki rozkojarzony, przeczuwał powrót solaris. A ja myślałam, że ma jakiś gorszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................29\\30.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................13.09 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 12............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Moja następna@ powinna przyjsć 13. Od razu sobie zaśpiewałam 13-tego wszystko zdażyć się może.... Na razie gina na którą się zdecydowała jest na urlopie. Całe szczęście wraca w poniedziałek. Zamierzam uderzyć \"na sępa\" może mnie przyjmie od razu, chociaż podobno są teminy 2-tygodniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuutaska, a nie kusi Cię, żeby test zrobić? Może będziesz naszym kwietniowym brakującym ogniwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo mnie kusi co miesiąc i w tym miesiącu też się nie oparłam i zrobiłam jakieś 4 godz. przed@. Właśnie mi się kończy. Taką mam słabą silną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuutaska, coś mi się przywidziało, myślałam, że miałaś dostać @ 13 sierpnia i zdziwiałam się, że taka spokojna jesteś A to 13 wrzesień:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi gdybym miała takie opóźnienie to gwarantuje ci , że byłabym już po co najmniej 10 testach. Po jednym na każdy dzień. Jest szansa, że mogłabym je robić nawet 2xdziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wredna@ przyszła 8 dni później. Przyznałam się mojemu misiowi w czwartym dniu. Poleciał po test. Kibicował przed łazienką. Jak mu pwiedziałam, że nic z tego popatrzyła na mnie dziwnie i popędziła do drugiaj apteki po drugi test. Przez następne dni też musiałam je powtarzać. Mało brakowało a poleciałby do apteki zrobić awanturę, że zepsute testy sprzedają. Haha a to ja byłam zepsuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
jestem po poronieniu parę dni temu, ale nie opścimy, za 4-6 miesięcy spróbujemy znów, trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie Meo i bardzo mi przykro, milo mi ze trzymasz za nas kciuki my na pewno tez bedziemy trzymac za ciebie za te kilka miesiecy, zagladaj do nas jesli tylko masz ochote 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julki dziś nie było, pewno poszła w tango z Manuelem;) Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Dzięki Pluszko, będę wam kibicować , to może doda mi sił. Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana, właśnie Manuel zaserwował mi kawę, ale jakiś wymiętoszony jest dzisiaj. Przyznać się, która to???? mea29, zapraszamy do nas, u nas nie brakuje starających się z problemaami, ale zawsze możesz też liczyć na pokrzepiające słowo i wsparcie. Miłęgo dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęła noc , przysyłam wiecfluidkow moc ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ hej hej ja tez juz wrociłam, ale wczoraj bylam taka padnieta i do tego mialam tyle spraw do załatwienia ze nie maiłam czasu i siły nawet sie przywitac, dzis tez mam niewiele czasu bo zaraz przychodzi ekjipa do wymiany okna, witam wszytstkie nowe dzieczynki i oczywiscie te poeracajace z urlopu , wreszcie z anmi, oj solaris wybyczyłas sie wybyczyłas ja od 2 dni czuje sie troche ospalą senna , troche boli mnie brzuszek, bo dzidzius rosnie, za tydz w sr ide do gina, i mam 100 pytan do... miłego dnia papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Genewo i ty się pytasz gdzie był Manuel? Do mnie jeszcze nie doszedł, ale właśnie tego się spodziewałam. Jak ktoś miałby wątpliwości to już teraz wiedziałby na pewno, że solaris wróciła. Chcaca mam nadzieję, że wypoczęłaś. Czy to była taka mała podróż poślubna? Witaj Mea dołącz do naszego klbu \"staraczek\" i odwiedzaj nas częściej. Marika 10 a ty gdzie się podziałaś? Powiedz jak tam wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! :-) Manuel oczywiście robił mi pyszną aromatczna kawę, a ja nie mogłam się wprost nacieszyć i tak go wytulałam że ho ho!! A wymęcznoy bo biega miedzy szczecinem a krakowem za swoimi ulubienicami :D Tyle godzin w ciągłej trasie. Biedaczysko istne! Cześć chcąca! dzięki za powitanie no i oczywiście przepraszam, bo gapiostwo moje straszne!! zapomniałam złożyć ci gratulacje!! A należą się młodej małżonce!!! wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!! Samych wspaniałych i uroczych chwil!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy mea w naszych uroczych progach! Rozgość się i wpadaj kiedy tylko zechcesz :-). Skrobnij o sobie kilka słów żebyśmy mogły się ciut lepiej poznać! Miłego dzionka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca a wybyczyłam się faktycznie!!! ;) Było cudownie... morze, góry, lasy, tenis, lenistwo i w ogóle chyba wszystkiego po trochę!! Aż ciężko teraz się przestawić na życie w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, to może jak Manuel już jest w kakowie to namów go żeby jeszcze do mnie wpadał. Ja nie mam na niego wpływu. Niewdzięcznik. Jak was nie było to przesiadywał u mnie i udawał, że jest fajnie, a teraz ani widu ani słychu. Ot facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup środek antykoncepcyjny dla mrówek i ustaw na ich ścieżce. Po kilku dniach będzie prawie po kłopocie. Powinny zniknąć na co najmniej kilka lat albo i w ogóle. Ja miałam ze trzy lata temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×