Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Obiecuje ze sie bede meldowac z kopniaczkow, itp, itd dzis okienko umyłam, ale firanki przyjdzie mi powiescic juz mama ,ale jescze jakies tam porzadki zostaly, ale stopniowo robie wszytko coby sie nie zmeczyc, do tego mam tak niskie cisnienie ze normalnie sie przewracam, wczoraj nabyma sobie cisnieniomoerz i stwierdzilam ze to bład , bo jak go nie miałam to nie wiedzialam ze mam niskie i dobrze sie czulam ellulka kochana czy ty tez masz teraz wiecej sluzu, czy to normalne/? i jakie masz tetno bo chyba 83 to za duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale tu pustki dzisiaj... pobiły się o Manuela i poszły w sina dal;) Wracajcie, bo tęsknię za Wami😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie potworne pustki u nas. Dziewczyny gdzie sie pochowałyście? Już nie bijcie się o Manuela:P on każdą z nas lubi i każdej z nas serwuje kawę;) Nareszcie piątek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć genewo:) Jak długo jeszcze urlopujesz? ja już zapomniałam o swoim urlopie;) i gdzie są nasze dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko, wracam do pracy w przyszłym tygodniu i już mi włosy stają dęba jak o tym pomyślę, brrr. I też się martwię o nasz Dziewczyny, nic nie chcą pisać. Będziesz robiła jakieś badania w tym cyklu? A jak pomiar temki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo póki co to masz urlop i nie myśl co czeka na Ciebie w pracy, relaksuj się:) W tym cyklu nie robię badań, biorę leki i po @ idę do lekarza (6 września). Temp. mierzę, teraz jestem w II fazie a moja temp, się wacha, jednego dnia jest 36,8, a nstępnego 36,9 i tak jest od 3 dni, nie wiem czyj jest to prawidłowe. Może to reakcja organizmu na leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja dzis spedzilam dzien z mama, pochodzilysmy po sklepach, nabylam dzinsowa marynarke i torebeczke taka ecru, potem poszlysmy na obiad do nalesnikarni wieczorkiem wybieramy sie z kuzynkami na nocny maraton milosny do multikina, a jutro wracam do domku do mezusia, juz sie stesknilam;-) Agatje psiaczki sliczniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, jak chcesz, to możesz mi przesłać wykres, spojrzę jak wygląda. Zrobiłam kiedyś kurs z naturalnych metod i troszkę się w tym orientuję. Sama mierzę temkę od wielu lat. Mam nadzieję, że po lekach wszystko będzie w porządku. Takie wahania temp. są normalne. Jest podwyższona - to dobrze, znaczy progesteron jest wysoki (to on zwiększa ciepłotę ciała). pluszka🖐️, fajnie, ze miałaś udany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pluszka:) kolejna bratnia dusza się odezwała;) Genewo czy miałaś problem z wypadaniem włosów właśnie przez prolaktynę? Ostatnio zauważyłam, że bardzo mi wypadają, mam nadzieję że jak PRL będzie spadać to i włosy przestaną wypadać. Jeszcze jedno, czy leki na PRL powodują tycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa podeśle wieczorem wykres, najpierw muszę go zeskanować bo robię go na papierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo przepraszam Cię, że przerywam naszą rozmowę ale muszę teraz wyjść, będę później. Buźka cała reszta proszę wracać na topic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, niestety leki na obniżenie PRL mogą spowodować przybieranie na wadze. U mnie tak się stało. Nie zauważyłam natomiast wypadania włosów. Zrób sobie kontrolnie morfologię i elektrolity, moja gina kazała mi czasem sobie zrobić. Może brakuje Ci jakieś pierwiastka, czasem tak bywa. Ja robię wykresy w komputerze, mam nawet dwa programy, jeden ściągnięty na dysk, a drugi na www.fertilityfriend.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spedziłąm pracowity dziern, rano poszlam na badania do medycyny pracy, potem obiad, wysparzatalam jzu caly dopm po tym remoncie , umyłam okno, , zrobiłam 3 pralki prania, firanki powiesila mi mama , potem zakupy a teraz lenistwo, chyba pojde sie połozyc , bo cos czuje ze kocyk chodzi z amna i ksiazeczka genewciu, ja nie tylko skonczylam kurs npr ale i studia wychowanie do zycia w rodzinie, dzieki temu nie musialam nawet w poradni przedmazlenskiej robic wykresow, bo stwierzili ze sie znam miłego wieczorku, jescze pewno potem zajrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julko ja zanim dowiedzialam sie ze mam za wysoka prolaktyne zauwazylam ze sporo wlosów mi wychodzi nawet próbowalam brac na to jakies witaminy. Potem wyszla ta prolaktyna i wytlumaczylam sobie ze to pewnie dlatego, biore bromek od konca czerwca i wydaje mi sie ze z wlosami sie poprawilo??? mam nadzieje ze to nie zludzenie;-( Chcaca bardzo mnie tez czeka wizyta u lekarza medycyny pracy - musze to zalatwic w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka mam nadzieję, że leki sprawia, że własy przestaną wychodzić. Wcześniej nie miałam z tym problemów. A powiedz czy zauważyłaś u siebie podczas brania bromka przybieraniem na wadze? Choć nie powinno tak raczej być bo jeśli prolaktyna spada to waga również. Genewo wydaje mi się, że to właśnie od zaburzeń hormonalnych w tym PRL wychodzą włosy. Bromek biorę dopiero od niecałych 3 tygodni to jeszcze za szybko na widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo dziś nie uda mi się wysłać wykresu z temp, złośliwość rzeczy martwych. Ale na pewno z czasem podeślę bo jestem ciekawa z niego widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................29/30.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 12............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Tabelka była daleko w tyle za nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie gadam sama do siebie:P jest weekend i każda wypoczywa;) zaraz zniknę i nie będę starszyć naszego topicu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko dzieki zatroske teraz gadam z mama na gg, nawetdzios lezalam godzinke cala, musze korzystac z wolnosci bo jutro maz ma wolne i napewno kaze mi lezec z pol dnia jak nic , a jak go nie ma to moge funkcjonowac normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca tylko się nie przepracowuj proszę Cię. Wypoczywaj kochana bo kiedy masz wypoczywać jak nie teraz. Jak urodzisz to możesz już nie mieć czasu na wypoczynej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobrej nocy julk_a, czekam na wykres chcąca, tylko nie przeginaj z pracą, masz się oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. ja, tak jak wczoraj Chcąca, dzisiaj cały dzionek spedziłam na pieknej polskiej wsi, poddychałam swiezym powietrzem, poplotkowałam z babcia, mezus, mama i brat poszli na grzybki i bedzie pyszna zupa. przywiozłam mnóstwo naturalnych (bez nawozów) warzyw i owoców. padam z nóg. Do jutra. Buziaczki. chcaca ze sluzem to norma, u kazdej babeczki w ciązy płynie , także nie przejmuj sie tym, jak chcesz to jutro napisze Ci konkretnie czym to jest spowodowane. a tętno mam 86 - 88, takie mam zawsze. a cisnienie przewaznie 110/60 lub nizsze. Dopóki dobrze się czujesz z takim cisnieniem to jest OK, gorzej jak zaczne Ci robic sie słabo, wtedy trzeba leżec, nie wykonywac gwałtownych ruchów itp. w skrócie jeszcze bardziej uważac na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem ja napisac dobranoc czy juz dzien dobry;-)????? wróciłam własnie z kina i jeszcze zajrzalam - chyba sie uzaleznilam od topiku;-) Juleczko poczatkowo jak bralam bromek to nie mialam na nic apetytu, nawet na moje ukochane slodycze po prostu mnie odrzucalo i rzeczywiscie troche schudlam Ale wedlug zalecen mojej pani doktor mam przez 3 miechy brac cilest i jak zaczelam go brac to wrocil mi normalny apetyt i wrocilam do poprzedniej wagi, jeszcze 3 tabletki cilestu 7 dni przerwy i jeszcze jedno opakowanie a potem mam go odsawic i zobaczymy co sie bedzie dzialo ale sie rozpisalam ale moze jak jutro rano wstaniecie to nasz topik bedzie na gorze🌼 kolorowych snow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, witam wszytkie was sobotnio i na weekendzik przesyłam moc rozgrzanych fluidkow❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ wszytkim wam dziekuje za rady odpoczynku, obiecuje w koncu sie dostosuje, bo faktycznie dzidzius bedzie z adhd 🌼 dzieki ellulka za info o cisnieniu bo juz myslalam ze ze mna cos nie tak 🌼👄- dla wszytkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! pluszka, coś mi się wydaje, że się ujawniła kolejna wielbicielka kina. Ja uwielbiam chodzić na nocne seanse, najczęściej dają wtedy mało komercyjne filmy, ale za to sensowne, czasem zaskakujące. U nas w nocy padało, obudził mnie deszcz. Teraz jest przyjemny chłodek i aż mi skóra cierpnie jak pomyślę o lipcowych upałach. A ja znowu apeluje do dziewczyn, które dawno się nie odzywały. Czy chcecie tego, czy nie wkroczyłyście w życie tego topiku i chciałybyśmy wiedzieć, co się z Wami dzieje. Jodełce wciąż daleko do wieczora;), czekam na wieści od Castopei, ateny, kikunii, perfumetki. Czarna, wciąż o Tobie pamietamy. Miłego dnia Wam życzę. chcąca, proszę dzisiaj odpoczywać, bo zrobimy nalot i osobiście wybijemy Ci z głowy mycie okien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×