Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

cześć dziewczynki, Manuel ewidentnie zakręcony. Piękny ale jakby nieobecny. dzisiaj zapomniał posłodzić mi kawusię i gdzieś popędził. Cokolwiek dziwne. Perfumetko, ja dzięki pryszczom przed @ co miesiąc czujesię jak nastolatka. Że to niby trądzik młodzieńczy. Byłam wczoraj u giny no i w tym cyklu starania zawieszone. Najpierw muszę usunąć bakterie i nie mam w ogóle flory.Smiejąc się nie mam flory a mam faunę. Chocuiaż w zasadzie to nie jest śmieszne. Dostałam 24-dniowe leczenie i w tym czasie nietety musimy używać \"gumowej\" antykoncepcji. No i badania, badania, badania.Dzisaj idę na monitoring, bo mam piękny pęcherzyk w lewym jajniku (22mm). Trzeba sprawdzić, czy pęknie, czy przerośnie jak w zeszłym miesiącu. Słabo mi sięrobi jak o tym wszystkim myśle. A miało być tak pięknie: mama, tata, dzidziuś.A na razie jest mama, jest tata i kupę lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :-) Dzis cały dzień leniuchuje :-), koniec z przetworami, jak na razie. Smutasko 🌼 trzeba byc dobrej myśli. ja tez biegałam do lekarzy, a teraz mam awanturnika w brzusiu. Znam to doskonale. A co do Manuela to do mnie jeszcze nie zawitał, gdzie on sie podziewa? Pewnie Solaris go zagarnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fluidki zrana ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ale wiecie co manulel faktycznie zakrecony, zrobił mi nawet kawunie zamisat koktajlu, dziewczyny co w y z nim robicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) Smutaska - bedzie dobrze:) tez mam przeczucie ze w tym miesiacu nic z tego...ale nie w tym to w nastepnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! :) Uszka do góry! Ślicznie się nakręcacie :) jak za dawnych dobrych topikowych czasów :D Oj bywało gorrrąco!! Trzymam za was kciuki! Pozdrawiam ciepło i wracam do przyziemnych spraw. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasko 🌼 Olinku ja tez co miesiac bylam wyczulona na wszelkie symtomy przez ostatnie 3 miesiace mialam pod tym wzgledem swiety spokój bo wiedzialam ze nie ma szans , nie ludzilam sie i nie wpadalam w depresje okolo miesiaczkowe perfumetko ja lubie miec duzo zajec jak nie mam za duzo wolnego czasu to nie mysle za duzo, nie szukam dziwnych informacji w necie itp... i trzymam kciuki ;-) pafnucy super ze sie odezwalas!!!!!! - jak sie czujesz? jak dzidzia??? Solaris - ogladalas juz Samotnosc w sieci???? u mnie sloneczko piekne, ide powiesic pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia no wlasnie staram sie ignorowac tę przeczulicę ale wiesz no nie da sie czasem..Cycki mnie bola to bolą no co mam zrobic?ja nie zastanwiam sie czy tak jest czy nie tylko je czuje :D:D Ale i tak mam zaplanowane wszystko na nie- wiec nie bede płakac .Jeszcze chyba nie ta faza zeby płakac.Przypuszczam ze jak zaczne włoczyc sie po lekarzach i po ich radach czy lekach swiecie wierzyc ze powinno pomoc to zapewne wtedy mnie wezmie na dobre a tak to jeszcze staram sie do tego dystansowac.Moze mnie łatwiej bo mam juz dziecko- i w zwiazku z tym mnostwo zajec razem z nia:) Zdaje sobie tez sprawe z tego z czym łaczy sie maciezynstwo i rodzicielstwo wogole.Ze jest lepiej i gorzej. Moja juz samodzielna ale zanim tak sie stalo to dluuuga droga i czasem na niej tez brak sil.Wiec tez trzeba wiedziec ze dziecko to poprostu CZLOWIEK a nie tylko :dzidzi,bobas,fasolka,bobo itp.. ma tez swoje \"różki\" ktore zawsze predzej czy pozniej pokaze..-Ta wiedza tez mnie w jakis sposob dystansuje do tego chyba -wiem ze to nie jest zabawka ani zachcianka.Wiem ze bywa w zyciu roznie i jakie by Ono nie bylo trzeba bedzie je przyjac .Zdrowe czy chore,grzeczne czy nie do wytrzymania-bo dzieci sa rozne ...ale wiem ze Go pragne i bede na Niego czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane, głownie te z Krakowa, wiecie może gdzie są sklepy z odzieżą ciążową własnie w Kraku? u nas prawie nic nie ma, malutkie stoisko wydzielone w sklepie z męskimi ciuchami, a jka już cos jest to drogo przeokropnie, własciciel wie ze i tak kazda z nas kupi skoro tylko ona ma to w miescie jak wiecie napsizcie mi adresy tych sklepow , nic nie moge znalezc na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo -->siorka meza jak byla w ciazy niedawno to kupila kilka fajnych rzeczy (zwlaszcza jeansy oblede) na ul.Stradomskiej sklep sie nazywa Paryżanka:)...ale w H&M sa super ubranka na ciezarowki a na bobasy....:)Koniecznie muszisz zobaczyc .W krakowie niestety tyko H&M ten w M1 w Hucie bo w tym w Galerii Kazimierz nie ma stoiska dla dzieci i przyszlych mam:((do bani bo ja mam do Huty daleko ale jezdze czasem ubrac tam moja mała bo ubranka dobrej jakosci,kolorowe i wcale nie jakies ceny ze szok-zwyczajne jak na Krakow) wiem ze chyba 28 pazdziernika rusza tez Galeria Krakowska ta przy dworcu głownym (ogrom doslownie)wiec obstawiam ze i tam H&M sie otworzy:)Kiedys jeszcze sklepy Smyk mialy ubrania dla mam ale ostatnio widze ze nic nie ma:( Wiem tez ze gdzien na Krowoderskiej jest jakis sklep ale dokladnie nie wytlumacze w ktorym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek, kocahna jestes, bardzo ci dziekuje, jak wybiore sie na to usg to mam zamiar o te sklepy zahaczyc, tylko najgorsze jest to ze chyba pojedziemy pociagiem , wiec z zakupow nici bo nie chce sie bujac po kraku tramwajami, teraz dmucham i chucham na siebie, wiec tylko sapecrki, a chyba moj tat nie moze w tedy pojechac, my niestety nie dorobilismy sie wozu, ale bardzo dziekuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty dziewczynko:)Nie ma za co.Jak cos to wal jak w dym.Po miescie sie orientuje to zawsze cos podpowiem:)Jeszcze masz chyba troszke czasu na wielki bembenek to zdazysz cos fajnego zakupic.Poza tym mowie Ci nie ma sensu miec stu ciuchow bo to tylko strata pieniedzy -no chyba ze ktos sobie moze na to pozwolic.Jedne jeansy wystarcza w zupelnosci.Ogrodniczki to juz passe z tego co znam sie na modzie.Lepiej kupic do pasa z pasem ciazowym specjalnie wrabianym i rozkloszowana bluzeczke.i tak po domu lata sie w byle czym -najczesciej dresiku.2 pary spodni(jeansi i eleganckie) i 2 spodniczki czy sukienki to wystarczajaco.bo co potem z tym robic?Wiem co mowie bo juz to przerabialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie olinek, ogrodniczki to raczej ful wyaps jzu nie sa, ja mam wąłsnie takie jeansy ciazowe, i sukienke , ktora po ciazy tez bedzie uzyteczna bo mozna ja na tyle zmniejszyc, przyjacilka pozyczyla mi jescze ciazowe sztruksy, a wzimie to i tak setwrek jakis, sweterek zawsze sie rozciagnie, ja i tak siedze w domu, wiec duzo nie chce, w spodnicach nie chodze , no moze od wielkiego dzwonu, bo nie lubie, poprostu chce widzec co jest w innym miescie i za ile zciekawosci, , niestetty nie rzuce sie w wir zakupwo, bo tak jak pwoeidzialas olinek , trza miec na to kaske, , nawet nie kupuje extra wyjscowego czegos, bo nawet jak pojde w tej sukience sztruksowej na wigilie i bialej koszuli to spox, pozatym moja rodzina i meza wie ze ciaza i ze ma byc wygodnie i funkcjonalnie, a po domu fakt dresik i koszulka, zawsze moge zabrac koszulke mezusiowi, :) boje sie ze za jakis zcas ogranie mnie szalenswto alena dzidzie, , ale jak w sb poszlam cos kupic maluchowi mojej przyjaciołki to tak mnie ceny zabily , ze moze wystopuje mialam jechac do babci na trawke, niestety moj tata jakis zakatarzony , boi sie mnie i babci zarazic, do tego kłuja mnie znow jajniczki wiec leze, tez potzrebne, spacerek zaliczylam i sie obiajm z ksiazeczka , pod kocykiem alez sie rozgdalam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca bardzo masz swieta racje .Te ceny ubranek dla niemowlat sa wprost porazajace -ja nie wiem jak to jest ze i ja lupije podkoszulek sobie za 40 zł i takiemu bajglowi za 40 a ile mniej jest tkaniny...ehh.łupiezcy i tyle z tych producentow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, ale wiesz olinke, sama powiedz sobie łatwiej odmowic, ale maluchowi? nie wiem jak ja to bede robila, do tego wszytko takie sliczne, a ja leze cale popoludnie, zagladam tylko od czasu do czasu na topik i czytam czy jest cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi no jak widzisz nic nowego tylko my sie platamy:D:D no niestety dziecku kupic trzeba a tez wcia rosnie wiec kupuje sie wciaz i wciaz nowe rzeczy.dlatego nie ma tez co popadac na poczatku w przesade bo 2-3 tyg i wszystko male a przecierz ono nic nie zabrudzi to co ma dzis to mozna przeprac i ubrac pojutrze.Jedno czy dwa ubranka takie na \"wyjscie:(do lekarza czy rodzinki)wystarczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌼 Nareszcie udało mi się wpaść do was:) Od poniedziałku wracałam bardzo późno do domu i byłam tak padnięta, że nie miałam siły siadać przy komputerze. Dziś wróciłam o normalnej porze i jestem. Odezwały się nasze zaciążone pafnucy i kikunia:) dobrze że u was wszystko w porządku🌼. Dziewczyny ja kończę już @ i zaczynamy od nowa. We wtorek idę po raz pierwszy na monitoring i będę mogła zobaczyć co się dzieje. Mąż jeszcze nie zrobił badania, ponieważ postanowiliśmy zmienić miejsce robienia badania czyli tam gdzie robią to dokładniejsze badanie, a u nas w Sz-nie to laboratorium w klinice. Tam jest droższe badanie ale dokładniejsze. Najważniejsze, że mąż chce się przebadać;) Solaris faktycznie nie możemy natrafić na siebie, może kiedyś da się to zrobić:D jak narazie musi Ci pozostać piekarnia julka;) Nie wiem co robicie z Manuelem ale on do mnie wogóle nie może dotrzeć; oby się jutro zjawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko 🌼 trzymam kciuki za twoj pierwszy monitoring - w ktorym dniu cyklu masz isć? A co do manuela to zrob rezerwacje na caly ranek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela już sobie zarezerwowałam;) Pluszko a co do dnia, to będzie 10 dc, a następnie 12dc i 14dc. Ciekawa jestem co wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) Zapowiada sie kolejny słoneczny dzień :-). Manuel właśnie zrobił mi herbatke, chciałam go zapytac gdzie tak codziennie pedzi, a on, usmiechnął sie tylko, zakrecił na pięcie i juz go nie było. faceci :D, chyba popędził do Julki :-) Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki Pochmurny dzionek i nastroj u mnie takiz sam.. Uwazam ze czekanie to najgorszy czas..a juz czekanie ktore moze sie skonczyc rozczarowaniem to juz jakby meczarnia:( Nie wiem ale chyba nic z tego nie bedzie..zadnych objawow..:(Nawet cycki cos przestaly dzis bolec... Same wiecie ze to najgorszy moment .Przyjdzie @ minie i jakos znow zycie nabierze kolorow prawda? Nie gniewajcie sie ze tak dolujaco dzis popisuje ale nawet nie wiem coz moge pisac...chyba 4-ty nigdy nie nadejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis pusciutko, pewnie przez ten nagly zanik slonca nikomu sie nic nie chce. Ja wlasnie wrocilam z szkołki i delektuje się cisza. Dzieciaki mialy dzis dyskoteke, halas byl okropny;-) Teraz wyczaruje jakis obiadek. Olinku nie mysl o objawach bo one sa mylace, trzymam kciuki , czas zeby znowu ktos sie przeniósł do tej niższej tabelki. Chcąca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka 🌼, oj ja odpoczne od dzieciakow przez rok teraz, ale najwaznijesze jest teraz moje własne własnie wrociłam znader udanego spacerku, kupiłam sobie 2 bluzeczki ia rajstopki, , wyczaiłam fajny sklep z niedrogimi ciuszkami, w miescie w centrum takie bluzki około 30-40 zł, a ja za dwie zapłaciłam 27 zł, jestem z siebie dumna, jedna malinowa adruga turkusowa :) teraz lezymy z dzidziusiem i czytamy gazetki miłego popołudnia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam bo a noż , widelec 2 cześc bedzie niedługo zapełniania ciakawe kiedy dane poprawi kikunia, bo ona ma wybitnie nieaktulane o majce nawet nie pisze , ale ona chyba juz do nas nie zajrzy???? NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................18.10 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 18............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca to rzeczywiscie milutkie zakupy - ja tez chce takie;-) I zazdroszcze ci tego odpoczynku z dwoch powodów;-) Po pierwsze bo sama chcetnie bym odpoczela od szkoły a po drugie to wszystkie wiemy;-) Myslalam ze bede miala teraz wolny weekend, mialam ochote poodsypiac a wlasnie odczytalam maila ze rozpoczyna sie moj kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki, musze pojechac i zobaczyc terminy zjazdow zeby zobaczyc czy uda mi sie to pogodzic z moimi zajeciami w technikum zaocznym (tez sa weekendowe) i podjac ostateczna decyzje czy go robic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×