Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a-l-a

KRZYWE ZĘBY

Polecane posty

Gość gość
Wadę uzębienia można wyregulować i nie trzeba od razu wyrywać zębów, spróbuj metody prostowania zębów za pomocą nakładek od http://www.clearaligner.pro/ myślę, że to powinno pomóc rozwiązać Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie łatwiej iść do ortodonty (http://www.vipdental.pl/) po prostu, który zaproponuje leczenie wady zgryzu i naprostuje zęby? Nie wiem po co od razu wyrywanie i wstawianie w to miejsce implantów, to już prędzej bym namawiała na licówki, a nie na całkowite wyrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrym ortodontą wszystko się uda. ja leczyłam się w gabinecie www.stomatologia-banino.pl i Pani doktor wszystkim się zajęła. Naprawdę myślę,że warto wyprostować sobie zgryz,nie tylko z powodu estetyki,ale przede wszystkim komfortu na co dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dużo widziałam na necie próśb o pomoc i grup wsparcia dla osób z krzywymi zębami. Leczenie tej wady wciąż kojarzy się z bardzo widocznym, kłopotliwym aparatem ortodontycznym. Obecnie stosowane aparaty w niczym nie przypominają tych sprzed kilkunastu lat. Siostra założyła sobie aparat lingwaln, jest to nowość które zakładane są od strony językowej zębów. Tego typu aparat jest całkowicie niewidoczny, podobnie jak aparaty ruchome – przeźroczyste płytki, które pacjent nosi przez 22 godziny na dobę, z przerwami na posiłki i szczotkowanie zębów. Ona jest zadowolona z tego aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isamki
No właśnie te nowoczesne aparaty są praktycznie niewidoczne i montowane od wewnętrznej strony zębów. To już nie ta technika, co jeszcze 10 lat temu. Na stronie kliniki stomatologicznej borczyka jest to bardzo ładnie opisane. Ja na szczęście nie mam takich kłopotów, ale jakbym miała to bym zainwestowała w taki aparat właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt. miałam kiedyś krzywe zęby i długo bałam się noszenia aparatu, ale w koncu doszłam do wniosku ze jaki by ten aparat nie był to lepiej ponosić aparat przez parę lat niż cale życie mieć krzywe zęby. Mi pomogły wizyty u pani Kaiser Ziorkiewcz w Gdyni . To doświadczony lekarz ortodonta i naprawdę dobrze pomogła mi wybrać aparat http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/. Brała tez pod uwage jaki mam budżet na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej się umówić na wizytę do ortodonty, ja byłam u dr Joanny Kani, bo przyznam, że już mam dość swoich krzywych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz ortopedę dobrego i zacznij nosić aparat- nosi się je bez względu na wiek Listę dobrych ortopedów znajdziesz: http://znajdzlekarza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez na początku nie byłam przekonana do aparatu, ale z z czasem się przyzwyczaiłam. Moim zdaniem sposobem na przetrwanie tego czasu jest znalezienie dobrego ortodonty. Ja chodzilam do dr gnach-olejniczak. Pani doktor przy każdej wizycie informowała mnie o efektach oraz o kolejnych etapach w leczeniu. Po 2 latach noszenia aparatu mam prościutkie ząbki, no i nareszcie nie wstydzę się uśmiechać. To było najlepsze co mogłam zrobić - zainwestować w siebie i w swoj usmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale często to rodzice nie reagują wtedy kiedy powinni na krzywe zęby u dziecka. Jak nie pójdzie się w porę do specjalisty to wiadomo że potem jest tylko gorzej. Ja miałam długo o to żal do swoich. Na szczęście jak już poszłam to trafiłam na bardzo fajną ortodontkę dr. Ewę Maruszewską która jakoś sobie z tą moją ‘paszczą’ poradziła. Rodzice naprawdę dbajcie i obserwujcie swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam krzywe zęby, jest to efekt moich własnych zaniedbań niestety. Teraz mam już 35 lat i dojrzałam w końcu do decyzji o tym, żeby podjąć leczenie i wytrwać w nim do końca. Myślę, że zdecyduje się na aparat Harmony i leczenie lingwalne - http://aparat-lingwalny.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz krzywe jedynki to koniecznie idz do ortodonty, moze mozna je napraostowac a nie od razu wyrywac. Moge dac Ci namiary na dobreogo ortodonte: www.ortodontawroclaw.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak masz krzywe zęby, których nie lubisz i się wstydzisz to warto się wybrać do ortodonty. Ja też w końcu się zdecydowałam na aparat, a moja ortodontka dr Magdalena Kowalczyk jest naprawdę świetna, bardzo dokładna, opowiedziała, jak będzie wyglądać cały proces prostowania zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również postawiłam na leczenie lingwalne, z tej prostej przyczyny, że aparat jest całkowicie niewidoczny :) O dwóch miesięcy leczę się już ortodontycznie i uważam, że to był najlepszy możliwy krok, najlepsza decyzja w moim życiu! Jestem pacjentką Rock Your Smile, http://centrum-ortodontyczne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś nosiłam stały aparat na zęby a teraz już wszystko wygląda pieknie. Jeśli macie jakaś wadę zgryzu to lepiej się za to wziąć, nie ma przecież ograniczeń wiekowych. Ja chodziłam do tego ortodonty http://www.ortodonta-katowice.eu/ i bardzo mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także przez długi czas borykałam się z krzywymi zębami. Bardzo mi to przeszkadzało i w wieku 18 lat zdecydowałam się na leczenie. Aparat miałam zakładany w gabinecie Saska Smile w Warszawie przez dr Marię Redlińską-Górnicką. Na początku troszkę mi przeszkadzał ale po pewnym czasie całkowicie się do niego przyzwyczaiłam. Aparat zdjęłam w zeszłym roku i bardzo jestem zadowolona z efektów. Teraz myślę nad ich wybieleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita00
Mieszkam we Wrocławiu i swoje krzywe ząbki wyprostowałam u pani doktor Iwony Gnach-Olejniczak w Unident Union Dental Spa.Myslałam że nie ma już dla mnie żadnego ratunku głównie dlatego że mam już 33 lata i kilku ortodontów odmówiło mi leczenia ale pani doktor sie udało się!Efekt jest nieziemski ;)W końcu po tylu latach wstydu mogę śmiało się uśmiechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywe zęby bardzo źle wyglądają i mogą prowadzić do różnych schorzeń zębów w przyszłości, dlatego warto mieć sprawdzonego ortodontę, który zajmie się naszymi zębami. W Lublinie znajduje się gabinet stomatologiczny www.new-dent.pl Tam mogą pomóc wam w uzyskaniu pięknego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka8711

U mnie jest niewielka wada i krzywe ząbki, była możliwość operacji na wysunięcie lekko cofniętej żuchwy, ale sam chirurg stwierdził, że raczej nie ma to sensu. Leczę się ortodontycznie, nosiłam płytkę  nance'a i oczywiście aparat na dwa łuki. Leczę się u dr Krakowiak w Rock Your Smile, mogę szczerze polecić jako ortodontę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każdy z nas chce mieć w miarę ładny uśmiech. Leczenie ortodontyczne nie musi być takie straszne, wystarczy wybrać gabinet w którym pracują specjaliści z dużym doświadczeniem. Ja zakładałam aparat w Eurodental w Warszawie i mogę ich polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałam krzywe i brzydkie zęby, ale udało mi się trafić na profesjonalnych lekarzy w Stomatologii dr Cichonia i nie żałuję bo na prawdę zdziałali cud! trochę chodziłam ale warto było i to bardzo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzywe zęby potrafią być prawdziwą zmorą, sama coś o tym wiem, bo przez wiele lat zmagałam się z okropnymi kompleksami na tym punkcie. Jeżeli ktoś znajduje się w podobnej sytuacji to polecam przede wszystkim skonsultować się ze specjalistą. Może się okazać, że ortodonta znajdzie rozwiązanie, na które sami byśmy nie wpadli. Ma większą wiedzę na ten temat niż my, więc jego opinia i porada będzie bardzo pomocna. Ja od siebie serdecznie polecam panią dr Marzenę Stępkowską z gabinetu Orchidea-Dent we Wrocławiu: https://www.ortodontawroclaw.com.pl/o-mnie . To do niej poszłam ze swoim uzębieniem i dzięki niej mam dzisiaj równy, piękny uśmiech. Pani doktor dokładnie obejrzała moje zęby, wyjaśniła mi, co należy zrobić i od razu wprowadziłyśmy leczenie. Szczerze polecam wszystkim się do niej zgłosić, na pewno nie pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest za późno na aparat. Ja też dość późno się zdecydowałam na aparat ale z polecenia trafiłam do ortodonty z Eurodental w Warszawie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam trochę krzywe zęby i jak byłam nastolatką to był mój kompleks, ale z czasem mija. Nie jest tak źle jak się wydaje, ważne żeby były białe i zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam także krzywe ale zdecydowałam sie na aparat w stomatologii dr cichonia. zakładałam tam, leczyłam żeby i na prawdę jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu stomatologicznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam krzywe zęby, ale tutaj zaradził ortodonta. Dużo później za to zdecydowałam się na nieszczęsną wizytę na nfz u dentysty i tym sposobem mam implant dolnej piątki-  8 tysięcy poszło się...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×