Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula1010

ile kosztuje wstawienie zeba??

Polecane posty

Gość Palos hills
A ja wlasnie robie sobie jedynke bo byla szara i martwa juz od lat. REszte zebów mam dosc biala wiec troche mnie to wkurzalo. Robie sobie koroe pelnoporcelanowa i zaplace 1000 zl. Miala byc cyrkonowa ale stomatolog stwierdzil, ze wystarczy pelnoporcelanowa i bedzie ladniej i lepiej w moim przypadku. Pod korone do korzenia wlozone mam wklAD korzeniowo koronowy zeby nie wdawala sie próchnica. Ogolnie jestem zadowolona. Narazie mam tymczasowa a w tygodniu juz zakladam na stale korone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czy korona czy implant. Korony sa tanie a implanty to coś koło 4-5 tyś zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUNIA1986
Znam wielu dentystów z Siedlec ale przed jedna dentystka muszę cie ostrzec dziś leczyła mi zęba Konopińska 2 wieczorem jadłam kanapkę a polowy 2 niema nie dość ze młoda dziewczyna to już przez ta okropna babę bez zęba ludzie ja polecają ale uważaj na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakarta
Napatrzyłam sie na te Panienki Wenezuelskie ktore maja bardzo ładne usmiechy.slyszałam ze to wszystko za pomoca implantow.czy ktos wie ile kosztowałoby zrobienie sobie calej szczeki z implantow.mam brzydkie zeby a czesci taka naprawde juz nie mam a chcialabym miec ladny usmiech.ile to by kosztowalo no i jak sie do tego wszystkiego zabrac.rozumiem ze musze przyjsc do gabinetu juz bez zebow czyli musze wczesniej usunac wszystkie.da sie tak w ogole?no i jak dlugo bede czekala na swoje wymarzone ząbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssiaa
Moja znajoma zrobiła sobie całą szczękę górną w implantach i zapłaciła coś ponad 70 tys. Ale wygląda z 20 lat młodziej (rocznik 1957). Teraz zbiera na dół :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletkaxx1
ile kosztuje implant i czy mozna rozlozyc na raty prosze o kontakt telefon adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząąb
Czesc, chcialbym sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc usuniecia 6,7 z obydwu stron na dole i na górze poniewaz te zeby mam zniszczone i chcialbym wstawic nowe??zeby nie wypadly mi za 5 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompona
witam 3 lata nosiłam aparat ortodontyczny.zęby pięknie się wyprostowały.teraz będę miała zdejmowany dół i problem bo na dole nie mam jednej szóstki.aby utrzymać efekt muszę wstawić ten brakujący ząb.byłam dzisiaj u stomatologa i ten wycenił mi na 5 tysięcy wstawienie tego zęba.tłumaczył że on jakąś metodą nowoczesną robi na jakiś cyrkonowych konstrukcjach.mętlik mam .czy możliwe jest że wstawienie szóstki może kosztować tyle pieniędzy? może ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompona
a pragnę zaznaczyć że to nie chodzi o implant bo nie mam tam kości żeby było w co wwiercić.proszę jeśli ktoś wie czy takie ceny są możliwe o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarcik
pompona, można wstawić za tyle, ale i można za mniejszą sumę! ja mam wstawione nawet kilka ząbków i wszystkie nie kosztowały aż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chowam zeby w umiechu
Wstawienie zeba kosztuje ponad 1000zl. Mam wstawiana jedynke od chyba 20 lat. Jak bylam mala mialam wypadek na slizgawce podczas ktorego stracilam jedynke:( Byl i jest to moj kompleks. Kiedys nie bylo tak dobrej i rozinietej stomatologii. Wstawili (wbili) mi metalowy pret w dziaslo (szczeke) na ktory przyklejono mi porcelanowa jedynke. Niestety nie wiem dlaczego na okolo zeba dziaslo ma siny kolor. Wydaje mi sie ze to ten metalowy pret sie przeswituje przez dziaslo dajac ciemny siny odcien. Bylam u wielu dentystow i kazdy obiecywal znikniecie tego problemu przy wymianie implantu ale ja wiem ze to nic nie da. Rok temu dentystka mowila mi ze nowy porcelanowy zab ze zlotem w srodku kosztuje 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjaa111
cenniki i u mojej stomatolog nie są duże, więc się wypowiem, chociaż sama zębów jeszcze nie wstawiałam :) Implant od 2.500-3000 zł, do tego jeszcze korona jest potrzebna 1000 zł. Ale są gabinety w moim mieście, gdzie jest to koszt ok. 10000 zł i wyżej. Martwego zęba można wybielić, ok 400 zł, a jeśli zęby są nierówne to licówki założyć 1000 zł/ za ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjaa111
aaa jeszcze, jak macie korzeń zęba, to tylko koronę się na to kładzie, jeśli zaś ząb został wyrwany, to niestety implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zębyyyy
Boże..jak was tak tu czytam to aż mnie zęby bolą od samego myślenia. Aż biegne do łazienki umyć. Będe tu wchodzić co godzine i przypominać sobie dlaczego właściwie ciągle myje te zęby.. Juz teraz wiem dlaczego !!!! Będe je tak ciągle myc az je wypłukam spłukam i nic nie zostanie... Właśnie mam wizyte u stomatologa za tydzień :| juz sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniajanecka
Witam, mam od jakiś 15 lat martwego zęba, górna lewa jedynka. Otóż miałam go wybielanego na różne metody, jednak nadal jest ciemniejszy od wszystkich. Co zrobić żeby ten ząb wybielić... czy nie lepiej wstawić nowy? ile to będzie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapazmaterialu
Krakowianom polecam wstawianie zębów, implantów u speców z Zakopianki. Ja mam piękny uśmiech dzięki dr Kuśnieżowi:). Szacuneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiiiiiiiiiaakk
Moja corka musiala miec usunietaa gorna 5 , ma 17 lat , widze ze wstydzi sie mowic i usmiechac , dlatego zastanawiam sie nad uzupelnieniem tylko nie wiem czym. miala leczona kanalowo ta 5 , 2 latat temu, potem zrobila jej sie prochnica pod plomba i niesetety zeba nie dalo sie uratowac, Corka ma zzdrowa 4 obok, a w 6 mala plombe, Niesety psuja jej sie zeby tak jak mi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezęba
dziewczyny a możecie mi powiedzieć czy jak nie mam czwórki górnej niestety już dosyć długo i odsunęła mi się trochę trójka od dwójki:( to żeby wstawić sobie tą nieszczęsną czwórkę to muszę założyć jakiś aparat żeby mi się naprostowała ta trójka? czy może jak wstawię czwókę to trójka sama wróci na swoje miejsce? i jeszcze jedno pytanko:) chciałam sobie wybielić ząbki to czy mam to zrobić przed wstawieniem tej czwóreczki ? czy po? nie chcę żeby się póxiej wyróżniała za bardzo kolorem. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetaaaaaaaaammmm
wybielanie wczesniej i musi minac chwilka zeby sie kolor ustabilizowal,koszt od 500zl wzwyz np metoda beyond,nic Ci sie samo nie przestawi,w luke która jest albo moze pojsc implant i na to korona cena od 2,5 tys najtaniej albo trzeba szlifowac 2 zeby czyli kieł i piątke zeby dostawic ta czworke,,wiec nalzey liczyc to jako most,i 3 zęby.tez cena od ok 400zl najtaniej od zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta bez zęba
Pomocy !! Wypadł mi w nocy ząb dwójka był zepsuty od środka, ale korzeń został. Ile będzie trzeba zapłacic za ząb , czy korone . Niewiem prosze o wytłumacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Ja mialam krzywy zgryz i nosilam aparat ktory nic nie pomogl i w koncu sie wscieklam i spilowalam sobie prawie cala gore ( 11 zebow) i wstawilam porcelanowa klawiature, ktora baardzo ladnie wyglada. Po znajomosci zaplacilam 6000 a bylo to w roku 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiem czy temat jest jeszcze zywy ale chcialbym zabytac bo mam problem ile kosztowalo by wstawienie plomby w zeba dokladnie w piatke i chcialbym wstawic sobei 4 jaki bylby koszt leczenia i wgl ? a do dentysty wstydze sie isc no ale bede muszial sie przelamac bo mnei ten ubytek denerwuje prosze o jakos odpowiedz z gory dziekuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwa mac
witam. mam taki problem. straciłem poł dwojki i poł jedynki dosc niedawno.... jak to mozna zrobicz i ile to moze kosztowac? nie mam pojecia czy mam zdrowe te zeby . prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkkkiimozg
hmm, a gdzie mieszkasz ?? Bo wiesz jak chcesz nowe zęby może warto byłoby się wybrać do dentysty. Jeśli mieszkasz w Krakowie, możesz iść do dr Rozwadowskiego on Ci najlepiej doradzi, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje wam stronke z cennikiem zabiegow stomatologicznych mysle ze ceny sa pewnoscia zblizone do innych gabinetow bo ten akuratnie jest w Rzeszowie a w drugim linku jest pokazane jak wygladaja mosty na wloknach szklanych.Wlasnie tez sie przymierzam do czegos takiego bo na implanty mnie nie stac a ta metoda jest i cenowo i komfortowo przystepna a mam tych ubytkow ze hej. http://www.krawdent.pl/cennik.html http://adentis.pl/uslugi-i-ceny/stomatologia-estetyczna/protetyka/mosty-na-wloknach-szklanych.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdeer
witma ja mam na 2 jedynkach do połowy zjechany ząb czyli dolna czesc to ząb a górna to jak by coś go zeżarło podjrzewam ze prochnica ile kosztuje wypełniene takich dziur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasti
Witam. Mam mieć leczenie kanałowe pod mikroskopem 6 lewej dolnej. Leczenie te będzie mnie kosztować 600zł (1,5h trwania wizyty). To jest dużo? Rodzice się denerwują o koszt tego zabiegu i juz ojciec krzyczy zeby wyrwać. I jak to wygląda z wyrwaniem i wstawieniem nowego zęba? Będzie trzeba wsatwić implant i potem porcelanowy ząb z koronką? Jak tak poczytałem to to wyniesie jakies 4 tys. zł. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam zeba pod mikroskopem zaplacilam 350 zl(miasto Przemysl) grzebali i grzebali wszystko super pod znieczuleniem,tez chcialam usunac ale dentysta zdecydowanie odradzal bo to koszt albo implanta albo dodakowych 3 zebow bo trzeba spilowac sasiadujace i nalozyc koronki(koszt jednej od 500 do 700 zl czyli pomnoz przez 3) chyba ze uda sie zrobic most na wloknie szklanym koszt okolo 400 zl i nie trzeba pilowac zebow sasiadujacych laczy sie koronke wloknem i tyle.Implanty niestety sa kosztowne wiec puki masz wlasne zeby ratuj je bo nie ma to jak swoje a nawet implant nie zastapi wlasnych choc ponoc to najlepsze rozwiazanie.Moze uda ci sie zrobic koronke na twoim korzeniu to naprawde lepsze od usuwania.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dopiero problem:( mam zepsutych 6 zebow 6 i 7 z prawej strony i 7 i 8 z lewej strony na dole i na gorze 6 i 8 ;( na dole mam takie dziury ze szok;(( prawie tych zebow nie mam ciagle mi puchnie twarz z kazdej strony poszedlbym do dentysty ale nie to ze sie boje tylko ze sie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×