Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula1010

ile kosztuje wstawienie zeba??

Polecane posty

lukasz93 wiesz nie ma się czego wstydzić tylko idź do dentysty, bo jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas będziesz w ogóle bez zębów, a tego chyba nie chcesz? Jeśli boisz się, czy wstydzisz, a mieszkasz w Krakowie wybierz się do doktora Rozwadowskiego z Galerii Uśmiechu, on jest wyrozumiały. Pewnie różne przypadki widział w swoim życiu więc nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PILNIE POTRZEBNA RADA
WITAM, Moj chlopak stracil zeba konkretnie jedynke. Znajoma z pracy powiedziala mi ze na kase chorych przyjma go w pierwszej kolejnosci i bezplatnie. Czy to prawda? Wydaje mi sie ze nie ale chce miec pewnosc. niech ktos mi odpowie jak najszybciej. bede bardzo wdzieczna gdyz potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobero
ulamal mi sie zab,zostala polowa ile to bedzie kosztowac? to jes jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aighty q-;-p
mi za zęba teraz dentyskta powiedziała 1500 zł bo mi wyleciał ... wiec jak masz za 600 zł to sie ciesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza2888888
Witam, mam problem z zębem (jedynką), parę lat temu wybiłam sobie tego zęba do połowy, dentystka wstawiła mi jakiś taki najtańszy , korzeń mam zdrowy. I tu moje pytanie ile kosztowało by wymienienie tego zęba na nowy taki, gdzie nie będzie on odróżniał się od innych i w krawędź nie będzie mi wchodziło jedzenie. Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termik
ja wstawiałem implanty dwóch jedynek w centrum Vita Medica w Warszawie, koszt nie był jakiś wygórowany więc może najlepiej zadzwoń do nich i umów się na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie jil by kosztowało wstwienie czterech przednich zębów razem z wyrwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli da się uratować, to ratuj, a nie wyrywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok a ile by to kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego masz wyrywać? pamiętaj,że to ostateczność, kiedy już nie da rady nic zrobić.. wstawienie czterech przednich zębów to zależy w jakiej formie? nie wiem czy przy tylu zębach da się zrobić most, ale chyba nie za bardzo, jeśli tak to trzeba opiłować 2 albo więcej zębów i na nich zamocować ten most, koszt zależy od rodzaju koron i gabinetu, ale to ok. kilka stów do tysiąca za 1 sztukę, a w tym przypadku co najmniej potrzebne 6, plus pewnie dodatkowe koszty.. implanty - to ok. 4-5 tys. za szt. o ile nie potrzebne dodatkowe zabiegi... no i proteza, od kilku stów do ok. tysiąca. ale to wszystko kosztuje, trzeba się nacierpieć, jest ryzyko komplikacji itp. lepiej utrzymać swoje zęby jak najdłużej, choć czasem łatwo mówić jak już jest za późno, albo człowiek ma pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w mniejszych kosztach się nie da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaga
ja zaczynam dojrzewać do myśli, żeby wymienić sobie zęby na ładniejsze ;) nawet rozglądałam się za skredytowaniem tego zabiegu i ostatnio dostałam informację, ze w open finance udzielają pożyczek na takie cele w 1 dzień, no jednak zęby to ważna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce wstawić dwa zęby jeden jest całkiem usunięty to dwójka a czwórka niema korony tylko korzeń ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna19825
ceny są pewnie różne, w zależności gdzie się wstawia, z jakich materiałów itp. Ja jednak radze nie oszczędzać, w końcu to inwestycja długofalowa więc lepiej zainwestować w jakość. Z mojej strony polecam Studio SE+ w Krakowie, moja mam robiła tam implant i jest bardzo zadowolona. To prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minerva31
Implanty? Koło 2.5 tysiąca, we Wrocławiu bardzo dobry w tym jest Omnident, z tego co wiem specjalizują się w implantologii. Sprawdź i popytaj: http://omnident.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o implanty to na pewno kilka tys. Zalezy też od ilości oraz od tego jakim budzetem dysponujesz;) sama się trochę naczytałam i nachodziłam po gabinetach, ostatecznie implant robiono mi w http://www.fan-dent.pl/ nie ukrywam u mnie była to naprawda przemyslana decyzja, ale pieniędzy nie załuje, bo wszystko wyglada prawidłowo i estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawde wszystko zalezy od gabientu. Popytaj sie znajomych, rodziny - moze ci kogos poleca, w koncu to jest najpewniejsze zrodlo. Ja do dentysty chodze do http://www.cs-eskulap.eu/ i tez moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to wyszlo sporo bo miałam wstawiane 1 - najpierw miałam jakies marne bo mi sie lamaly i wypadaly. Teraz sa porządne i jeszcze z nimi się nic nie działo. Jak cos polecam odpwiedzić gabinet w http://dentarama.pl/dw-oferta-implanty.html tam mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaluss
Ceny za stałe implanty zaczynają się od kilku tysięcy zł ale można używać tymczasowych implantów świetnie się sprawdzają więcej możesz poczytać na ten temat na stronie www.odzyskajusmiech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nie mama dwoch przednich zebow jedynki i dwojki chciala bym zrobic je jak najtaniej gdzie moge zrobi w mieszcie Olsztyn . Pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy jaki konkretny zabieg będzie przy tym trzeba będzie wykonać no i oczywiście który ząb wchodzi w rachubę. To są kwestie liczone na pewno z dwoma zerami czy trzema po cyfrze. Musisz być na to przygotowana. Teraz kwestia tylko czy znajdziesz lekarza który nie zrobi Ci chautury, którą bedziesz musiałam wymieniac po kilku miesiącach. Moja mama robiła ostatnio szóstkę w tej klinice http://medicodent.pl/implantologia.html. Prezentuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam . jeżeli mam w 3 i 4 tylko korzenie , które zamierzam usunąć to w jaki sposób najtaniej oczywiście uzupełnić braki . czytałam o implantach i to zdecydowanie za drogo . wiecie może czy jest jakies inne rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mostki da sie zrobić ? to bardzo pilne . pomożecie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie masz 3 i 4 to proteza częściowa albo most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak zęba to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może nas spotkać… Mi wyrwano górną dwójkę, nie wiedziałam co dalej robić, byłam podłamana bo wszystkie implanty takie drogie… Z pomocą przyszła koleżanka, która poleciła mi dr Kołosowskiego z kliniki Unident Union we Wrocławiu. On uratował moje życie! Wiadomo, że trzeba było trochę zainwestować, ale to końcu inwestycja na całe lata. Jestem bardzo zadowolona, teraz znów mogę się uśmiechać i nie straszę przy tym przechodniów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×