Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula1010

ile kosztuje wstawienie zeba??

Polecane posty

Gość kampaso
Odsyłam tutaj - http://dentlux.pl/ Lepiej korzystać z usług kilku miejsc, nie koncentrujcie się na jednym tj. przynajmniej dla samej konsultacji i porównania stawek. Bo może się okazać, że te stawki są właśnie mega zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z Gdyni
Witam poszukuje nie drogiego ale zarazem dobrego dentyst w okolicach gdyni .Mam ulamane dwie jedynki kiedyś miałem już doklejane i teraz chciał bym znów dokleic albo tanim kosztem naprawić swój uśmiech tak aby móc się znów uśmiechać. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaLos
Jesli chodzi o wstawienie zęba to wg mnie od ceny ważniejsza jest jakość!!Dodatkowo na przeprowadzenie takiego zabiegu warto trafić do prawdziwego specjalisty!Implant wszczepiał mi dr Kołosowski w Unident Union Dental Spa. Nie zapłaciłam tak dużo jak się spodziewałam a efekt jest rewelacyjny!Zęba mam już od dwóch lat i ani nie rusza się ani nie zmienił koloru!Jestem bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskol

W Centrum Demed ostatnio leczyłam żeby kanałowo. Bardzo zadowolona jestem z tego że trafiłam na nich, czuję się bezstresowo i komfortowo. taka klinika to jest na wielki plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksa

W Klinice Demed jest bardzo wielu dobrych stomatologów. Trafiłam tam jakiś czas temu ale wychodzi na to że już moja cała rodzina tam chodzi! także moim zdaniem to jest bardzo fajne miejsce i komfortowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wstawienie implantu w Centrum Demed, korzystna cena i rozwiązanie na lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak naprawdę jest indywidualną sprawą 😕 najlepiej udać sie na wizytę kontrolną i omówić leczenie ze specjalistą. Warto udać sie do Villa Nova, tam się znają na takich sprawach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo indywidualna kwesta. Wszystko zależy od tego co zdaniem specjalisty będzie dla nas najlepsze. Mój brat zdecydował się na gabinet Eurodental w Warszawie i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×