Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość webmasterka

PAMIĘTNIK 9 MIESIĘCY NA STRONIE INTERNETOWEJ

Polecane posty

Gość webmasterka

Jesteś w ciąży? Ja już byłam i żałuję jednego że wtedy nie zapisałam nie uwieczniłam nie utrwaliłam tych wszystkich niesamowitych już teraz wspomnień. Teraz to naprawiam innym. Chcesz pomogę ci utrwalić twoje wspomnienia.........nic straconego!!! opisz swe dni tak jak masz ochotę. stórzmy wspólnie internetowy Twój "pamiętnik ciżowy", który z czasem przejdzie w Stronę Internetową Twego Przyszłego ANIOŁECZKA. Wystarczy że raz na jakiś czas mając chwilę ciszy i spokoju będziesz miała chęć "przelać" swe uczucia odczucia i wszystkie radości związane z Cudem Narodzin na papier a następnie elektronicznie przeslesz mi swe zwierzenia na maila wraz ze zdjęciami [łącznie z USG ]. I w ciągu 1 dnia będziesz miała swoją własną Stronę Ciążowych Wspomnireń. S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M CENNIK: - stworzenie strony - 50 zł - edycja strony - 10 - 30 zł / za 3 m-ce [ w zależności od częstotliwości dodawania zdjęć] - możliwość obróbki zdjęć [ 1 zł od zdjęcia ] - możliwość wywołania zdjęć po obróbce i wysłania ich na wskazany adres [ ceny do uzgodnienia ] kontakt / więcej informacji: GG 9393792 massaleccy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pamietnik
Mam pamiętnik, w którym zapisuję swoje odczucia ciązowe i wklejam zdjecia z usg, a że jest to prezent od mojej cioci to mam go za darmo! Nie macie innych kontrachentów tylko na kobietach ciężarnych chcecie żerować! Wstydzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy pierwszy lepszy
blog się tak samo nada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa....
do - mam pamietnik a ja myslalam, ze kobieta w ciazy to tez czlowiek i jak kazdy inny moze przeczytac reklame i albo z niej skorzystac albo nie chyba, ze sie myle? miejsce na reklame dobre jak kazde inne nie ma zabronionego tutaj forum jest publiczne ja nie skorzystam, bo strone umiem sobie zrobic sama, ale moze jest ktos kto chcialby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo a ja od 3 tygodni zajmuję się czymś podobnym: Gromadzę kobietki które mają termin na wiosnę-lato 2006 i zamieszczam ich zdjątka i tak się poznjemy. Sama mam termin w maju i początkowo strona zrzeszała majówki, ale pisze coraz więcej kobiet :-) Porównujemy tam swoje brzuszki np. i wrzucamy USG jak wracamy od ginow.. Nigdzie tego bloga nie reklamowalam poza Majowkami, ale gdyby ktos chcial obejrzec albo sie podzielic fotkami to zapraszam :-) luckylady@o2.pl PS Oczywiscie wszystko za darmo bo to moje hobby i radosc :-) A pozniej bedziemy mialy blog Mamy 2 i tam beda zdjecia jak dzidzia sie urodzi Mmmmmm :-) Pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×