Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

wiecie co, a ja tam się ciesze że zostały mi tylko 3 miesiące. może to dlatego że nie zdaje sobie sprawy ile jeszcze trzeba załatwić ;) zaproszenia zamierzam eż zacząć rozwozić, tylko jak narazie nie mam kiedy pojechać po nie do miasta. a weekendy też mam wolne co 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostaje przy swoim nazwisku, pomimo calej milości do mojego misia ❤️ Wlasnie jak zrobic takie odliczanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc już piszę: 1.Wejdźcie na stronę: www.daisypath.com 2.Wybierzcie u góry opcję Create Wedding Days 3.Ustawcie dzień miesiąc i rok ślubu. 4.Ustawcie strefę czasową (UTC+1.00)CET - dla Europy 5.Wybierzcie sobie pasek i co chcecie na nim mieć, tzn. gołąbka lub biedronkę (ten znaczek będzie zaznaczał dni). 6.Naciśnijcie Create Ticker. 7. Z drugiego okienka skopiujcie ostatni wers i wklejcie jako swoją stopke w preferencjach. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez muszę sobie takie odliczanie zrobic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ja też chciałam zostawić swoje nazwisko, tzn. mieć dwa, ale oba są długie a to trochę nie poręczne. a jak Wy dziewczyny robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam długie imię - 8 liter, długie panieńskie nazwisko - 9 liter i jeszcze nazwisko miśka to byloby dodatkowe 5. Chetnie bym je wziela, ale nie chce rozstawać sie ze swoim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak przjdę na nazwisko męża. Podoba mi się, a poza tym będę się czuła bardziej zamężnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, moje imię też ma 8 liter :) nazwisko 10, a nazwisko M. 10 liter. to trochę dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy kolorowo na nasyzm topicu !!!!! 🌼 Jeszcze 2 godzinki i mam weekend!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dobrze będziecie sobie już odpoczywać, a ja dopiero będę \"walczyć\" w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
holly i maniusia- tez mam imie na 8 liter ;) ja przyjmuje nazwisko meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o to ktore mi sie bardziej podoba - to muszę przynać, ze moje - moje nazwisko kończy mi się na \"wicz\" - coś a\'a Mickiewicz, Sienkiewicz - zawsze mi sie one podobaly i jakoś nie chce rezygnować... A nasze dzieciaczki bedą mialy nazwisko misia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam weekend :D nareszcie. dobra, ja powoli się już zbieram, jeszcze ksiądz nas dzisiaj czeka, a w niedziele podobno są u nas znowu targi, więc może pójde :) wezme aparat i porobie zdjęcia jeśli będą jakieś ładne dekoracje i wam powysyłam ;) a teraz życze Wam udanego weekendu, pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
milego weekendu maniusia 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam imię na 9 liter (Katarzyna) ale na szczście nazwisko mam krótkie tak samo jak mojego węża :) tylko 5 liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra narazie dziewczęta pora szykować się do pracy :) Do poniedziałku!!! Życzę udanego weekendu!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co
milego weekendu dziewczyny ja tez sie powoli szykuje do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer chcialam sobie preferencje zmienic i z ciekawosci zmienilam sobie login- na wlasnie ten \'avida\', ktory widzicie wyzej- kiedys, juz dawno sobie taki nick zarezerwowalam, ale pozniej hasla zapomnialam i zalozylam nowy- \'no to co\' tylko, ze zmiana loginu spowodowala, ze utracilam i licznik swoich postow i stopke- i nie moglam tez sie zalogowac do preferencji, zeby z powrotem zmienic na \'no to co\' mam za swoje eksperymenty :P a jak wpisalam w poscie nick \'no to co\' to nie byl zahaslowany- stad ta pomaranczka wyzej ;) no to teraz moj pierwszy post na tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia --> a to zbieg okoliczności ;)) Milego weekendu dziewczyny!!! Ja mam neta w domu, wiec napiszę coś jeszcze przez weekend :)) Musze zrobic sobie kartkę - co jeszcze mam załatwić ;)) pozdrowka !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - to teraz bedziesz \"avida\" czy \"no to co\" ??? Witamy Cie na naszym topiku!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje no to co :) i tak ciezko sie nadal polapac ktora np kiedy ma slub, a co ze zmiana nicku ;) ja tak z ciekawosci zrobilam czy mozna zmienic login zostawiajac reszte profilu ;) jest troche racji w tym, ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla :P pozdrawiam Cie bo zmykam juz :) tez pewnie zajrze w weekend 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×