Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

słuchajcie, ma któraś może walca z nocy i dni? bo czytałam wcześniej że kasiak ma, ale coś jest dzisiaj nieobecna. ma któraś może? albo jakieś piosenki na pierwszy taniec, przy ktorych można zatańczyć walca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - ja mam \"Noce i dnie\" ale w nie najlepszej kopii - postaram sie Ci przeslać dzisiaj wieczorem, mam nadzieję, ze plik nie bedzie zbyt duży i przejdzie mailem. ja sama chyba bede miala na swoim weselu \"noce i dnie\" - zaden inny kawalek nie przychodzi mi do glowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! :) Jestem już jestem!!!! :) Walc z nocy i dni postaram się przesłać jak najszybciej :) Ja welonik będę miała taki do pasa w kolorze ecru zakończony haftem :) A jeśli chodzi o tort :) hmmm najbardziej to podobają mi się torty piętrowe z macepanu i ozdobione macepanowymi różami. Zobaczę jeszcze bo szczerze o torcie to teraz mi przypomniałyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, kasiak --> byłabym bardzo wdzięczna, bo wszędzie słysze że walc jest supre, ale niewiem czy ja go w ogóle słyszałam. bo po tytule nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia odbierz pocztę walc doszedł. Za chwilkę moje szczęście prześle na serwer ten walc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o ile sie orientuje to tort sie u nas podaje po pierwszym tancu ale moge sie mylic bo nie jestem wyjadaczem jezeli chodzi o wesela nawet nie wiem czy mam go juz zalatwionego szczerze mowiac bo moja mama miala sie zajac ciastami musze to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - ten wlac leci w tym momencie w folmie jak Strasburger zrywa nenufary ;)) (strasznie glupia nazwa) Widze, ze Kasia Ci już wyslala, gdyby ten nie doszedl, wtedy daj znać - to ja Ci wyślę ;)) Kasiak - Cześć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia i jak doszedł???? Holly witam!!!! :) 👄 Dziewczyny chcę zamówić jedne z tych kompletów biżuterii, ale nie mam pojęcia które doradzcie please!!!! :) 1). http://wimet.super.sklep.pl/sklep/index.php?cPath=5_17_30_90 2).http://wimet.super.sklep.pl/sklep/index.php?cPath=5_17_30_29 3).http://wimet.super.sklep.pl/sklep/index.php?cPath=5_17_30_89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, powoem Ci szczerze że nie mam pojęcia które, bo wszystkie mi sie podobają. szkoda że tak niewyraźnie widać. ja mam chyba coś wiszącego, tzn. takie jak 1 i 2 - ale mi wybierała gościówa w sklepie jak sukienke już miałam ubraną. naprawde niewiem. a co Ty konkretnie chcesz stamtąd? bo widziałam i wisiorki, pierścionki i kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno wybrac kasiak bo strona nie za ciekawie zrobiona mi sie podobaja łezkowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak o ktore dokładnie chodzi??? Bo wyświatla sie po pare.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi dokładnie o kolczyki i zawieszki do łańcuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy to: kolczyki: 010491A i 010471A wisiorki: 010471Z i 010471Z2 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki a tak mniej więcej bedą wyglądaly moje obrączki (połokragle, z bialego zlota) http://www.wec.com.pl/product.php/1,20/392/LAZUR-L-32-biale-zloto-szer.-5-mm.html Mam jeszcze pytanie: jaką szerokość mają Wasze obrączki - 4 czy 5mm? Bo my sie zastanawiamy czy wziać węzsze, czy szersze???? 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, bardzo ladne obraczki ksztalt naszych jest taki sam :) acha, co do szerokosci nasze maja 5 mm tez bralam pod uwage tylko dwie mozliwosci- 4 mm albo 5 mm, inne sa juz dla mnie albo za cienkie albo za grube najlepiej poprzymierzac i zobaczyc jaka grubosc Ci lepiej lezy do jutra dziewczyny :) ps holly pijemy z rana kawke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly obrączki bardzo ładne. My będziemy mieli obrączki na 6mm, mój lube chce takie szerokie :) Wcześniej wklejałam link do nich :) Pozdrawiam i do jutra dziewuszki. Misio własnie zrobił kolację i będziemy zaraz jeść, popijać winko i w świetle świec patrzeć sobie głęboko w oczy ;) Na kawkę zapraszam jutro od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pijemy rano kawkę :)) obligatoryjnie ;)) Pozdrawiam dziewczeta i milych snów!!! pa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam miłe Panie!!!:) A co tu jeszcze nikogo nie ma. Jestem pierwsza na to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kasiak, ja już jestem ;) właśnie pije sobie kawke :) jak tam u Ciebie pogoda?? bo u nas zasypało całe miasto. jest ślicznie, wszystko bieluśkie, ale ja mam już dostyć zimy i śniegu w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maniusia!!! U mnie też biało :( i pomysleć, że za trzy tygodnie już wiosna kalendarzowa, bo raczej na prawdziwą przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać Też teraz piję kawkę i buszuję po stronach w poszukiwaniach welonu w kolorze kremowym z haftem. I jak będziesz brała ten walc z nocy i dni na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, bo na inną piosenkę nie mam pomysłu, a ten walc jest faktycznie super. ale zobaczymy co jeszcze przyniesie znajomy, bo ma nas dziś uczyć ;) ale puszczałam go wczoeaj mojemu M. i też mu się podoba, tym bardziej że mówi że jest krótki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie tez ladnie, bialo, mam w pracy sliczny widok z okna- to juz takie obrzeze, takie troche dzikie tereny :) ja z kawka sie jeszcze wstrzymuje- mam mocne postanowienie, zeby pic tylko jedna dziennie i zostawiam to na tak ok 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia! 👄 welon 07 na tej stronie co podałaś jest przepiękny właśnie taki jaki chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny 🌼, ja się dołączam do kawci :) dawno się nie odzywałam, a tu nowych osób dużo się znowu przyłączyło, ale śledzę wątek cały czas (czasem nie nadążam) tylko nie zawsze mogę pisać akurat w czasie pracy :( w przygotowaniach nic dalej u mnie się nie posunęło, ale myślę że to kwestia czasu:) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to co 🖐️ to ja z następną kawką poczekam na Ciebie ;) a z ym śniegiem to już lekka przesada, mogłoby się już cieplej zrobić. żeby tylko w czerwcu pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×