Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość
marcy, a zdecydowalas juz czy stroisz balonami czy materialami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, ja już wybrałam swoje zaproszenia, będę kupować normalnie w sklepie i wypisywać. ale chętnie zobaczę co wykombinowaliście ;) proszę o foto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
maniusia- poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co nieciekawie z tym wypowiedzeniem ja lubie swoja prace ale ostatnio (jakies 4 mis) zrobila sie taka atmosfera ze jakbym mogla to tez bym sie gdzies przeniosla na razie sie rozgladam sala jest do 250 osob ale wtedy bez tanczenia a z tancami spokojnie 150 wejdzie stoly mozna albo na parkiecie albo pod i na balokonach (nie pamietam czy je widac na zdjeciach czy nie) bardzo mi sie sala podoba bo jest nowo odnowiona ale budynek z zewnatrz wyglada okropnie ale tak jak mowilam nie mozna miec wszystkiego a przynajmniej nie bedzie ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wypowiedzenie bylo moja decyzja nie chce sie zaglebiac w temat, ale mialam serdecznie dosc a Ty bedziesz ustawiala stoly na parkiecie czy na balkonach (widac je na zdjeciach :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, świetne te zaproszenia, gdybyś nie powiedziała że sama je robiłaś to bym się nie domyśliła. ja niestety nie posiadam uzdolnień w tym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ja tez poprosze o zdjecia zaproszen ja myslalalm zeby je zrobic ale nie mam za bardzo czasu ze juz o talentach w tej dziedzinie nie wspomne chcialma te zaproszenia ktore podawalam strone wczesniej mimo tego ze sa dosc drogie ale naprawde nie mam weny strojenie sali mam jak na rzaie zamowione materialami a co z tego wyjdzie to sie zobaczy schody chyba beda zakryte (to wlasnie tam bedzie glowna dekracja i glowny stol) ale jeszcze nie jestem pewna) i stoly na parkiecie zeby sie ta sala nie wydawala za duza bo ja na razie mam ok 130 osob a ile z tego przyjdzie to kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki maniusia :) marcy, zaraz wysle ile placisz za strojenie sali materialami? szukam wlasnie stron z artykulami do zdobienia, jakies weny, natchnienia ;) tu calkiem przyjemna strona, mozna wybrac kilka rzeczy, tylko trzeba miec wizje! (mi jej brak) http://www.dekoracjeweselne.pl/index.html?sid=2 dziewczyny, ja nie mam specjalinych uzdolnien- ani plastycznych ani artystycznych :) takie zaproszenia robi sie baaardzo latwo i szybko- najbardziej sie wlasnie bala, ze nie beda mi wychodzic, ale jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - za strojenie ok 500 zl materialami wydaje mi sie ze to nie jest tak duzo jak za tak duza sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy, mail poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!! :) Tak oto wyglądają moje zaproszenia :) http://www.mlodejparze.com/sklep_slubny/product_info.php/cPath/21/products_id/43 Już są wszystkie wypisane. Jeśli chodzi o strojenie sali to balony już mamy są w takich metalicznych odcieniach.A kolorki : złoty czerwony biały będziemy robić takie kwiatuszki 🌻 z balonów i dekorować sufit i rogi sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne sa no to co mi by sie bardziej podobalo bez kwiatka ale rozumiem ze to zeby zakryc laczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy, to jest calkiem ok cena mi facet powiedzial 600 zl za balony a materialami mowil, ze sporo drozej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak twoje zaproszenia nie sa dokladnie w moim stylu ale maja jedna zasdnicza zalete - cene musze sobie to przemyslec bo te ktore ja chce z persnalizowanym drukiem kosztuja 3.9 za sztuke wiec roznica jest ogromna nie wiem co robic? taniej? czy tak jak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy, dzieki :) tak, kwiatek ma takze funkcje zakrycia laczen ;) ale i tak raczej bym z niego nie zrezygnowala, bo chyba takie za \"łyse\" wtedy wydawaloby mi sie to zaproszenie ;) Kasiak- sami bedziecie stroic sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy, decyzja nalezy do Ciebie :) ja mialam dokladnie ten sam dylemat- te, ktore mi sie podobaly kosztowaly zwykle 4-4,5 zl. Biorac pod uwage ile musze kupic zaproszen (takze tych na sam slub), wychodzila bardzo duza suma. Dlatego ja zdecydowalam robic je sama, znalazlam swoj zloty srodek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co Tak. Salę stroić będziemy sami :) razem ze drużbantami (około 12 osób) powinno nam pójść sprawnie :) Już mamy zaplanowane, że salę stroić będziemy w środę przed ślubem.... dlatego tak wcześnie bo na pewno nie obejdzie się bez wspomagacza :) młody przyniesie flaszki i bedzie super zabawa przy tym... mam tylko nadzieję, że dekoracja na tym nie ucierpi ;) Tak samo jak sami robimy koronę. W piątek wieczorem będziemy ją wieszać u mnie i u mego lubego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ja tez poszłam na nie tylko ze względu na cenę. I tak już tyle wydaliśmy kasy na to wesele, że choć na zaproszeniach chcieliśmy trochę zaoszczędzić. Są ładne ze złotym zdobieniem i nawet jestem zadowolona :) Jak możesz sobie pozwolić na znaczny wydatek na zaproszenia to kup takie jakie się Tobie spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiak-- pytalam wlasnie, bo my mamy taki sam plan ;) tylko, ze planowalismy zaczac stroic w czwartek ;) tez chcemy zebrac zwarta grupe :P i wlasnie wydaje mi sie, ze to bedzie super zabawa rozmawialam ostatnio z bratowa mojego P. i powiedziala mi wlasnie, ze te przygotowania, ktore robi sie samemu, w ktore wklada sie duzo pracy pamieta sie najlepiej i sa fajnym wspomnieniem, mimo, ze czasem mecza :) ja sie boje tylko czy ladnie nam to wyjdzie ja chce dwa kolory balonow- chcialam z nich zrobic girlandy, ale nie umiem ;) tzn nie wiem jak sie to robi.. Kasiak, a masz pomysl na przystrojenie Waszego miejsca, a w zasadzie za Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak o co chodzi z korona? nie znam tego zwyczaju no to co ja chyba bbede musiala zamowic te zaproszenia w tanszych tekst jest gotowy a ja mam ponad polowe gosci anglojezycznych gdzie ja kupie zaproszenia z angielskim tekstem? a tak bedzie drogo ale tak jak wymarzylam duzo gosci sobie zostawia zaproszenia na pamiatke wiec moze to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy- w Twoim przypadku to chyba tak bedzie najlepiej :) o wlasnie Kasiak- tez mialam o ta korone zapytac, bo nie wiem co to jest ;) a ciekawa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zarabiscie robi takie różne rzeczy z bibuły. I własnie zrobi nam wielkie dwa serca łączone ze sobą z drutu i do tego podoczepia bibułkę w dwóch kolorach różowym i niebieskim a w śtodku tych serc będą nasze imiona : Kasia i Robert. Serca będą tak na oko około metr na póltora. Zgadzam sie z Tobą, że te przygotowania sa nazabawniejsze i najdłużej pozostaja w pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam sie zdecydowac na fachowa pomoc bo w sali gdzie mamy wesele niedawno byl remont i sa straszne obostrzenia jeli chodzi o dekoracje - zadnych gwozdzi pinezek itd wiec trzeba naprawde miec talent zeby to wszystko umocowac no i dekorowanie materialami to na pewno nie cos z czym bym sobie poradzila balony moze ale na pewno nie materialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha serca brzmmia czadersko ja bym ososbiscie zrezygnowala z imion ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korona :) a wiec tak : U mnie jest taki zwyczaj, że przed slubem (w piatek) grupka młodzieży, która bedzie na weselu za dróżbantów zbieraja się razem i jadą do lasu po choinkę :) Potem w domu ta właśnie choinkę za pomocą drutu formułuje sie łuk który bedzie zawieszony nad drzwiami panny młodej (u mnie będzie zawoeszony nad drzwiami klatki mieszkam w bloku) okala on całe drzwi i futrynę. Wyglada to pięknie i wyróżnia własnie ten dom, tą klatkę w bloku gdzie ma być jutro tzn. w sobotę ślub. I tak samo jak w dekorowaniu sali jest duuuużo śmiechu i.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nie dodałam, że do niej mozna przyczepić kwiaty z bibuły lub balony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycja jest fajna pewnie kupa przy tym smiechu i zabawy dziewczyny, myslalyscie juz o bieliznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy jesli chodzi o bieliznę to wstrzymam sie do sierpnia bo boję się, że jak schudła ze stresu przed to mogła by byc za duża. Chcę kupić gorset bieliźniany z koronki i stringi... no jak okresu nie dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×