Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kasiak, cieszę się że mogłam pomóc ;) ja będę mieć podobny, tylko biały i z lamówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia pyszna:) za oknem u mnie też śnieżnie, nowu zaczęły lecieć śnieżynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZIEWCZYNY!Moge sie przylaczyc? Slub 27 maja mam :). Co prawad nie czytalam Waszych wypowiedzi na topiku, zerknelam tylko na temat, bo uciekma do pracy (i wlasnie skacze na jednej szpilce przy kompie) - ale mam nadzieje, ze chodzi o sluby :) Alez chyba zamotalam. Przyjde z pracy to poczytam dokladnie :0 POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia zamówiłam właśnie ten welon :) Katka przepyszną kawkę zrobiłaś :) a może coś słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka_u 🖐️ :) wpadaj jak tylko mozesz Kasiak- zapomnialam wczoraj skomentowac Twoja bizuterie ;) w zasadzie kazda ladna, delikatna, ale mi chyba tez jak zdaje sie marcy najbardziej podobaja sie lezkowate maniusia- fajne te welony, szczegolnie na tej pierwszej stronie, kiedys juz je ogladalam, fajnie, ze ktos znowu podsunal ta stronke 🌻 wiecie co, zakladajac ten topic nie sadzilam, ze tak sie rozrosnie, a tu taka mila niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć firletka, napisz coś więcej o sobie ;) z nas wszystkich Ty najszybciej wychodzisz za mąż ;D co masz już pozałatwiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój będzie nad kokiem wpięty, ale nie za wysoko, bo mój M. nie posiada wzrostu koszykarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifletka przyłanczam się do pytania Maniusi napisz co gdzie i jak załatwiłaś :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wręcz przeciwnie będę go miała wpiętego pod kokiem + mały diademik :) sama słodycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak- jak okreslilas ksztalt tego welonu? tzn jaki wybralas? i ile on kosztuje jesli mozna spytac? Firletka, wtamy :) no no, Twoj slub juz naprawde niedlugo :) jak bedziesz mogla to wpadaj i opowiadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co W zasadzie nie zamówiłam go przez ten formularz bo właśnie nie wiedziałam jak okreslić kształt. Napisałam do mich maila wkleiłam to zdjęcie welonu i napisałam, że chcę aby był dokładnie taki sam jak na przedstawionym zdjęciu i aby mi napisali jaki to kształt. Podałam swoje dane teleadresowe jakby dało się zamówić bez wypisywania formularza zamówienia tylko przez mail. Kosztuje 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym częściej tu do Was zaglądać, ale chyba jako jedyna mam pracę która nie zawsze mi na to pozwala:( jak pisałam wcześniej (wiem że nie można tego spamiętac), ale miałam problem z wyborem sukni, jednocześnie zdecydowałam sie na to, że krawcowa mi ją uszyje:) chociaż tyle:) znalazłam też podobną na internecie i chciałam Was zapytac o opinię www.classa.com.pl/p/nkol2/p21.html chcę troszke zmienić dół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia ładna, bardzo podoba mi się gorset, a co chcesz zmienić w dole sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć wpięty nad kokiem, i tak troszeczke obok będzie spinka. M. jest ode mnie troche tylko wyższy więc nie mogę się za bardzo \"wydłużać\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny ja sie tez przylaczam ale nie do kazwki a do herbatki (kawy nie cierpie) zaraz zobacze na welony powiedzcie mi czy jestescie zadowolone z zakupow przez internet? bo ja jeszcze nie kupowalam w ten sposob u mnie zimno, malo sniegu ale mroz siarczysty obraczki holly bardzo ladne, prosciutkie a przez to eleganckie ja dzis zrobie zdjecia naszych to bede wam mogla wyslac moi przyszli tesciowie dzis wyjezdzaja smutno mi troche z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka sukienka sliczna o ile masz dobra figure a nie lepiej welon kupoic w salonie slubnym? wydaje mie sie ze sa tansze - jak przymierzalam sukienki to calkiem ladny mozna byla kupic od 80 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy a moje :( podobaja Ci sie :) Jesli chodzi o kupowanie przez internet to jak na razie jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że to się nie zmieni. A poza tym to bardzo wygodne!!! :) mały leniuszek ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka pytasz o obraczki? bardzo oryginalne i podobaja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, sukienka ladna, taka kobieca :) ale tez mnie interesuje co chcesz zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam odpowiedź z salonu welonów. Ten na zdjęciu przedstawiony welon jest owalny w rozmiarze 180cm szerokość i 150cm długość (krótsza warstwa ma 65cm i dłuższa 85cm). Wykonany jest z tiulu w kolorze beżowym, haft wykonany jest nitką, nazywanym melanżem złotym (jest to połączenie nici w kolorze ecri i złota). Jestem bardzo zadowolona ponieważ babeczka zaproponowała mi, że przesle próbki materiału i nici. Tak więc jestem jeszcze bardziej przekonana, że go zamówię. :) Polecam bardzo miła babeczka (no w końcu chce sprzedać welon :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybcy sa w tym salonie welonow ja bym chciałą welon bez haftu i bez lamowki takie mi sie narbardziej podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, a sukienke masz w jakim kolorze? w ogole jaka masz sukienke? nie wiem czy pokazywalas albo link wklejalas? chyba nie, bo nie kojarze, kojarze sukienke marcy, maniusi i holly, no i katki teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka do sukni nie wkejałam bo nie ma jej nigdzie, odkupywałam suknie. Suknia jest w kolorze ecri (bardzo jasny beż) gorset bez ramiączek, spódnica \"A\" przy gorsecie i na spódnicy jest przypięta bordowa róża :) wygląda pięknie. Na gorsecie są hafty w kolorze szampana, a wykończenie w kolorze złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że tak długo odpowiadam, ale praca, praca, praca (kawki telefony i te sprawy:) ) nie chcę trenu, bo koleżanka opowiadała mi, że ciągle jej się odpinał i miała z tym problem więc dół będzie prosty i zamiast tej koronki na dole będzie chyba jeszcze jedna falbanka, przymierzałam taka podobną w salonie i ładnie leżała, ale jeśli chodzi o zmianyto pewnie wszystko wyjdzie w trakcie szycia, moja znajoma jest projektantką więc ze zmianami(mam nadzieje na lepsze) nie będzie problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak jak czytałam wcześniej, posłałaś dziewczynom walca-czy ja też mogłabym prosić?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×