Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Marcy niestety nie ma nigdzie Demetriosa w Krakowie, wiem, ze to dziwne, ale tak jest ;)) Muszę jechać do Bytomia. fajna jest Twoja sala - podoba mi sie ;)) Jesli chodzi o ceny dekoracji sali to glowny wplyw na cene ma: - ilość uzytej dekoracji (balony, kwiaty) - to jak sala jest duza - pomysl - wiadomo im bardziej wariacki, tym droższy :)) Musze sie jeszcze z nimi spotkac, to sie dowiem reszty szczegolow.... Bylam na spotkaniu firmowym - 3h i wynudzilam sie jak mops pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki holly sala jest bardzo ladna ale z zewnatrz budynek nie wyglada ciekawie ale coz nie mozna miec wszystkiego tania tez nie jest bo 2000 kosztuje wynajecie nie zazdroszcze spotkania ja dzis zrobilam co mialam do zrobienia i zajmuje sie zyciem na forum. to niezbyt dobrze z pkt widzenia pracodawcy ale jak nie ma nic do zrobienia to nie bede roboty specjalnie szukac od 2-giego zacznie sie mlyn, wiec na razie zbieram sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Podajcie linka do tej strony Rossy. Też zastanawiam się jak salę udekorowac i nie mam pomysłu. Pozdrawiam!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę te dekoracje są po prostu niesamowite!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiecie co, szukam tak sobie wzoru wiazanki, ktora chcialabym miec w zasadzie juz mam upatrzona- wlasnie jedna z tych ze strony rossy ale z ciekawosci patrze sobie jeszcze po necie i natknelam sie np na taka stronke, na ktorej sa ceny wiazanek podane i szok!!!! zeby one jeszcze zachwycajace byly.. zobaczcie zreszta same, to nie jest najdrozsza, sa takie OD 450 zl :o http://www.kwiaciarniaflora.com.pl/view.php?kwiat=092 chyba najlepiej znalezc dobra kwiaciarnie, wydrukowac sobie zdjecie wybranej wiazanki i pojsc poprosic, zeby zrobili taki sam bukiecik- tylko tyle, nie wspominac nic o zadnym slubie, bo wszystko co slubne zdaje sie miec cene windowana kilkukrotnie heh, jak mi sie z tej strony rossy podoba ta piata z kolei, ktora ma chyba z kilkadziesiat malych rozyczek, to pewnie by mi z tysiac zaspiewali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
albo ceny tu: http://www.roze.pl/page/pl/doslubu/ :o kurcze, a moze to normalne ceny, bo ja sie nie znam?? noc coz, mnie jednak szokuja jesli moja wiazanka mialaby kosztowac 350 zl, swiadkowej wtedy pewnie ok 250 zl to dla mnie jest mimo wszystko horendalna suma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, lepiej nie mowić, ze to bukiet ślubny - w tym wypadku placi sie za rangę imprezy, a nie za faktyczne wykonanie :)) Ja zdecydowalam sie na dekoracje sali w rossie, bukiet tez tam zamowie - mam sie z nimi spotkać jakoś za poltora tygodnia, celem uzgodnienia szczegolow. Mam drobne margaretki , ktore doklejone beda do samochodu i chce z nimi porozmawiac rownież o wiązance ba samochod, aby bylo wszystko w tym samym klimacie ;)) 🌼🌼🌼 No i musimy iśc w koncu na nauki. Czekam na wzory zaproszen. Zastanwialam sie czy nie kupić juz zawieszek na wodkę, oraz kotylionow dla gości - nie są to duze koszta, a przynajmniej nie bede musiala juz o tym myśleć. Ale jest wydadtkow wokol tej uroczystości....jej !~~ ;)) pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece sie kąpać ;)) Trzymajcie sie dziewczyny Do jutra!!!! Buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, właśnie pije sobie kawkę i oglądam te stronki ze zdjęciami bukietów, i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia jaką chcę, nie mam żadnej wizji :) wiem tylko że chciałabym mieć wystruj sali w kolorach biały - bordowy, i w takich kolorach chcę wiązanke. ale ceny to faktycznie kosmiczne mają. tylko jak mam zamawiać bukiet, nie mówiąc że to na ślub, skoro jak będę zamawiać wiązanke dla świadkowej to chciałabym w tym samym stylu. czy jak to się robi? bo ja nie mam zielonego pojęcia. a zostały mi tylko 3 mesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc no wlasnie maniusia, jak to zrobic z tym bukietem dla swiadkowej ;) ja poki co poprosze mojego tate, zeby zorientowal sie w cenach w zaprzyjaznionej kwiaciarni, on zawsze kupuje tam kwiaty na rozne okazje, pani robi sliczne bukiety za przyzwoita cene. Chce, zeby dowiedzial sie tez czy przystroi nam samochod i kosciol. no zobaczymy, ceny na tych stronach mnie powalily tez robie sobie zaraz kawusie :) i sniadanko musze zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, jak dowiadywałam się o strojenie kościoła i samochodu to powiedzieli, że za kościół biorą jakoś 250 zł a za samochód 200. i tak się zastanawiam, czy nie kupić po prostu tasiemek i zamówić jakiegoś bukietu na samochód i sama go ustroje, na klamki jakieś wianuszki. i tak chyba własnie zrobie. tylko gorzej z kościołem. tutaj to nie wiem kompletnie co robić, chyba będę musiala wziąć firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie w miescie jeszcze wiecej biora :( dlatego zamierzam sie o wszystko dowiedziec u tej florystki ja kocham prostote i elegancje w jednym i taki tez wszedzie chce miec wystroj samochod chce przystrojony delikatnie- na masce jakies kwiaty i przy klamkach ewentualnie male kokardki z kwiatem kosciol tez wiem jak chce przystroic- wnetrze mojego kosciola jest proste- ma cale sklepienie w drewnie, drewniane kolumny- wymyslilam sobie, ze chce tylko kwiaty w koszu na przyklad na oltarzu, delikatne stroki na tych kolumnach (kolumny sa wzdluz calej dugosci kosciola praktycznie) i moze przy wejsciu po dwoch stronach jakies kwiaty ta pani z tej kwiaciarni nie prowadzi dzialanosci dekoratorskiej i dlatego licze, ze moze byc taniej, a spokojnie nawet sama to wszystko ustroje jesli przygotuje kwiaty. Z doswiadczenia wiem, ze jak bierze sie firme dekoratorska od razu krzycza sobie wiecej- i ok, tylko, ze u mnie w moim miejscu zamieszkania te kwoty sa naprawde bardzo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny te bukiety z rossy wcale nie kosztuje tak duzo - koszt warz z przypinka dla mlodego 130 zl - wydaje mi sie ze to rozsadna cena a przynajmniej dobieraja bukiet do osoby i do sukni dekoracja samochou kosztuje 150 zl gdyby ktoras z was chciala to mam zdjecia mojej sali ale moge wyslac tylko na maila bo nie wiem jak i gdzie sie takie rzeczy zamieszcza zaprzyjazniona kwiaciarnia to dobry pomysl, a tak naprawde wystarczy ze znajdzie sie zdjecie bukietu ktory chcialybyscie miec holly - ja juz otrzymala probki zaproszen. sa sliczne. oprocz tego tulipana mam jeszcze jednego faworyta ale jest juz drozsze to jest zaproszenie nr 328 na stronie www.zaproszenia-itd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy 🖐️ dawaj fotki ;) avida@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze trudno bedzie zamowic bukiet slubny nie podajac ze to slubny chociazby przez bukiet dla swiadkowej a poza tym florystka na pewno sie zorientuje po zdjeciach ze to bukiet slubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u was siostry nie dekoruja kosciola - u nas daje sie co laska u robia dekoracje sztucznymi kwiatami bardzo ladna - jedyny probem jest traki ze na wszystkich slubach sa podobne ale mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem marcy.. kurcze, moze te ceny to takie sa w Warszawie po prostu- tak dopiero teraz spojrzalam na te strony, ktore wklejalam- to kwiaciarnie z Wawy wlasnie- nie spojrzalam wczesniej, bo i nie interesowalam sie specjalnie jako, ze te wiazanki mi sie nie podobaja phi, kilka kwiatkow, sporo zielska i krzycza sobie np 400 zl- jesli mialabym tyle zaplacic to wole zerwac kilka polnych kwiatkow ;) nie chodzi o to, ze sknera ze mnie, bo caly koszt wesela u nas jest ogromny, wydajemy duzo pieniedzy, ale po prostu uwazam, ze niektore rzeczy to gruba przesada inna sprawa, ze mieszkam tu, gdzie ceny sa wysokie- siostra mojego P. placila za wynajme calkiem fajnej sali jakies tysiac zlotych, a my kilka razy wiecej :o przyczyna tego jest miejsce zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slyszalam ze ceny sie bardzo wahaja w zaleznosci od tego gdzi sie mieszka u mnie nie jest najgorzej bo to srednie miast w duzych jak w-wa czy krakow jest duzo drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no niestety marcy doswiadczam tego na wlasnej skorze a raczej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co a jak ci sie podoba sala? dostalas fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podoba Wam sie
no jak to zaproszenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podoba wam sie szczerza za ta cene mozna dostac duzo lepsze zaproszenia zwlaszcza ze one sa profesjonalnie wykonane te sa ladne ale widac niedorobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy, zapomnialam o tym ;) wybaczcie, ale jestem troche roztargniona pisalam Wam jakis czas temu, ze zlozylam wymowienie, mam taka chora sytuacje w pracy, ze nie wiem gdzie jestem dzis zatrudniona ;) bo okres wymowienia mial mi biec do 3-go marca, a wczoraj kadrowa mi mowi, ze ja od dzis mam byc na innym stanowisku (o dziwo zaproponowali mi cos innego) nic nie wiem!!! ech sala bardzo ladna, bardzo! 🌻 powiedz- miejsce do taczenia i na stoly jest razem? pisalas, ze sporo placicie za ta sale, bo chyba 2 tys z tego co pamietam, powiem Ci, ze w Warszawie trzeba by bylo zaplacic pewnie z 5 tys- no jeszcze zalezy na ile osob ona jest ja mam kilka zdjec mojej sali, ale sa okropne, nie wiem, dziwi mnie, ze ludzie czasem zupelnie nie potrafia sobie zrobic reklamy, bo czesto jest tak, ze zdjecia robione sa tak, by pokazac co najlepsze, nieraz sa lepsze niz wyglada to w rzeczywistosci- z moja sala jest dokladnie odwrotnie, na zywo jest calkiem ladna, przy fajnym przystrojeniu zupelnie przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam troche podobne zaproszenia, tylko, ze robie je sama i koszt jednego wynosi mnie jakies 70 groszy :D jak ktos chce moge wyslac na maila zdjecie tego, ktore sama wykonalam :) moze jeszcze cos pokombinuje, ale poki co taki wzor chce drukuje je sama na drukarce atramentowej- dobralismy tak fajnie kolor tuszu, wszystko drukuje sie rowniutko, fajny obrazek dobralismy i wyszlo tak, ze kazdemu komu pokazuje ten druk nie chce sie wierzyc, ze to sami drukujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, sala super, jak w jakimś pałacu to wygląda z tymi schodami ;) ja myślałam o podobnej kolorystyce u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×