Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ojej holly ściągłam ten program, ale nie moge się w tym połapać. Jak się ściąga te mp3????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia musisz wejść na oficjalną stronę emula, jak Ci się scignie, zainstalować - jak zaistalujesz, to w szukanych plikach dajesz :\"audio\" i wpisujesz szukany kawałek, klikasz 2 x na niego i w zakładce \"transfer\" bedziesz widziala jak Ci się sciaga... Nie wiem, czy to, co napisalam jest zrozumiale..... :))) Trudno to opisać tak naprawde ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czesc zdjec poszla holly nie pamietam twojego adresu wysle zdjecia jak go podasz obraczki sa bardzo ladne kasiak nizwykle a nie przesadzone my mamy nietypoiwa sytuacje z obraczkami bo mamy 2 inne po prostu nie udalo nam sie kompromisu osiagnac a ja moja obraczke robilam na zamowienie bo podobala mi sie jedna srebrna w sklepie, kupilam ja i kazalam sobie zrobic taka sama tylko w moim rozmiarze holly, mozesz jeszcze raz wkleic link do zaproszen? powiem wam ze milo bylo byc w domu przez troche wizyta przyszlych tesciow tez sie super udala ale czuje sie troche przytloczona taka iloscia ludzi w mieszkaniu bo normalnie jest nas tylko 2 ale to wszystko sie zaczelo krecic... w koncu to wesela jakos zaczyna nabierac ksztaltu kasiak zwrocilo mi maila do ciebie sprobuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie suwaczek przynajmniej nie trzeba odliczac :-) ogldalam katalogi ktore moja prawie tesciowa przywiozla mi z angli i znalazlam swietne buty dokladnie taki o jakich marzylam, a w dodatku jeszcze kosztuja 15 funtow oby mi sie je udalo kupic lece do angli na wesele znajomych za 3 tyg wiec nie powinno by problemu dziwczyny a myslalyscie juz o podrozy poslubnej? mi to siedzi na watrobie bo nie chce nigdzie gdzie za cieplo no i przydaloby sie cos w rozsadnej cenia macie jakies pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, po kolei - link do zaproszenia, ktore wybralam: http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=FL1151&pozycja=4&katalog=katalogSlubne4.php&kategoria= Moj adres: itap@o2.pl - koniecznie prześlij mi fotkę sukni -:)) nie zapomnij :)) Co do podrózy poslubnej marzy sie Sycylia, Kreta ...ewentualnie Afryka...:)) - chce leżec na plazy , pić drinki i nic nie robić PS. marcy fajnie, ze też masz suwaczek ;)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po weekendzie ;) w sobote byliśmy u księdza i mamy już podpisany ten cały protokół. i wiecie co, nie było to w gruncie rzeczy takie straszne, jak miało wyglądać ;) kasiak --> obrączki super, też myślimy o podobnych, wypatryliśmy sobie jeszcze takie z białym złotem. ale nie mamy jeszcze upatrzonych konkretnie, wiemy tylko jakie mniej więcej chcemy. czy możesz mi również przesłać walca z nocy i dni? bo nie mogę go coś ściągnąć. marcy --> witamy po długiej nieobecności. czy ja również mogę dostać zdjęcie Twojej sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) czemu weekend sie skonczyl juz? buuu ;) marcy, ja tez bardzo prosze o maila ze zdjeciami- avida@o2.pl co to obraczek to my juz mamy kupione- sa z zoltego zlota, po srodku jest cieniutki paseczek z bialego zlota (powiem szczerze, ze trzeba sie naprawde mocno przykrzec, zeby zobaczyc, ze to laczone zloto), wokol tego paseczka sa delikatne bardzo jakby zlobienia wokol tego paseczka odpisala mi ta wizazystka- drogo chce za makijaz, ale to nic, zorientuje sie jeszcze u innych :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem dziewczyny powrot do pracy po 4 dniach laby jest naprawde ciezki wyslalam wam zdjecia sukienki, dajcie znac co o niej myslicie ile mniej wiecej kosztuje wizazystka? bo ja w ogole nie mam pojecia o jakich kwotach my tu mowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Witam po weekendzie !!! Szkoda, ze już się skończyl.... :( Ja w piątek mam spotkanie z ludźmi od dekoracji sali (z tej rossy) - mam nadzieję, ze omowie z nimi wszystkie szczególy - łącznie z bukietem ślubnym i bukietem na samochod :)) Caly czas myślę o tych naszych naukach - ale w tym tygodniu temast na pewno nie ruszy do przodu, gdyż moj Miś jedzie do W-wy na parę dni......:( Co do obrączek, to bedziemy mieli z bialego zlota - ja nie lubie zółtego - w ogole nie mam zlotej (zoltej biżuterii) Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly to daj znac w sobote jak ci poszlo spotkanie z rosa. O ktorej jestes z nimi umowiona? bo ja mialam sie zglosic jak wybiore sukienke czyli wlasciwie juz bym mogla sie wstepnie umowic widzialyscie juz zdjecia mojej sukienki? zalezy mi na waszej opinii a ja nauki w ta niedziele opuscilam co oznacza nadrabianie jednego spotkania w kweietniu nie bylo wyjscia ale szkoda ze mi sie to wszystko przeciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, sukienka śliczna, stylem podobna do mojej - skromniutka a ma w sobie coś ;) jeśli chodzi o nauki to u nas zaczynają sie 13 marca, a w piatek jak podpisywaliśmy protokól u księdza, to dostaliśmy już skierowanie do tej poradni rodzinnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy Twoja suknia jest piękna ;)) Naprawde !!!! Śliczna! jak sie w niej czujesz?? Oczywiście zdam relację ze spotkania z Rossa :)) PS. co do nauk, to zastanwiam sie czy nie zrobic tego w trybie weekendowym - bo jak tak sie bedziemy za to brali jak do tej pory, to nigdy tego nie zrobimy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly- ja na ogol nosilam raczej srebrna bizuterie, tez nie przepadalam za zoltym zlotem, moze nie tyle, ze nie przepadalam, nie nosilam go po prostu, ale jakis czas temu to sie zmienilo, moze dlatego, ze mi dobrze w zoltym zlocie- mam ciemne wlosy, dosc ciemna karnacje, ciemne oczy marcy-- sukienka sliczna! lubie takie delikatne \"falbanki\" na dolach sukni, super naprawde 🌻 z jakiej to kolekcji, jakiego sklepu? i ile kosztowala, jesli mozna spytac, podoba mi sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rossą jestem umowiona w piatek popołudniu - juz na sali w Zywcu, bo chcą ją obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś jadę po sukienkę. będę pierwszy raz mierzyła .... nie wiem co wybiorę bo nawet typu swojego nie mam. naoglądałam się za duzo na alegro i innych stronkach z sukienkami .... A to taki ważny wybór. Butki już mam. kupiłam na alegro ;-) za 20 zł od dziewczyny która miała je na swoim slubie. biale takie, jaką chcę sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja też musze wyruszyć za \"moja\" kiecką, ale niech sie zrobi trochę cieplej ;)) U mnie w tym momencie pada snieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przeczytałam prawie całe forum w tym temacie. chciałam się z wami podzielić kosztami jakie poniesiemy: sala - 90-100 od osoby ( w tym tort i wystrój sali, bo to dom weselny, duza sala. im wystrój robi profesjonalna firma) fotograf - 1000 zł ( facet jeżdzi z kamerą i z siostra która ma aparat. on filmuje, ona zdjęcia robi. w tą cenę jest wliczony film przed ślubem, jak kupujemy obrączki, jak ja sukienkę wybieram, spacer przed małżeński, przygotowania przed slubem w dniu slubu no i sam slub i wesele, aaa no i zdjęcia w plenerze bo w studiu nie chcielismy) auto od brata czyli gratlis jedynie co to strojenie, ale duzo niechcemy. wymysliłam ze oblepimy kwiatkami takimi małymi albo margaretki, albo rózyczki. bardzo fajnie to wygląda. sukienka .... nie mam ;-) butki 20 zł fryzjerka juz zamówiona kosmetyczka też na malowanie zaproszenia 60 szt - 25 zł (kupiłam od firmy ... zadzwoniłam zapytałam czy mają. pan dyrektor przysłał mi 10 szt zebym zobaczyła, a pózniej wymyslił cenę 0,40 za sztukę. także cena bardzo nam się spodobała. nie są to ręcznie robione, ale tez fajne zaproszonka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, faktycznie masz tanie zaproszenia, bo ja bede placila ok 5,50 zl/szt :( Ale podobaja mi się i juz sie na nie zdecydowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam tak pytanie z innej beczki dziewuszki: otóż część z Was ma już sukienkę, albo się za nią rozglądala....Kogo bralyscie/bierzecie ze soba na taką eskapade??? Siostre, mamę , przyjaciolkę.... Przynajmniej ja musze kogoś mieć ze sobą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie ciesze dziewczyny ze sie wam podoba sukienka jest sprowadzana z francji przez salon modema z bielska wydaje mi sie ze to nie jest siec sklepow bo nie widzialam w innym miejscu. maniusia makijaz wydaje mi sie w rozsadnej cenie ja jeszcze nie wiem ile to tu kosztuje co do nauk to te weekendow moze i sa za jednym zamachem ale wychodza duzo dluzsze ja mama 4 spotkania po 1,5 godz a weekndowe to cala sobota i pol niedzieli wole sie juz co tydzien na chwile wybrac ty bardziej ze jako jednya jestem sama na naukach, wszyscy prami wiec troche lyso aha jeszcze pytanko odnosnie protokolu jakie dokumenty potrzebowalyscie? musieliscie miec dokumenty z usc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z mamą, miała iść z nami moja przyjaciółka - świadkowa, ale w oststniej chwili nie mogła, a ja nie chciałam przekładać. byłam z mamą tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja chcialam isc z przyjacilkka ale organizacyjnie bylo to niemozliwe bo ona byla zajeta kiedy ja mialam czas no i poszlam z mama wiekszosc dziweczyn ktore widzialm byly z mamami, jedna z narzeczonym a ta twoja sukienka nie wiem czy nie bylaby do kupienia w tym salonie w bielsku gdzie ja sukienke zamowilam bo pisalo tam ze maja sukienki demetrois moze sobie tam zadzwonisz zeby sprawdzic? chyba masz blizej niz do katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy tylko dowody osobiste, zaświadczenie o chrzcie i bierzmowaniu... i to wszystko :) dokumenty z USC mamy donieść, tak samo jak zaświadczenia o skończeniu kursów i tych nauk. a, i dostaliśmy jeszcze taką kartke żeby zanieść do parafii młodego - zapowiedzi. potem mamy ją z powrotem przynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy dzięki za info o demetriosie ;)) Gdzies już slyszalam, ze mają w B-B tę kolekcję. Czy Twoja sukienka dużo kosztowala??? (jeśli mozna spytac?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie wezme mame i chcialabym tez swiadkowa, moja przyjaciolke, taka ekipa doradcza bylaby super ;) anula- 19801- za tego fotografa to placisz 1000 zl i za filmowanie i za zdjecia? fajne sa takie filmy, zdjecia z przygotowan :) wiecie co, ja mam juz dosc tych kosztow u mnie :( szukam wlasnie makijazystki i ceny sa naprawde duuuuzo wysze niz u Was, tylko zapewne ze wzgledu na miejsce, nie na jakosc narazie skontaktowalam sie z dwoma i ich propozycje cenowe ksztaltuja sie tak: 1. probny makijaz 150, w dniu slubu 140, fryzura 100-150 zl, ile probna nie wiem 2. makijaz i fryzura probna- 160 zl (juz razem), wlasciwe- 180 zl czeszecie sie na probe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, u mnie fryzjer kosztuje 50 zł, a próbny 30 zł - nie jest to dużo, więc raczej na próbny się zdecyduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno uczesze sie na probę ;)) Ale tak nie wcześniej niż sr, czw przed weselem (zeby fryzjerka pamiętala, co to bylo). I w ten sam dzien umaluje sie na probę (tak, aby w dzien wesela już nie kombinować) - na szczeście robie to sama, wiec ten koszt odpada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×