Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Senioritka walce doszly - dzieki!!! A teraz fotki Twoje please na mojego mailika :)) Ja posle Co swoje foty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze fotki: wiolta1@o2.pl My bedziemy tanczyc chyba do Briana Adamsa \"Everything I do\" (chyba taki tytul)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niestety jeszcze nie mamay piosenki wybranej na pierwszy taniec mam tysiac pomusłow na sekundę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je tez poprosze o zdjecia dzis taki tu ruch ze nie nadazam czytac nie iwdzialm biustonoszy z ramiaczkiem przez szyje ale na pewno je mozna kupic najwyzej trzeba zapytac w jakims duzym salonie slubnym - tam przewaznie takie rzeczy maja jestem po pierszym spotkaniu w poradni i nawet fajnie bylo pogadalam sobie z babka na tematy religii bo o pare rzeczy sie chcialam dowiedziec w sumie jestem zadowolona dzis udalo mi sie jeszcze wydrukowac info slubne dl gosci z zagranicy czyli co gdzi jak i kedy mam zamiar to dzis powkladac do zaproszen, zaadresowac i wyslac w tym tygodniu musze jeszcze domowic 15 zaproszen ale nie moge sie dzis na mnoja poczte zalogowac bo sa jakies problemy z serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, moge tez prosic o walce i Twoje fotki? moj mail: avida@o2.pl ja zaraz wysle Ci moje Kasiak, tez sie chwile zastanawialam nad ta piosenka Uniatowskiego, ale ona ma smutna druga zwrotke :( jakis smutny tekst tam jest z tego, co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - fajna jestes laseczka :)) Masz taki sam typ urody jak ja - no moze nie mam az tak ciemnej karnacji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez wam dzisiaj poprzesyłam moje zdjecie jak juz pisałam ma wpasc kuzyn z plytke na ktorej jestesmy,to od razu wrzucam no kompa i wam porzesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka - dzieki za walce, nie moge teraz odsłuchac niestety bo sama w pracy nie jestem! ale z Ciebie sliczna kobietka:) az sie boje wyskakiwać ze swoją osobą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3, kasiak, holly dostalam maile ze zdjeciami - super laseczki jestescie,piekne zdjecia, napewno bedziecie cudownie wygladaly w sukniach holly, moze to dlatego podoba nam sie ta sama suknia, a takiej karnacji az ciemnej nie mam, to zdjecia z wakacji, swiezutko po opalaniu, ale troszke na solarium pochodze:). niesamowite jest to zdjecie portretowe :) kasiak piszesz , ze ja jestem laleczka, ale Ty wcale nie mniejsza :), swietna masz figurke:) a reszte dziewczynek prosze o chwilke cierpliwosci, juz wysylam, a w miedzyczasie sprztam:)) jestem nowa i chyba zaczne sie troszke mylic, ale tempo macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am27
SENIORITKO ----a meil dalmnie??????? czekam i czekam....i nic:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam juz do reszty z Was:) jak ktos jeszcze chce, proszę pisać. Dziewczynki, jestem bardzo szczesliwa, ze tak m ilutko mnie przyjelyscie :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja to ja----ze zdenerwowania pomylisłam nicki-meila masz w poscie moim!!!!!!!!!!!!!!czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, dzieki za maile :) ladna z Was para 🌻 :) a ten drugi walc super, Kasiak ma racje, taki jakis bajkowy :) dostalas moje zdjecia? bo cos mi poczta szwankuje ostatnio, a chce juz chwilowo odejsc od kompa, straszliwie boli mnie dzis glowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam dziewczyny:) spiasłam wszystkie daty, mam nadzieję, że no to co nie pogniewasz się, że trochę uaktualnię nasz kalendarz:P A więc 🌼: senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 emilka555 - 10 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 arona80 - 26 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 Kathi7 - 09 września 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 mx3 - 7 października 2006 ami27 - 2 czerwca 2007 mam nadzieje, że nie ma błedów i, że nikogo nie pominęłam, ale jakby co to zawsze możemy poprawić, więc krzyczeć:) acha proponuję dziewczynom (jak macie ochotę oczywiście) tym tylko które jeszcze nie mają, żeby w stopce napisać datę ślubu, albo zrobic suwaczek, bo nieźle się naszukałam niektórych dat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co dostałam zdjęcia, super laska jesteś:), moze teraz jak mam zdjęcia , nie bede sie mylila dziewczyny a jak robicie te serduszka przy suwaczkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniritka strona z bukietami jest po prostu rewelacyjna nie mmasz czegos podobnego np na temat wizytowek albo dekoracji stolu czy do mnie tez zdjecia poszly? nie moge sprawdzic poczty bo serwer padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mnie często nie ma, ale jak oczywiście posyłacie cos na meila to ja też proszę, w domciu zawsze sprawdzam, a jak dostanę czyjeś zdjęcie to tez prześlę swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka fajna grupa się z Nas wszystkich zawiązała :) bardzo mi się to podoba 🌻🌻🌻 Nawet nie sądziłam, że Nas tak dużo jest. Po tym małym streszczeniu z Twojej strony dopiero ładny słupek zobaczyłam szczęśliwych babeczek :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy super, ze link Ci sie podoba, mam cos podobnego z dekoracjami, ae musze troszke podlubac, wiec jak skoncze swoja robotke , to sie tym zajme, troszke poczekaj, napewno wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - dzięki za mile slowa :)) fajna statystyka - podoba mi sie :)) Najwazniejsze, ze juz Was wszystkie kojarze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×