Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

u mnie dziewczynki ksiadz zazyczyl sobie 800zlpowaznie!! jak byl po koledzie mamm moja sie go o to zapytała i taka cene rzucil heheh troche sie przy tym mam usmiala sisostra tez powiedziala co mysli no i zszedł jak to ksiadz powiedział do : 300zł,50zł.zapowiedzi or ganista 150 no i jeszcze nie wiem ile pani ktora przystraja Kosciol PS.U MNI pada SNIEGGGGGGGGGGGGGGGG!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim senioritka 🖐️ prosze- maniusia narzekala, ze pierwsza idzie do oltarza, teraz ma wsparcie w Tobie :) my placimy ksiedzu 500 zl :( ale u nas to w miare normalne niestety, za zapowiedzi pewnie 50-70 zl poruszalyscie kwestie menu, my dopiero bedziemy ustalac, choc juz dostalismy spis z czego mozna wybrac- a oprocz tego mile widziane sa propozycje wlasne :) jakis zarys juz mam, ale zobaczy sie jeszcze, na pewno na wejscie bedzie rosol i flaki (do wyboru) i jakis devolay pewnie z surowkami i ziemniaczkami Kasiak, nie boj sie drobiu, wczoraj w wiadomosciach slyszalam, ze na Mazurach wykryto chorobe wscieklych krow u jednej krowki ;) mx, podalas strone w bukietami, ktora juz gdzies tu kiedys podawalam jako przyklad horendalnych cen :) zobacznie np na te z roz: http://www.kwiaciarniaflora.com.pl/slubroze.php w rzedzie po srodku podali ceny- od 400, od 450 zl moim zdaniem zdzierstwo :) tym bardziej, ze patrzylam na ceny ich koszy z roz- od 375 zl np, a w znajomej kwiaciarni jak w pracy zamawiali jednej z dyrektorek kosz z 55 roz (byl cudny, duzo ladniejszy niz tu) zaplacili 180 zl no ale mozna sobie z takiej stronki sciagnac wzor jak komus podpasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co bukiety ładne ,mnie osobiscie podoba sie bukiet nr241 sama bede chciala miec bukiet z takich rozowiutkich różyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka... porozmawiaj z nią i powiedz, że widziałaś taki śliczny komplecik gdzieśtam i do sukni świetnie by pasował. Powiedz, żew doceniasz jej wolę użyczenia Tobie jej pamiątkowego kompletu, jednak uważasz, że do tej sukienki tylko ten... Możesz jej powiedzieć, że będzie Tobie niezmiernie miło, kiedy ona swój komplet ubierze na Twój ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w USC nie ma żadnych problemów. Idzie się do urzedu, mówi , że bierze sie slub konkoradtowy i potrzebuje dokumentów do Kościoła. Pan je tam wydaje i trzeba kupić znaczki skarbowe za 80 zł :), żeby je dostać. A resztę z urzedem załatwia kościów. Tylko 2 tyg po ślubie trzeba odebrać akt zawarcia małżenstwa, potrzebny np do zmiany dokumentów. A na nikiel nie jestem uczulona, wiec zamówie sobie taki komplecik:) Acha, i jeszcze do USC trzeba raczej z narzeconym isć, podpisy, dokumenty i te sprawy .... i wtedy też decyduje sie o zmianie nazwiska i o nazwisku ewntualnych dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SENIORITKA - A MASZ 2 CZY 2 DNIOWE WESELE BO JAK 2 TO ZALOZ KOMPLET MAMY NA DRUGI DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez wy nawijacie kobietki:) do pracy!!! zaraz naskarże szefą, hi hi zartuje:0 ja mam dzis tyle pracy, mnóstwo, nie mam czasu na topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co :D dobre z tymi krówkami :D Wiesz co śmiać mi się chce bo u mnie w kawiaciarni za bukiet ślubny chcę też około od 200 do 400 zł dobre co :):) nie ma to jak mieszkać na zadupiu! Wszystko jest tak cholernie drogie!!! Zamówiłabym tam w rossie ale nikt nie ma zamiaru jechać po bukiet tyle kilosów (już gadałam z rodziną) tak więc trochę zarobią na mnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) widze, że ostatniego wieczoru opanieńskiego to tylka ja będę zamiatać szkło i porcelanę i do tego polewać tym co to strzaskali:P, zamiast odpoczywać mój Misiek tez nie ma jeszcze ubrania, ale tyle tego że nie bedzie z tym problemu nie mam wybranej fryzury, bukietu, koloru balonów, pozostałych ozdób, nawet biżuterii.... ojoj :( ja to chyba z tym wszystkim nie zdążę:P ale bedzie obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nie zwróciłam uwagi :D wybacz... 🌻 Ja przesłałam tą stronkę jako przykładowe bukiety, nie patrzyłam nawet na ceny, bo uważam ceny bukietów ślubnych za kosmiczne. Z wyszukanego zdjęcia zrobie kolorowy wydruk i zawiozę do kwiaciarni za miastem, gdzie ceny są normalne... bukiet mojej przyjaciółki kosztował 80 zł, a z całą resztą którą już wymieniałam nie przekroczyło 4 setek nie pamiętam czy 320 czy 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomniałam wam powoedzieć, w sobote byłam w kwiaciarni, bo kupowałam kwiaty na imieniny, i zapytałam o bukiety ślubne. i okazało się, że wcale nie są tam takie drogie :) wychodzi tak: - ok. 80 zł za mój bukiet, będą róże i coś jeszcze chyba, taki zwisający, troszkę wydłużony - ok. 30 zł - bukiet dla świadkowej, pani powiedziała, że przeważnie bierze się takie małe okrągłe - ok. 70 zł - na samochód, wychodzi tyle, bo ok. 35 zł kosztuje ta cała przyssawka do maski. - o kwiatka M. nie zapytałam, ale pewnie nie będzie drogi. bukiety robią naprawde śłiczne. a co wy myślicie o tych cenach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko ja tez tego nie mam i jeszcze butów i bielizny i jeszcze paru innych a szybciej od ciebie czeka mnie ten dzień więc głowa do góry! damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mx3, chyba muszę tak zrobić, ewentualnie mogę go tez ubrac na poprawiny.. Super maniuska.... milo wiedziec, ze ktos ma slub tego samego dnia, jak bede jechala do kosciola, to sobie pomysle, ze ty juz jestes po i sie juz nie stresujesz:). A nie martwisz sie o pogode, bo jak narazie nie jest zbyt kolorowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka chyba źle przeczytałam ile te znaczki kosztują 80zł??? O rany! Chyba muszę skoczyć na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja martwie sie tym, ze moja kaplica, w ktorej bedzie slub, jest brzydka. No moze nie brzydka, tylko taka surowa. Proboszcz buduje kosciol, wiec nie inwestuje w kaplice. A nie chce tez brac slubu gdzie indziej, bo slyszalam, ze proboszcz robi problemy. A dekoracja takiej kaplicy bedzie nas slono kosztowac!! No i moi rodzice. Oni uwazaja, ze nie musimy dekorowac, bo nie wyglad kosciola sie liczy. No maja racje, ale..... Ja bym wolala ladny kosciolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myślicie o piosence \"Kochać\" Szczepanika na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszty w USC są takie same, jak byś brała tylko ślub cywilny... Ja mam już je za sobą u nas było też koło 80 zł (jak pisałam zrobione w 2004 r.) ceny się nie zmieniły, więc nie dopłacimy nic. Wystarczy miesiąc przed śłubem pobrać u nich zaświadczenie o braku przeszków, bo kochane moje jesteśmy sprawdzani w bazie PESEL, czy nie zawieraliśmy związków, nie jesteśmy wdowami i nie potrzebujemy kolejnych świstków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ceny masz bardziej niz przystepne ja za 3 bukiety plus przypinka dla mlodego place 300 zl za kwiaty na samochod jesli bym chciala to 120 ale chuba pozostane przy pomysle z wsazkami czy takie rzeczy mozna kupic na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy widziałyście tą stronkę, ale jest tam mnostwo bukietów, mozna cos wybrać, ja osobiście wybralam, zanioslam do kwiaciarni i taki mi zrobia... podaje: http://ewasia.ew.funpic.de/forum/viewforum.php?f=2&sid=3a9ceb905182f2785bc7c01cb38678be możecie ją znać, a jeśli nie, to warto obejrzeć. No więc bukiet tez mam juz zmowiony i strojenie kosciola i samochodu. Piszecie , ze trzeba cos placic organiscie, to z nim zalatwia sie cos osobno??? Ja myslalam, ze kosciol to robi. I jeszcze cos, to jest nasz pomysl, chcemy zrobic rodzicom niespodzianke , i mala, 10-letnia dziewczynka zagra na skrzypkach \"ave maria\" podczas przysiegi w kosciele, co o ttym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, kupowalysie kiedys biustonosz z ramiaczkiem na szyje? potrzebuje takiego do sukni, a u mnie w miescie nie widzialam takiego. Sa tylko takie normalne, z dwoma ramiaczkami. Moglabym miec w ogole bez ramiaczek, ale w odroznieniu od was mam male piersi i wole z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak dziękuję za pocieszenie🌼 jejku co tu sie dzieje.... sto myśli na minute i nie mogę nadążyć:P jesteście świetne dziewuszki 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatki dla tych u których też sypie śnieg z nieba i to w taaaaaaakich ilościach jak u mnie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - ciesze sie, ze sie do nas przyłączylas :)) Wiecie co u mnie PADA SNIEG - istna zamiec - kolezanka mowi, ze sprzątają w niebie (chyba straszny musial byc tam balagan) A ja przyszlam do pracy dzis w takich pantofelkach :(( Chyba utopie sie po drodze :)) Senioritko - komplet Twojej Mamy na pewno jest ładny, ale faktycznie do tej Twojej/mojej sukienki zloto raczej nie pasuje :(( Mam nadzieje, ze uda Ci sie jakoś delikatnie to wytłumaczyć :)) Mama na pewno Cie zrozumie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, ale za co sorki, no cos Ty :) ja juz ta strone podawalam wieki temu, jeszcze wtedy nie bylas z nami poza tym jesli odebralas to tak, ze w jakis sposob chcialam skrytykowac podanie przez Ciebie tej stronki, to w ogole nie mialam tego na mysli 🌻 po prostu pamietam, ze na tej stronie w oczy rzucily mi sie ceny maniusia, jesli robia ladne bukiety to to jest mega tanio :) czy te 80 zl w USC to od osoby czy juz za wszystko od obojga? marcy, nie wiem dokladnie o jakie wstazki Ci chodzi, ale na allegro widzialam, wiem, ze sa np takie karbowane co sie przez caly samochod przeciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, na allegro można kupić gotowe całe dekoracje samochodu za 50 zł. W jakimś portalu widziałam śliczne serca na maskę obleczone falowanym atłasem, czy satyną i z oku śliczne kwiatki... jak znajdę, to prześlę link. To serce chyba 24 zł... czy coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 ogolnie, za parę:) Witaj Holly:), wiem , że nie pasuje, sprobuje jakos to delikatnie zasugerować mamie, mysle , ze zrozumie, choc przykro to i tak jej pewnie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce, zeby organistka śpiewala \"Ave Maryja\" jak tata bedzie mnie prowadzil do ołtarza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak... odnośnie piosenki >Kochać< odsyłam do stronki http://www.teksty.pl/pokaztekst.php?id=11349 nie wiem, ja nie brałabym tej na pierwszy taniec... jakoś mało optymistyczna na końcu. Kochana, nie, nie brałam tego, jako przytyk, cośty :D Tylko uważam, że powinnam, skoro nie zauważyłat twego wpisu... przeprosić, taka naleciałość, nie wiadomo skąd. A masz 🌻 :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie, jak wy tu szybko piszecie, nie nadążam ;) senioritka, jasne że martwi mnie pogoda. koleżanka nawet mi powiedziała, żebym zamiast sukienki jakiś kombinezon sobie załatwiła :/ aha, masz może fotkę albo link do swojej sukienki? chętnie obejrzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×