Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

wow ale nasza grupa silna:) hi hi a ja juz 4 jestem, brrr zaczynam miec stresa!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostania jestem:)a ostanich gryza psy:0 chyba nie musze dodawac ze kazda po kolei sie bedzie spowiadac-po uroczystości:) ja troche zła jestm-dzis w mojego g.jakby diabeł strzelił wszystko na anty!!!!!!!!!mówie ze idzemy z oriestra sie spotkac\"nieee nie mam dzis czasu\" ja mu dam nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, dziękuje za walce 🌼 faktycznie niezła z Ciebie laseczka ;) i ładną parę tworzycie 🌼 o jakiej stronie z dekoracjami mówicie?? bo sie pogubiłam już :D senioritka, zaraz wysyłam moje fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna próba, forum ma kod czy nie ma??? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie te stopki robi??? ja prosta dziewczyna jeste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, właśnie rozmawiałam z kobietą od sali, i dziś jej nie będzie w domu, więc podejde po to menu jutro więc może uda mi się to jutro wieczorem wam powysyłać, a jak nie to w piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracy było co nie miara :D Opowiem wam o spotkaniu z fotografem. Otóż to przemiły człowiek koło 30-tki z nastroszonymi włosami, przed naszą rozmową rozmawiał z kolegą (właścicielem lokalu, w którym się umówiliśmy)... ten mój fotograf jak słyszałam wykłada fotografię i fotografikę czy coś w tym stylu :D (tak zasłyszane), a zdjęciami ślubnymi dorabia. Miał ze sobą wiele albumów, oglądałam fotki robione pod koniec października i na ten sam plener się umówiliśmy. Powiedział, że chce byśmy sobie po imieniu mówili, tak się lepiej pracuje :D Plener mamy przed ślubem, tego samego dnia, na 13, by nie robić w pośpiechu, na spokojnie, później na drugi plener, na molo a następnie do domciu odetchnąć i poprawić się przed kościołem. Poukładany facet :) później powiedział, że zwykle jest do 2 a nie do północy no i pytał czy ma być przy błogosławieństwie (nie, bo go nie będzie - bo jak, tylko moi rodzice? teściowa jedzie prosto do kościoła a nie do nas). Wypiliśmy kawkę, pogadaliśmy trochę o pracy :), podpisałam umowę, wpłaciłam zaliczkę i jestem jakaś spokojniejsza choć o to. Jutro jestem umówiona z Miśkiem do mnie do parafii, obrzydliwy proboszcz będzie wypytywał a dlaczego, a ile, a skąd, a jak długo... ble..... nie chcę ale muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, dzieki za komplement, chocby byl przesadzony ;) laseczka to Ty jestes niezla :) wiecie co, zupelnie lepiej sie kojarzy jak wiem, jak ktora wyglada, znam buzki :) nie mam tylko zdjec ami, arony (ale juz wiem, ze masz wyslac dzis :) ) i emilki555 ami i emilka, jeslibyscie rozsylaly czy juz to robilyscie to i ja poprosze o zdjecia na avida@o2.pl senioritka, przychylam sie do prosby marcy- jesli mialabys podobny link z dekoracjami (sali, stolow) to podeslij :) buzki kochane ps jak wroce do pracy to nie bede mogla zagladac tu w czasie pracy 😭 tylko w domciu prace mam taka, ze tam naprawde nie ma czasu na nic innego niz zajmowanie sie praca- pracowac bede w banku jak ja se pozniej w tych Waszych wypowiedziach polapie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powysyłałam zdjecia,prosze krzyczec która nie ma :P:P:P i dac mi odpowiedz na forum czy doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia biżuteria bardzo ładna, chyba taka sama jak Kasiaka:) Kasiak my mamy oprócz obiadu 3 dania cieple, tak co 2-2,5 godziny i 10 zimnych(120 zł od osoby z ciastami bez torta i alkoholu), ale jeszcze nie wiem jakie. Dzięki za maila, ale masz całkiem inny gust niż ja:D Mi się najbardziej podobają te bukiety, których nie wymieniłaś, a najbardziej najbardziej drugi. ami ty ze szczecina???????:D:D Ja z polic:P ami brawo za zastrzeżenie nicka BRAWO! a na obiad będziemy mieć rosół albo żurek i do tego na drugie 3 rodzaje mięs- kurczak z pieczarkami, schabowy albo karkówka w panierce i zrazy wołowe. maniusia właśnie dzisiaj mnie pani na biotechnologii oświeciła, że bez sensu jest picie herbaty z cytryną bo wit. C się dezaktywuje powyżej 70 stopni:P ami my mamy dj\'a-wodzireja garnitur Miśka klasyczny czrny lub stalowy, w butonierce kwiatek, krawat w kolorze moich kwiatków. ami dajemy 200 zl = 50 organiscie i 50 za dekoracje kościoła ami temat ten czy nie ten gdzieś ok. 60 strony:D Panieński będę mieć z prawdziwego zdarzenia- striptizer itp. :D Raz w życiu się ma okazję, ale jeszcze nie wiem gdzie. witaj senioritka marcy na allegro mozna kupić wszystko:) holly na wejście zagraja ci Ave Maria, bo to modlitwa jest senioritka proszę walca pierwszy taniec- dilemma Nelly\'ego:D Nasza pieśń no to co ja pracowałam w banku na rorach:) arona ja nie mam. KRZYCZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zdjec nastepujacy ch KObitek: mx3,ami27,katk_u,marcy,emilki:) jezeli nie ma problemu to tez prosze o zdjecia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka striptizer nonono ,ale co tam w koncu raz w Zyciu ma sie wieczoor panieński hehehhe ,no ja mysle ,ze po prostu podziemy z kolezankami,siostra do jakiegos baru :P:P:P hmmm w sumie to fajnie byłoby jakby One coś zorganizowały własnie jakiegoś striptizera hehehhe no ,ale ja bym nie chciała,zeby mooj misiek mial na wieczorze jakas striptizerke hehehh,(ale z Nas baby mu mozemy a Oni nie hehehhe):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona ja tam wychodzę z założenia że zarówno on jak i ja możemy sobie poptrzeć, oby tylko nie dotykać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona wysle zdejcia ale jutro serwer padl i nie moge sie do konta dostac mam nadzieje ze to naprawia nie moge tez na razie sprawdzic zdjec ktore mi wyslalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe masz Agatko rację DOTYKAC NIE WOLNO!!!!!!! hiehiehieiehiehieh pewnie taki wieczór tylko raz w życiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arona - zdjecia doszly - ladna i zgrabna dziewczyna z Ciebie :)) Ja to bym najchetniej chciala zamiast rosołu - barszcz z uszkami - mniam mniam - ale nie takimi ze sklepu, tylko domowymi - ale kto bedzie lepil 700 uszek ???!!! :D Agatka - żurku nie cierpie brrrrr - ale wiem ze jest wielu smakoszy tej zupki :)) Fajnie, ze jest nas coraz wiecej i tak sie udzielamy - ja zaniedbalam troche prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×