Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Juz wrocilam od ksiedza, zaprosilismy go, i bardzo sie ucieszyl. Agatko - a nam zagraja Ave Maria na wejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka sprawdź pocztę. Wysłałam ci moje fotki. Ja prosze o twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za nieobecność, misiek wyrwał mnie na dłłłługi spacer po lasku :P Zabulinko biżuteria PRZEŚLICZNA!!!!!!!!!!!!!!!!! WOW ale jestem szczęśliwa!!!!!!!!!! Dziewczyny zobaczycie, bo oczywiście nie mam nic przeciwko temu aby Zabulinka (moja Kochana 😘) Wam wysłała 🌻 🌻 to dla Ciebie Zabulinko. Przelew mam nadzieję, że dotarł ;) Odnośnie do dzieciątka to zaczęłam brać kwas foliowy :) tak więc w noc poślubną będzie pierwszy strzał na bramkę :P zobaczymy czy celny. Jak nie to do skutku!!! Moja koleżanka jest w ciąży 5 miesiąc i jak patrze na jej duży brzuszek to coś mokrego dzieje mi się z oczkami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można wejść przy modlitwie, bo podczas modlitwy wierni powinni stać albo klęczeć, a nie chodzić. Jak już wejdziecie to wtedy jasne, że mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, chyba dostałam oczopląsów...dziewczynki, jestem z Wami od 19.04...teraz musze przelecieć wszystkie stronki prawie, w poszukiwaniach..... Znalazłam...agatka napisała o moim pomyśle skrzypiec, że \"to robienie teatru ze ślubu\". Nie dawało to uparciuchowi spokoju:):):) Ale nie gniewam sie! ide poczte sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona nie tyle że nie dawało spokoju co senioritka pyta to odpowiadam:D A wtedy musiałam mieć zły dzień, bo wcale tak nie uważam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, nie tłumacz sie:)A tak w ogóle, to czy jak państwo młodzi wchodzą do kościoła, to wierni właśnie nie stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stoją, ale wy idziecie:D A wy też wierni, nie? W sumie to jest na pewno kwestia dogadania z grającym. Ja po prostu wiem tyle, że nie mogą, ale czy oni wiedzą, to inna sprawa:Dv A jeśli wiedzą, to czy ich to obchodzi. Tak naprawdę jeśli pogadasz z organistą czy skrzypkiem myslę, że nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zauważyłam, że masz na myśli wiernych-młodych:) a Ave Maria na skrzypcach to chyba po Komunii, czy jakoś tak sie gra... OK, dziewczynki...zmykam pod prysznic, bo Misio zaraz wraca z pracy.Musze być pachnąca:) Zabulina, biżuteria naprawde śliczna! takie brązowe kolczyki mi sie podobają najbardziej, i takie w kształcie listków... Papa dziewczynki! Do jutra! PS jutro ide mierzyć kolejne sukienki, chociaz na tą juz sie prawie zdecydowałam...ale co mi tam, raz w życiu można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za fotki, sa świetne! Agatko - to naszczęście nie mój Misiek (tylko figura woskowa) ;-D Senioritka - jak ja bym chciała mieć taka opaleniznę mmmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana, a do Ciebie dotarły zdjęcia \"kolekcji\" :) ? Agatko, wow, odpisałam:) Kasiaku, Tobie również:) Nie wiem, czy przelew dotarł, nie sprawdzałam:) Pewnie tak, czemu miałby nie dotrzeć:) Narzeczona, jeśli coś podoba Ci się tak, że chciałabyś mieć, to się umówimy w krakowie i przywiozę do pooglądania:) A Ave Maria świetnie pasuje do Komunii!! Naprawdę, to dobry moment na ta pieśn - modlitwę:) Na wejście to bym polecała coś lżejszego:) Pisąłam, że uwielbiam Ennio Morricone - my tak isę urządziliśmy, że na wejście mieliśmy puszczoną właśnie muzykę z \"Misji\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana - to z wakacji, ja tez bym teraz taka chciała:) dziewczynki, jesli martwicie sie o tą \"Ave Marie\", to pieknym utworem na skrzypce, ktory mi zreszta tez zagraja\", jest \"aria na strunie g\". Slyszalam go jak brzmi na skrzypcach, bo bylam u dziewczynki , ktora ma mi grac w kosciele i ona zagrala mi kilka utworow, miedzy innymi i ten. Mowie wam, jest piekny. Tez jest Bacha , tak jak Ave... troszke podobne są nawet te utwory. Jak ktos chce, to podesle, bo mam na komputerze. Tylko taki grany na rozych instrumentach, skrzypki tez tam graja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka w zasadzie masz rację. Na pewno dotarł ;) tak pytałam ja zawsze się o wszytsko pytam i tym najbardziej wkurzam R bo wszystko chcę wiedzieć :P o wszystko pytam. No cóż ja tylko kobieta puch marny ;) Dana zdjęcia doszły fajna laseczka z Ciebie, a bobasek przeuroczy!!!! A moje zdjęcia doszły??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, Dana, jako psycholog od razu rozpoznałam w Tobie lachona:D Kasiaku, zobacz na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka coś mi się stało i nie mogę wejść na Naszą stronę wyskakuje mi error????? Czemu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taki diabeł straszny ;) ząbki mam jak ta lala tylko 1 ale już wyleczony, nie moge jeśc a jestem taka głodna moja dzidzia chyba sie domaga miłego wieczoru pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku, ze stronką coś się psuje - tak Agatka mówiła. Agatka, masz maila, albo nawet dwa:) a do wszystkich (mam nadzieję) poszły zdjęcia Kasinego kompletu ślubnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabus nie mogę przeczytać, bo wysyłam maila. Jak skończę to przeczytam i odpiszę. Kasiak tak jak zabulinka mówi- problemy z serwerem, nie nasza wina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewuszki ja mykam ;) do jutra:) już nie mogę się doczekać jak zobaczę moją nową biżuterię :):D:D zaraz zrelacjonuje wszytsko jutro :) papatki do jutra :) Trzymajcie za mnie kciuki jutro idę zdać u księdza katehizm do bierzmowania :P zobaczymy jak mi pójdzie. Tak o 16:00 ;) jak co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za chwilowa nieobecnośc! Byłam na kolacyjce a ja straszny głodomór jestem więc troche to trwało. Zaraz sprawdzam czy są fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona skrzypce to dla mnie żaden teatr. Każdy chcę przeżyć to po swojemu i NIKT nie ma prawa krytykować Twojego pomysłu. Być może ten ktoś ma podobny pomysł do Twojego, być może to dla innych to też szopka :O No teraz to na prawdę mykam!!!! Życzę udanych pomysłów!!!! Każde są ważne jeśli to dla Nas ważne (trochę głupie ale może być :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko - tak zdjęcia biżuterii doszły. Prawdziwy fach w ręku! Śliczne. A psycholog z ciebie na pewno świetny! Kasiak - dzięki za foty. Jak się nie mylę to na tle kościoła na rynku krakowskim. Ślicznie tam jest, też byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×