Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

No właśnie, widzę że sie powoli wszystkie ulatniaja więc ja też. Muszę się przyłożyć do nauki, żeby egzamin jakoś poszedł. Aha - czasami mogę tu nie zajrzeć aż do niedzieli, bo mam taki nawał z pracą i nauką, tak więc wszelkie nowości poprosze na maila. Nie zapomnijcie o mnie. Obiecuje że jak znajdę chwilkę to chociaż wpadnę i pomacham. To do miłego!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, dziewuszki, jutro mnie nie będzie, bo jestem w Krakowie:) więc, kasiaku, jak jutro "dziełka" dojdą, i otworzysz, i ocenisz, że są jednak koszmarne, to atakuj mnie na telefon :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie otrzymalam dzis zadnych fotek - protestuje!!! :P Jak ktoraś chce moje foty to prosze krzyczec, bo już nie pamietam kto ma, a kto nie ma :)) Senioritka - faktycznie mamy wspolny gust - ja tez chce Ave Maryja i to na wejściu! I nie obchodzi mnie, ze to modlitwa - i ze goście mają kleczec, a stoja - w gruncie rzeczy mam to gdzies - co bedą robic :P A jak ktoś chce myślec, ze jest jak na Komunii to droga wolna :)) :)) :)) Nikomu nie zabraniam :P Spadam do spania, zmeczona jestem i to bardzo! Pozdrawiam Was dziewuszki i zycze milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, wysłałam jeszcze raz, z innego adresu (jeśli pod pojęciem \"żadne zdjęcia\" rozumiesz także zdjęcia biżuterii ślubnej Kasiaka:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostalam zdjec bizuterii Kasiaka ani nikt sie nie wzruszyl moja prosba o przeslanie zdjec z przymiarki sukni narzeczonej :( ide sobie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na momencik. Zabulina - ja też chcę widzieć te cacka które zrobiłaś dla Kasiaka, pliss! Holly - to będziesz miała moje fotki na pocieszenie. A ja chciałabym twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze do NO TO CO! Też dostaniesz moje fotki. I równiez proszę o twoje. Sorki jeśli jeszcze o kimś zapomniałam, bo jest tu was tyle, że uuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulino-------->córcia Aniela mysia30-------->czekam na fotki z brzuszkiem :-D max3----------->ja nie będę miała sukni białej ani welonu, nie poprowadzi mnie ojciec a nawet nie będzie błogosławieństwa(bo i po co?)...bo na to wszystko jest juz za późno...troche szkoda nie których elementów... Wy mówicie, że macie szer biodra to ja was zagne ze swoimi obecnymi wymiarami...tylko znajdę centymetr;-)) A my na ślubie będziemy mieli normalnie orkiestrę(mamy iście uzdolnionych przyjaciół) będą skrzypce, wiolonczela, gitara(gitarowców mamy 11...grać będzie 3...) i flecistke, będziemy mieli chórek...:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D A jeden ze znajomych jest bardzo uzdolniony i gra na wszystkich strunowych(skrzypce, pianino, organy, wiolonczele itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich coś dzis wszyscy chyba mieli wolne dni Tyle stron do czytania. Jeśeli już udzielacie się tu również zdrowotnie to podeśle wam link przeczytajcie go iprzemyslcie Oraz podam wam tytul ksiazki sama zaczynam to czytacv ale jestem w szoku co sie dowiaduje. Jedno wiem na pewno jest to prawda ta metoda jest skuteczna znam kilka osób co ją stosują Ja narazie ją czytam potem kto wie może spróbuje. Książka Elżbieta Cybulska \" cuda urynoterapi\" a link to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=745687&start=0 warto poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyślijcie i mi swoje suknie może coś wybiore bo po dzisiejszym łażeniu po salonach zaczynam rezygnować i chyba pójde w dzinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy Przynajmniej ty masz takie kłopoty jak ja Ten biust nas wykończy ale nasi faceci beda mieli co kochać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja też bym chetnie obejrzała różne fotki wasze ja niestety nie moge przesłać bo nie mam takiej możliwości jedynie na kąpie mam takie dowodowe Jedynie co to podaje link na suknie ślubną którą na 99% będę sobie szyła. Co do ciuchów ja nie mam problemów przy spodniach choć jestem nie foremna całkowicie bo jestem krawcowa i jak mam wolny czas to jakieś sobie szmatki szyje. O to link do sukni http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/sponsor/detail/121540?page=10&ff=Bride>ab=From%20Our%20Sponsors&offset=110 Jak wam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...wczoraj będąc w centrum Białegostoku trafiłam na 17 kobiet w ciąży...aż patrzeć nie mogłam:-(( Dziś będę tu tylko 2x...czyli jeszcze raz wieczorkiem... Miłego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - dla ciebie na pocieszenie 🌻 wiecie co glupio to zabrzmi ale zobaczenie problemow innych pozwala nam spojrzec z innej perspektywy na swoje a teraz po kolei - czytanie was to po prostu syzyfowa praca - co przeczytam to przybywa justine - sprobuj tlumaczenia i zdecyduj - masz lepsza sytaucje bo bedziesz tlumaczyc \'prawdziwy\' angielski zabulina - ja pije pu erth czasem ale nie zwykla tylko cytrynowa - jest aromatyzowana wiec typowego smrodku nie czuc z biodrami - nie dramatyzowac - ja bym wolala duze biodra niz taki brzuch jak mam - a faceci wola klepsydry mnie to juz tylko ten duzy brzuch ratuje :-) dana zdjecia ci dzis wysle ale nie wiem o ktorej kinmod - pozdrawiam cycata przeziebiona jestem jak cholera wiec od dzis moze cie mi mowic marcy z pzcka husteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, fakt, żal trochę tych symboli, ale same sobie układałyśmy życie i nie cofnęłabym niczego. Szczerze, to nie czuję potrzeby białej sukni i welonu - może podświadomie wiem ,że mi nie przysługują ;) pociągająca Marcy (tak chyba lepiej...hihihi), oj brzuch, to ja też mam, oj mam... wybierając się ostatnio na rower nie wbiłam się w ani jedne spodnie z ostatniego lata... pożyczyłam od siostry na rower.. aż mi wstyd :/ Dana, mam Twoje zdjęcie, bobasek - rozczulający :D, a ten Shrek, to Twój przyszły mąż???? wiesz, można się przejechać, nie wiadomo, czy on się w księcia zmieni ;) Fajne zdjątko :D Zabulinko, nie przesłałam Tobie nowej koncepcji... już posyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - wyglada na to ze jestes na mnie skazana rano biedaku ty he he he ja tych symboli nie biore juz tak doslownie bo jak bym miala na wszystko uwazac i wszystko powinno byc zgodne z prawda to by mnie polowa \'atrakcji\' ominela chce ten dzien przezyc po swojemu i kropka welon mi sie podoba choc do niewinnosci daleko i jak mi bedzie pasowal do uczesania to bede miec jak nie to wymysle cos innego z prowadzeniem do oltarza to robie to ze wzgle na marka - raz bo pech 2 bo dla niego z kolei blogoslawienstwo jest pustym gestem a nie wyobrazam sobie ze mialby np calowac krzyz bo ktos od niego tefgo oczekuje wiec z dwojega zlego wole to zrobic tak a nie inaczej tym bardziej ze podoba mi sie element zaskoczenia - m mnie nie bedzie widzial az do ostatniej chwili a jak jeszcze sie chwilke spoznie to podgrzeje atmosfere he he he nie podoba mi sie w calej koncepcji tylko rola mojego ojca - wolalabym zeby mnie mama prowadfzila bo to ona jest tym rodzicem ktory mnie wychowwywal ale to by juz chba wszystkich gosci zatkalo ach teh skandale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dzis zaliczyłam kolejny koszmar senny:( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tki - to znaczy ze nie jestes wystarczajaco zmeczona ;-) jak padasz z nog to juz nic sie nie sni dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, opowiedz.. ja jeszcze weselnych koszmarów nie miałam jedna agencja filmująca śluby ma w ofercie do wklejenia koszmar weselny nakręcony przy udziale młodych, którzy biorą slub... nieźle to wygląda... może ich wezmę, są niedrodzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy wczoraj na pierwszych naukach... masakra, chciałam uciekać od razu jak tylko się zaczęło. Genialna prowadząca ciągle mówiła o swoim małżeństwie, czasem próbowała popytać młodych co uważają za to, a co za tamto... nikt się nie odzywał, nikt... hehe Wszyscy siedzieli znudzeni i widać było, że tylko po pieczątkę przyszli... niezły klimacik ... Ja już nie chce więcej nauk... za jakie to grzechy... acha i dowiedziałam się, że prezerwatywa zabija nasze dzieci, a przez antykoncepcję jest więcej rozwodów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziweczynki wasze dni zblizają sie wielkimi krokami:):); nie wiem jak ja bede reagował za rok o tej porze!!!!!coraz wiecej Was przybywa-a ja bede tu i tak wpadac!!!!! ----senioritko---masz racje ze kazdy powinien wybietrac sobie TO co mu sie podoba-jesli ma to byc:ave\"(..) to tez. tiki-witaj w klubie-ja tez dzisiaj miałam koszmary sciskam i całuje wszystkie to dla was🌻[kwiat[🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pociągająca, mówiłaś, że będziesz... i co, gdzie się podziewasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Witam Was wszystkie! Kinimod i Danusia przeslalam Wam zdjęcia moje i zdjęcia z przymiarki mojej sukienki :)) Kinimod - swietna sukienka! bardzo stylowa :)) Danka - dzięki za fotkę :)) Zabulina - biżuteria piękna! Ty to masz talent :)) A teraz zabieram sie do pracy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ponudzę się sama.......... co za dzień.... nikogo nie ma, wszystko zrobione... nic się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem - jak zawsze do uslug dostalm opilny dokument na ktory mialam tylko 15 min wiec jak sama widzisz nie mialam kiedy odpisac ale I\'m back

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×