Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość madziulka123456789
nosz wywiało????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.. to byłam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kolpotow sie obawiam! Moja kaplica nie jest oblegana jesli chodzi o sluby. Zapewne bedziemy jedyna para, ktora w tym dniu slubuje. Od kobiety, ktora zajmuje sie dekorowaniem slyszalam, ze proboszcz robi problemy. Jak zachowalybyscie sie w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowałabym się na inne miejsce..... z pewnością jest wiele urokliwych kościołów bądź kaplczek w Twoim otoczeniu jeśli jednak uprzecie się na tą, proponuję słodko - uśmiechająco spróbować mu powiedzieć, jak pięknie i pachnąco będzie w kapliczce z kwiatami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja tylko na chwile.mam starsznie duzo pracy do agatki ------> stronka dziala, ale imie ukochanego, to michał, a miasto warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, przesłałam Tobie ostatnio jakiegoś maila... lookniesz??? uzupełniam imię: Anna Miasto: Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów głucha cisza.... jejjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mx ale u mnie nie znasz dnia ani godziny chcialam z toba poklupac ale mnie zawolali znow do tlumaczenia auditu po raz koeljeny raz jestem potrzeban raz nie wiec trudno wyczuc teraz tez maja za chwile po mnie dzwonic jak skonczy sie 1 prezentacja tak ze nie gwarantuje ze bede dzis regularnie a autko piekne kupilas uzywane czy nowe i jesli to nie tajemnica to ile takie cos kosztuje, ile pali i czy duzo trzeba na naprawy i przeglady wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - wlasnie patrzylam na stronke - miescowosc: bielsko biała twoje kochanie jest niesamowiete dzieki mu za to ps ja tez nie cierpie watrobki ale falczki bija wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, z domu prześlę Tobie zdjęcie z reala... już konkretnie mojej madzi. Ona ma 13 lat w tej chwili.... zapłaciłam za nią, moim zdaniem za dużo... bo 13 000 rok temu z kawałkiem. Wymieniam generalnie to, co każdy w Polsce.... olej, filtry, klocki hamulcowe no a ostatnio amortyzatory (tu proszę się nie dziwić.... polskie drogi są przecież takie wystrzałowe). Części to tego typu samochodu są bardzo drogie i ciężko je dostać. Zamienników nie stosuję, nie chcę a pewnie i można... ale trzeba naprawdę mieć kogoś, kto dobrze dobierze. Pali na trasie ok. 7 l. w mieście max 10 (1,6 benzyna), więc nie jest tak strasznie :). Ubezpieczenie mam cholernie wysokie... bo jeszcze zwyżka za wiek... do 25 lat obowiązuje taka zwyżka... choć w link 4 ponoć tylko do 24, chyba się przerzucę, kiedy nadejdzie termin wykupu kolejnej polisy. Acha, zaraz po zakupie kupiłam dwie oponki Fuldy , bo z przodu jedna miała guza i mogło mi ja na trasie rozwalić, a zrobiłam w tydzień 2300 km i wolałam bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegląd standardowo co roku.... kodeksowo, a kosztuje 100 zł. Gościu na przeglądzie powiedział, że świetnie trafiłam, bo samochód naprawdę nie był naruszony konstrukcyjnie, nie był zajeżdżany no i w standardzie blachy są ocynk, więc nie rdzewieje...i nie będzie rdzewiał. Miała go kobieta, od początku (niemeczka) później żona właściciela autohandlu, a teraz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silnik chodzi jak pszczółeczka, elegancko i cichuto... w pełnym załadownaniu samochodu jechałam 165-170 km/h i nie jęknął nawet :D Nie mówiąc już o tym, że wyposażenie ma takie, jak niewiele samochodów z tego rocznika (skóry na tył, wszystko elektr. szyby, zamek, lusterka... wszycho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kochasz ten swoj samochodzik ja szukam czegos co mmniej pali dlatego myslalam o yarisce fura to to nie jest ale za to ekonomiczna i sie nie psuje a dla mnie to najwazniejsze moze cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki chciałam zapytać ile mniej więcej potrzebowałabym pieniążków na 100 osobowe wesele jednodniowe? Ile wcześniej zaczełyście wszystko załatwiać? Wiem że pewnie jest o tym mowa na wcześniejszych stronach ale mam ograniczony dosęp do netu i nie mogę tego wszystkiego przeczytać. Za odpowiedzi z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki.... znajdziesz, ale pamiętaj, że jak pierwszy raz wsiadasz się przejechać i ją oblookać, to ważne jest Twoje wrażenie, jeśli coś Tobie nie pasuje... szukasz dalej - pamiętaj :) Życzę powodzenia i cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga to zalezy czy w restauracji czy w sali w restauracjach ceny zazwyczaj pomiedzy 100-130 za osobe bez alkoholu czasem bez ciast i owocow - wszystko zalezy od miejsca jesli chodzi ile wczesniej trzeba zalatwiac - to z kolei zalezy od daty slubu - oblegane letnie miesiace ponad rok jesli chcesz znalezc dobry zespol i resrtauracje ale to nie jest regula wszystko tak naprawde zalezy od tego ile masz czasu kwestie finansowe bardzo zaleza co chcesz miec a z czego mozesz zrezygnowac dochodza koszty strojow, dodatkow, zaproszen i tysiac innycg szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy... poszło zdjątko, miałam w starych mailach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można chyba budować swoich planów weselnych na podstawie wyceny osób, które robią właśnie swoje śluby, wesela, założenia. Sama wiesz, że różnice w lokalach są znaczne... od 95 zł do 250-300 za osobę/jednodniowe - lokalizacja, standard. Możesz robić na sali, wychodzi inaczej, ale przystrojenie, sprzątenie, rozliczanie się z każdego zbitego talerza czy kieliszka... cóż, kwestia woli i możliwości finansowych. Jeśli nie będzie was stać na takie wesele, to zróbcie mniejsze.. dla najbliższych. Suknię i gajer można wypożyczyć albo szyć, albo kupić i tu ceny znów rozrozrzucane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczylam sexy ten samochod rzeczywiscie ja chyba szukam czegos bardziej \'normalnego\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam, rzuca się w oczy, a ile przeżyłam koszmarów, że ktoś go porysował, stuknął, zepchną w nocy do rowu.. jak garażowałam, to nie... ale jak bez garażu.. oj masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zle i tak niedobrze jak kupisz zlom to nikt nie ukradnie, ale trzeba pompowac w niego kase jak cos innego to znow ci zniknie ja na szczescie mam garaz - chociaz tyle no a w pracy parking strzezony na terenir firmy wiec ten problem z glowy gorzej jak sie gdzies na zakupy czy jakies wyjscie podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domku... papappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu trochę sie odrobilam :)) Straszne mam urwanie kapelusza w pracy :)) I to chyba jeszcze potrwa parę dni :)) Widzę , ze dzisiaj następowała prawie wyłacznie wymiana zdań pomiędy marcy a mx3 (masz naprawde fajne autko - też myśle o mazdzie - malej i szybkiej) Wi - Ty to masz naprawde przeboje z tym księdzem i tą dekoracją :)) Spotykam sie po pracy w kumpelami na piwku, aby omowić szczegoły wieczoru panieńskiego naszej koleżanki :)) Ja do tej pory bylam tylko na jednym i wszystkie szczególy związane z wieczorem zalatwiala niedoszla Pani Mloda - pamietam impreza byla w knajpie i ja nawet portfela nie wyjęlam ..... A tu znowu spotkalam sie z tym, ze Pani Mloda o niczym nie wie, a wszyscy zalatwiają wszystko za nią :)) Ja szczerze przyznam, ze wolalabym decydować o swoim wieczorze sama - tzn miejscu gdzie ma sie odbyc itd - a jak ktoraś chce przygotować jakąś niespodziankę, to nie ma problemu :)) A co Wy na to dziewuszki????? Macie jakies koncepcje na swoj wieczor panienski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!! Jeszcze nic nie czytałam, ale zaraz to zrobię :) Dzięki wszystkim co trzymali za mnie kciuki!!!! Zdałam i bierzmowanie będę miała 23 maja o godzinie 18 :) dziś o 19 jest pierwsza próba :D:D:D ale się cieszę!!!! Biżuteria jeszcze nie przyszła, ale na pewno jutro dojdzie :) szkoda bo już bym chciała ją mieć przy sobie ;) Zabieram się do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly co do panieńskiego to my razem z R planujemy zaprosić do niego (ma własny dom) naszą paczkę, która też będzie na weselu. Tak około z pięć par i zrobić jakąś imprezkę typu piwo - piwsko - piwusko :P i.... troszkę gorzałki i.... jakieś kiełbaski jakiś grill jakieś prażonki wiecie taka mała imprezka na \"ostro\" mam zamiar się totalnie spić!!!! Nigdy nie byłam spita tak na chama to teraz mam zamiar się uchlać (Boże co Wy sobie o mnie pomyślicie :P) będzie fajnie. Dobra muzyka do tego i pełna rozkosz 😘 już nie mogę się doczekać. Oczywiście cała ta impezka odbyła by się jakieś dwa tygodnie przed ślubem bo na tydzień przed mam już ustalone inne sprawy. 7 jestem umówiona z kosmetyczką ;) na oczyszczanie cery + próbny makijaż (próbny makijaż około 20 zł + 50 za oczyszczanie) a makijaż ślubny to tak około 45 zł. Spoko więcej bym wydała na kosmetyki a tak zaoszczędzę trochę grosza :):O Jejku Holly to już za 4 miesiące!!!! Holly pytałaś się czy grawer jest w salonie Apartu, tak na miejscu to robią 20 minut i jest po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja już kiedyś pisałam, że mój panieński to będzie taki prawdziwy wieczór panieński- ze striptizerem i w ogóle. I dlatego nie wyobrażam sobie, żeby Misiek miał tam być:D Co do samochodu to ja nie mam z tym problemu- nie mam prawka:) Ale jeśli dostaniemy tanio mieszkanko i będzie oddalone od polic to chyba kupimy coś małego, co mało pali, żeby Misiek mógł do pracy dojeżdżać Wi, ja nie wiem, może ja dziwna jestem, ale mi się wydaję, że oprócz was i rodziców i tak nikt nie zwróci uwagi na dekoracje... Ja tam jako gość NIGDY nie zwróciłam uwagi ani na dekoracje kościoła, ani na dekorację sali... Ale to wasz wybór. Jeśli to jest dla was ważne, to może lepiej zmienić kościół, niż się stresować w dzień ślubu takiki rzeczami. mx fotki dostalam (chodzi ci o nową wizję ciebie, tak?) i przesłałam miśkowi, ale stronka nie chodziła, więc nie mógł zmienić. A co do nauk, mi się tam nasze podobały. Jak prowadził ksiądz, to się streszczał w niecałe pół godzinki i nie kazał ze sobą polemizować. Jak była pani położna, to fajne bardzo rzeczy mówiła, ale nie typu \"aborcja to grzech\", tylko np, że dzidzia w brzuchu widzi swiatło i jak się latarką pojeździ po brzuszku to będzie się obracać za światełkiem:) Kasiak bardzo tanio masz ten makijaż rzeczywiście. Ja też bym na pewno przynajmniej poszła na próbny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie na suwaczku pojawiła się 3 z przodu:D:D:D A tak na marginesie co z kathi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo widze ze wszystkich wywialo bylabym zapomniala - kiedys was wszystkie pozdrawia - dostalam od niej maila - na razie pracuje nad swoja praca ale obiecala ze wroci zabulina - jak to czytasz to skypnij bo mam pare dobrych wiesci odnosnie bizuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×