Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ZABULINKO-------ŁÓŻKO NIE ZAJĄC----I PRAWDE POWIEDZAWSZY MAM TO SAMO:):) czytałam WAS z nocki!!!!!!o matko jakie trudne słowa-i jak późno napisane:-P p.s diademik------przemasakra piekny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, jak siostra wróci do wielkiej wagi, albo ja... to pierwsza się o tym dowiesz :D na razie jeszcze nic nie zgubiłam, o efektach nie chcę myśleć, bo na razie odchudzam się do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, a ja tak strasznie dużo udzieliłam się na Twoim temacie drugim - pochwal mnie, bo nikt mnie nie pochwalił... :( Chyba sobie tamtego posta przekopiuję, bo zawarłam w nim wszystkie wskazówki odnośnie fotografów i nie będzie mi się chciało w życiu drugi raz tego pisać:) Mx - no to powodzenia:D :D Zobaczysz, zrobią Ci się skośne oczka od tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami. co Ty? Przecież ja całkiem poważnie! Po to Wam rozsyłałam te zdjęcia biżuteryjne (dosałaś całą kolekcję, prawda? Czy nie?) żebyście sobie mogły pozamawiać i pomóc mi zwrócić koszty za elementy, żebym mogła robić nowe;) hehe, Marcy ma już 3 moje wisiory:D Marcy, kochanie, może ja Ci podeślę tą kolekcj jeszcze raz, wykasowując pozycje, których już nie ma? Będzie prościej co do koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja pisałam o herbacie pu-ehr o którą pytała Zabulina, jeśli chodzi o utratę wagi trwało to dłużej bo jakieś 3 miesiące systematycznego picia herbaty, o ile pamiętam kosztowała mnie w herbaciarni 25zł ale bardzo się opłacało ją kupić bo było ok 40 cukiereczków w czym z jednej parzyłam cały dzbanek herbaty i tak wychodziło 5 szklanek na cały dzień (zimna tez piłam) na 40 dni, ma ona też inne dobre właściwości, ja do tego przestałm też słodzić napoje i do teraz tego nie robię Ewciu możesz wpisać w wyszukiwarkach \"pu-ehr\" i znajdziesz na ten temat mnóstwo informacji i to też z forów gdzie dziewczyny osobiście wypisuja efekty, ale trzeba wiedzieć, że systematyczne picie daje efekt w przypadku osoby z nadwagą, ja pijąc ja teraz już nie schudnę bo niby nadwagi i tłuszczu nie mam:P:P:P zabulina ja miałam \"instrukcję\" picia w moim opakowaniu i tam było wszystko opisane, ja piłam czerwoną mx3 wspaniała ta chwila, w dodatku że biały to dla mnie nietypowy kolor i rzadko go noszę, chociaż coraz częściej:P a jeśli chodzi o te tabletki to jakaś dziewczyna na forum ale chyba o dietach pytała o nie, możecie poczytać mnie też wszystko wysyłajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katko, może to jest wyjaśnienie:) Na mojej pisąło tylko \"zalać wrzącą wodą\", ale nie pisało ilości tej wody - może jak z tego zrobię dzbanek to sie będzie nadawać do picia:) Ściski, teraz idę coś porobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu jak zaparzałam do kubka to wogóle jej nie mieszałam i mogłam ją zalać jeszcze jakieś dwa razy (w pracy nie miałam dzbanka) i mówię ci że idzie się do niej przyzwyczaić:) a ile za nia ty płaciłaś i gdzie ją kupiłaś?? kurcze tak myślę, że jak zacznę szyć wreszcie tą sukienkę to nie powinnam skakać na wadze, zresztą mam strach przed ślubem dietować, ale też chcę ładnie wyglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kateczko, właśnie w kuchni parzy mi sie PU ERH - W DZBANKU!!! :D Wiesz, głupia jestem. Jak tak pogrzebałam w środku, to znalazłam instrukcję... taką karteczkę luzem.. że to sie parzy 3 - 4 razy... a ja piłam taką \"żyletę\" :D o matko, jak dobrze, że jesteście takie mądre w tylu dziedzinach:D Na pudełku pisąło tylko po angielsku, żeby zalać wrzątkiem. Taż mam czerwoną, Yunnanu, cukiereczków bodaj 40, kosztowała chyba też 25, więc pewnie to to samo:) 👄 dla Ciebie! :) Rany, mnie oczy szczypią od tego monitora... choć to ten ciekłokrystaliczny... nie ma co, za dużo kompa ostatnimi czasy... papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------ZABULINKA-------POCHWALONA kuz ona wie zaco...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! zabulina-- mialabym gdzies to dekorowanie, gdyby moj kosciol byl sam w sobie nastrojowy, tak jak pisalas. niestety klopot lezy w tym, ze nie jest! to kaplica z bialymi scianami. moi rodzice sie uparli na nia, bo to nasza parafia. nie wiem juz corobic! jak zrezygnuja to rodzice beda miec pretensje a jak zostane tu to bez dekoracji. badz tu czlowieku madry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka 🌼 ah i tak tylko podpowiem że widziałm tylko biżuterie kasiaka a reszty nie:P Ewcia ja nie pamiętam żeby ta herbata osłabiała działanie tabletek, nie ma ona właściwości przeczyszczających tylko poprawiające przemiane materii, ja też jadłam tabletki w tym czasie i nic mi nie było tzn. nie zaszłam :P, tym bardziej że jadłam tez przeciwalergiczne, bo niestety jestem alergikiem:( jakoś mało to wszystko związne ze ślubem :P wi82 - ja na twoim miejscu wogóle bym się tym nie przejmowała, ja będę mieć tylko jakieś dwa kosze kwiatów i może jakieś kokardki z tulipnem na ławkach i to wszystko, w dodatku sama muszę to zrobić, weź pod uwagę, ze w kościele będzie tylko msza (u mnie nabożeństwo) i trwa to niedługo a w tym czasie najważniejsi jesteście WY, Wasza przysięga, Wasza miłość, uczucia, a nie wystrój kościoła, na to Bóg na pewno nie będzie patrzył dla ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis mase pracy:( nie bylo mnie 3 dni i szok!!!!!!! nikt za mnie sie nie podjoł tylko na mnie czekały obowiazki wiec wszystko na WCZORAJ!!! ale rano zdazyłam troche poczytac moze do 238 doszłam stronki:( wiec MX - poprosze o maila z sukienką, czekam! witam nowe fafetki i zachecam do wyslania do agatki zdjec i info o sobie i znajdziecie sie na naszej stronce:) warunek - min 2 tygodniowy staz na kafe! marcy, ewa i ty mx - posmuciły mnie wasze przeżycia:( ZYCZE ZYCZE z calego serducha mojego zeby rozwiazania nadeszly jak najpredzej i jak najlepsze i by zycie niosło juz tylko same dobre wiesci i doswiadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak ja załiuje ze dzis nie moge z wami pogadac bo temat odchudzania i diet poruszony - a to mój żywioł rzec mozna ach w koncu przeciez w pracy jestem nie? nie moge sie smucic i wnerwiac ze robota przeszkadza mi w forumowaniu.! czy moge?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka-- dziekuje za pocieszenie! My z P. to w ogole stoimy miedzy mlotem a kowadlem. Jego rodzice zawsze patrza na wystroj i chca by kosciol wygladal pieknie. Zupelnie odwrotnie niz moi rodzice. Napatrzyli sie ostatnio na slubie ich bratanka. Kosciol wygladal przepieknie! Byloby najlepiej, gdybysmy zostali w moim kosciel, ale troche udekorowanym. Tylko ten proboszcz! Jak go przekonac? Pomozcie mi wymyslec jakies argumenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko - czyli to trzeba taka porzadna z prawdziwego zdarzenia kupic pu-er?? bo ja popijam ale nieregularnie ale ta z bioslim - lisciasta za 6 zł, to taka mniej działa czy wcale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - wyjasnij prosze bo ja tak z doskoku czy ty bierzesz Metazing????!!!!!!! czy jakies inne chinskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Tiki... :( muszę ze sobą coś zrobić w szybkim czasie, inaczej bym nie brała... nigdy nie brałam żadnych środków, herbatek odch.. czy innych wypełniaczy oszukiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx jest na forum o dietach topik o Metazing - poczytaj!!!!! ja bym tego nie brała nigdy, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ja po prostu zaczęłam od tej oryginalnej chińskiej, moja mama kupiła tacie, mu nie smakowało to ja skosztowałam, poczytałam i tak za trzy miesiące waga spadła i ciuszki zwężać lub nowe kupić trzeba było, tylko się stosowałam i szczerze mówiąc nie miałam takiego poczucia głodu, chcoiaż ja sobie pizzy, hamburgerów i spagetti nie odmawiam nigdy:P byłam z tej herbaty zadowolona, bo miałam za 25zł z jedenj paczki kurację 40-dniową a nie 20 torebek za 4 złote jak np. z bio-aktiv ponoć herbata ta musi mieć ten posmak\"gleby\" wtedy jest najbardziej prawdziwa i skuteczna poczytaj wątek z linku który wkleiłam, tam są nawet zdjęcia jej wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ponawiam prosbe o pomoc w wymysleniu argumentów dla proboszca! Widze, ze tu trwa dyskusja o odchudzaniu. Niestety nie pomoge Wam w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, powiedz mu, że będziesz chodziła po ślubie sprawdzać, jak się ma dekoracja i wszystko później uprzątniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę jestem:) Mx, olej ten topik o Mietzagu czy jak to isę nazywa. Zerknęłam i na mój gust to tam sie kłócą dystrybutorzy z innymi dystrybutorami. Najbardziej wiarygodne źródło masz w postaci siory, niech ci powie dokładnie, czy nie ma teraz jakichś skutków ubocznych. A czytając tylko sie przestraszysz, a siła efektu nocebo (tak jak placebo, tylko w stronę szkodliwości) spowoduje, ze sama zaczniesz się źle czuć. Wi, 1. powiedz, że kwiaty w koszach/ wazonach zostawicie później dla ozdoby Kościoła 2. zapewnij, że wszystko odbędzie się szybko i sprawnie. ewuś, ja bym tylko uważała przy tabletkach anty na herbatki mocno przeczyszczające (których i tak nie wolno brać!!! Tak się zaczyna bulimia.. no i jelito grube może się zbuntować i zanowotworować złośliwie/niezłośliwie, z tego, co wiem.) Natomiast pu erh nie przeczyszcza. Na moich tabletach pisze, że może się osłabić działąnie, jeżeli biegunka wystąpi w przeciągu 4 godzin od połknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko - jesli nie ten topik to inne, chodzi mi tylko o to żeby mx wiedziala ze sa rozne skutki uboczne! lubie was fafetki wiec zalezy mi na waszym zdrowiu:) to przeciez dobrze poczytac jakie dziewczyny maja doswiadczenia, poznac + i -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×