Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Poala SPADAJ!!!!!! Kryptoczytaczu!!!!! Agatka :O tanio nie tanio musimy się porozglądać za tym :) bo z rodzicami na pewno nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli musisz TO czytac skoro wiesz ze nam sie znudziło??:-P żenujący/ca jestes. szkoda ze niemamy funkcji\"ignoruj\" prawda kobietki???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli musisz TO czytac skoro wiesz ze nam sie znudziło??:-P żenujący/ca jestes. szkoda ze niemamy funkcji\"ignoruj\" prawda kobietki???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia Marchewunia mieszkam w Zawierciu :) Ami bardzo szkoda że nie da się ignorować takich osobników :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Marcy niestety chodze do pracy na 9 więc musiałam znikać z forum. Co do ignorowania to jest taka funkcja poprostu zero reakcji na takie pisanie poprostu potraktować to jak by takiej wypowiedzi nie było. Ale co ja mówie przecież wy o tym wiecie. pozdrawiam wszystkie. Dziś moje Kochanie mnie leczyło różnymi ziółkami teraz niestety wróciłam do domciu i wchodze pod kołderke bo jak nie będę się wysypiać to naprawde się wykończę. Serdecznie pozdrawiam i gratuluje załatwienia mieszkania. Ja z mym kochanie będę mieszkac w jego mieszkaniu które pozostawił mu świętej pamięci Tato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poala
Hmmm ignorowanie !!no tak tylko,ze to jest FORUM!!!!jeszcze tefo nie wiecie :???wiec mozna sie wypowiadac,czyż nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod to dobranoc :) wyśpij się. Ja też już znikam jutro trzeba wcześnie wstać :O papapa Poalaa dobranoc ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, dziewczynki. kini:) Trzymajcie jutro za mnie kciuki... albo nie, nie trzymajcie. Mamy już inne i ważniejsze \"intencje\" do trzymania kciuków;) Nie naskakujcie tak znów na paolę, przecież nic takiego nie powiedziała:) To fakt, ze piszemy coraz mniej - bo terminy gonią... i gonią... i dogonią wkrótce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ewciu o co chodzi z tą furorą stronki?? kto podal imie..........? i ktorej stronki - forumowej czy agatki?? prosze mi to wyjasnic. a co do sukienki - to ona na linku co podaje jest taka jakby szarawa, nie? a w rzeczywistosci to ona inaczej wyglada, oj szkoda, że nie miałam wczoraj aparatu.to jest taki ciemniejszy kremo-ekri i materiał to tafta - cudnie zwiewny, taki lekki i on sie nie bezie gniótł bo sam w sobie wyglada na taki pognieciony:P a co do bukietów to moim zdaniem pasuja prawie wszystkie tylko podoba mi sie kilka i nie wiem ktory lepszy. Kasiak - mieszkanie normalnie powalajaco tanie, we Wrocławiu takie kosztuje spokojnie ponad 120 00!!!!! a wynajem, szkoda pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jak zawsze na chwilke rano bo pędze za chwile do pracy Pozdrawiam wszystkich i życze udanego i pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) tiki chodzi o stronkę, którą podała na poprzedniej stronie Ewa:P kupiłam buty, a dokładniej odkupiłam i jestem bardzo zadowolona:) wspaniale, że dzisiaj piątek, tylko dlaczego jak się weekend zaczyna od razu musi się psuć pogoda:( moja siostra w zeszłym roku kupiła mieszkanie za około troche ponad 30 tyś (dwupokojowe) tylko muszą jeszcze trochę włożyć kasy na remonty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych mieszkan to nie wazne ile pokoi ale ile matrów kwadratowych. Tam gdzie ja mieszkam za mieszkania się płaci 1000 za metr kwadratowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa juz kumam:) to ja podałam imie mojego ukochanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to tanio! bardzo tanio! we Wrocławi teraz tak około 4000 - 4500 tys/m2 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdzierstwo w biały dzień to co oni robią. Bo nie każdego stać na mieszkanie a ile można mieszkać z rodzicami do starości. Zabulincio twa mantra działa powtazam ja co chwile jak wracam do domu Moje kochanie się ze mnie śmieje mówi że po niedzieli teraz wie czemu ja tak nażekam na nich http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006093000800830.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się przeprowadzam do kasi...co ty na to(no i co K na to:-p) Zabulino-----ale tam wpisuje się tylko imiona więc co do tego ma ochrona danych osobowych? Dziewczyny na tej stronce z tymi imionami są powalające dowcipy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też wpisałam imię mojego Miśka:P my nie mamy niestety wyboru czy z rodzicami czy nie, dom w którym mieszkamy i będziemy mieszkać jest mojego B., więc głupio było by coś kupować lub wynajmować, mamy w prawdzie oddzielne piętra, ale to nie to samo co życie bez rodziców:P kini:) ja z małą informacją dotyczącą twojego suwaczka, bo widzę, że ciągle musisz go wklejać, a wystarczy w ustawieniach go wpisać nie do informacji o sobie jak ty masz tylko do aktualnej stopki, wtedy od razu do każdego postu wklei ci się suwaczek:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj mam wolne więc trochę pofafetkuję z wami:) Katka gratuluję bucików. Ja się na swoje zawzięłam i postanowiłam sprawdzić, jak długo w nich wytrzymam. Wczoraj łażiłam pół dnia i dziś od rana. Tak w ogóle to podrzucam wam sparawdzony sposób mojej mamy na rozchodzenie butów: skarpetkę (obojętnie bawełnianą czy pończochową) porządnie zmoczyć w wodzie, nałożyć buty i pochodzić, dopóki skarpetka nie wyschnie, albo w ogóle trochę pochodzić. Po 2-3 powtórzeniach buty są idealnie dopasowane do stopy. Szczególnie działa na butach skórzanych, ale na takich sztucznych też. Dziewczyny zdecydowałam, że chcę spróbować naturalnych maetod, a dokładnie tego http://www.ladycomp.pl/ Nie chcę się truć tabletkami (już kiedyś brałam i miałam straszne problemy po odstawieniu), a prezerwatywy.... Dla mnie zabijają nastrój skutecznie, kiedy w najgorętszym momencie trzena przerywać.... A ta metoda może nie ma superskuteczności jak tabletki itp., ale my się nie boimy zostać rodzicami. Jeśli trafi nam się dzidzia to będziemy bardzo szczęśliwi. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nas nie stac i dlugo stac nie bedzie na mieszkanie we Wrocawiu:( nie mamy w tym momencie nawet zdolnosci kredytwej:( dlatego za max 2 lata spadamy stad, chcemy przeprowadzic sie do Legnicy - stamtad pochodze tam mam rodzine i przyjaciol i tam cena m2 to MAX 1500 zl. :( wylalam caly kubek kawy na biurko, zalalam katalogi, projekt , klawiature:( - nie mam teraz polskich znakow bo sie zalal alt\' musze kupic na poniedzilek nowa klawiature do pracy:( mialam dzis kolejny sen slubny - to chyba po tej przymiarce:) no raczej chyba zostane przy storczyku:) we wlosach nadal szukam bizuteri przewalam strony na allegro i jakos nic....... ale juz musze wkoncu cos wybrac bo kurcze czasu coraz mniej - 29 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha któraś z was ostatnio pisała, że będzie miała szelkę na szyję. Ja uważam, że jeśli jest szelka, to biżuteria już nie pasuje, ew. tylko kolczyki. Na pewno nic na szyję. Ale to jest tylko moje skromne zdanie i wcale nie musicie brać go pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pisalam o szelce i tez o tym ze wtedy nic na szyje moim zdaniem:) bo to sie gryzie wtedy no no! ale ja jeszcze nie zdecydowalam na 100 % czy z szelka pojde, moze w ostatniej chwili odpruje mi mama to wtedy musze na ta ewentualnosc miec jakies cosik na szyje. agatko a ile kosztuje to urzadzonko?? moim zdaniem niezle, sama bym byla chetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Fafetki (a w zasadzie Fafetko) Uciekam prasować Później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko z innej beczki: czy wiecie moze czy terazniejsze ubezpieczenia o.c. takie standardowe wykupowane u jakiegokolwiek ubezpieczyciela zawieraja same w sobie ubezpieczenie poza granicami polski na obszarze EU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz znalazam odpowiedz:) a czemu tu nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele sa we wrocawiu targi lubne - wybieramy sie:) wkoncu Jacek ma wolna niedziele, a potem zostawia mnie w poniedzialek na tydzie , w piatek w nocy wroci - delegacja do Wawy - no to co - moze sie spotkacie??? moze na tych targach znajde inspiracje na bizuterie, kwiat we wlosy i bukiet:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×