Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

pocieszasz mnie? ale w sukni wyglądam szczuplej...może temu, że nie widać ud i pupy, a brzuszek mam niemal, że płaski :-D Zaczełam pić cherbatke pu-ehr...tylko taka amoratyzowaną, jak ja wypije to kupie juz w zielarni (robie sprawdzian bo nie znosze cherbat:-p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam Was :) więc po kolei: no to co - gratuluję mieszkania 🌼 czekamy teraz na zaproszenie na parapetówę ;) kasiak - faktycznie macie bardzo niskie ceny mieszkań, tylko pozazdrościć ;) zabulina - trzymam kciuki - niewiem za co, ale trzymam - kciuków starczy dla wszystkich ;) agatka - my na zaproszeniach mieliśmy prośbę o potwierdzenie i numery telefonów (domowy do rodziców i na komórkę do M. lub do mnie - zależy do czyjej rodziny były dawane) i mam prośbę, czy mogę dostać walca?? jeśli chodzi o moje kwiatki, to będą tam róże, albo jakiś podobny kwiat - na literkę h, chyba..., storczyki chyba, i będą na takim jakby bluszczu, no i może pani dołoży tak na górze na środku lilię, zobaczymy, powiedziała że zobaczy jaki będzie efekt końcowy. co tam jeszcze, chyba coś wspominała o gerberze, niepamiętam dokładnie co tam miało jeszcze być. a kwiatki są tanie, bo to nie taka zwykła kwiaciarnia, tylko hurtownia, oni mająswoje szklarnie i swoje kwiaty, więc są tańsze, a panie robią naprawde śliczne bukiety. aha, ja jak niedawno mierzyłam sukienkę, to pani zmierzyła mi obwód pasa i powiedziała, że trzeba jeszcze z centymetr odjąć, bo pewnie schudne, jak większość przed ślubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czerwoną cherbatę już jakiś czas pije cwicze w domciu. Wróciłam do jogi i waga powoli schodzi i stosuje djete MZ działa skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, znikam Miłego dnia...a wieczorkiem coś wam wyśle No i dziś mam egzamin...o czym dowiedziałam się wczoraj...nic nie powiem o tym, że byłam tylko na jednych zajęciach (z 20) tym samym nic nie umiem :-O Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swietnie że ci sie tak tanio udalo. Ja będę wredna na szczęscie za bukiet płaci moje kochanie a jemu mama pomaga finansowo. Gdyby on wiedział że ja pokrywam swoje koszty sama to by się nie zgodził na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, zawsze kupuję u nich kwiaty jak idę na jakąś impreze, robią śliczne bukiety i do tego niedrogo. popytajcie u was w mieście czy nie ma takiej hurtowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe zaglądać jeszcze jakiś czas ale troche mniej pisać dzisiaj bo musze uszyc sukienkę dla chudziutkiej dziewczyny. A później niestety do pracy i do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ewelinko masz zagwarantowane że będę myśleć o tobie 30 wrzesnia o 16 bardzo ciepło bo wtedy razem będziemy przechodziły ten stres Choć i o każdej jednej będe myslala w dniu waszych slubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Gliwic Śląsk ale wiem gdzie jest zielona góra bo tam mieszka część mojej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szukineka sie szyje... tzn w lipcu mam jechac na przymiarke! orkiestra,sala,kucharz-->zalatwoine w ten czwartek idziemy na ostatnie nauki! a reszta to szkoda mowic.. tzn. mam milion pomyslow na sekunde, ze np nie takie alony bo takie czy nie taka tasiemka bo taka :P ale mysle ze nie tylko ja mam takie dylematy!! natomiast jedno co mnie cieszy to to ze nie mialam najmiejszych problemow z sukienka!poszlam do krawcowej a ona jaka tylko chce szyje calosc za 600!!!!!!(w tej cenie jest material + uszycie) tak wiec ciesze sie z tego ze mialam juz swoja wizje sukienki i ona tylko drobniutkie poprawki naniosla! tak wiec uwazam ze spoxx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko to całkiem nieźle. A ty Maniusia już wszystko masz dopiete na ostatni guzik bo to już tuż tuż. Jak ja ci zazdroszcze ze już niedługo bedziesz miała po wszystkim. My z coraz to większą trudnością rostajemy się wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak zwykle nie w temacie ale chcialam sie z wami przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniedbuje was strasznie ale naprawde nie mam kiedy pisac moja praca to nieustajacy koszmar tylko sie wam pochwale ze dzis zarezerwowalam hotel na noc poslubna - swietny z basenem jaccuzi i spa moze sobie odpoczniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marcy 👄 ja mam coraz większe nerwy, wczoraj tańczyliśmy tego nieszczęsnego walca. myślicie, że jak będziemy go trochę wolniej tańczyć będzie to mocno widoczne?? aha, i dostałam w sobote tego balona dużego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - pieniazki za wisiory juz mam i kolczyki niestety do zwrotu - chyba ze je gdzies tu sprzedam mam jeszcze jedno zamowienie na jakikolwiek ladny wisior - maz mojeje kolezanki chce jeje zrobic niespodzianke - tak ze gdybys byla w bb to przywiez cos dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Marcy nie denerwuj sie wszystko pójdzie dobrze zobaczysz a ty bedziesz najpiekniejsza z wszystkich gości. Nosek do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×