Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Wpadam i wypadam tylko na moment jedziemy zapraszać! Nie przeczytałam wszystkiego i przeczytam dopiero jutro. Senioritka wyglądasz BAJECZNIE!!!! Prześlicznie!!!!!! CUDOWNIE!!!!!! Buty też fajne ;) Ale z Ciebie jest PIĘKNA dziewczyna hmmmm jakbym nie była kobietą zakochałabym się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. No widzę, że nie tylko ja ostro zabalowałam w weekend. Zdycham, zdycham, zdycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko sukienka jak dla mnie troszkę przesadzona, ale jeśli tobie się podoba, to najważniejsze. Po prostu mamy inny gust:P Ale przecież każda z nas ma prawo wyglądać tak, jak sobie wymarzyła, więc 🌻 dla ciebie. Będziesz piękną Panną Młodą. Ja się zapomniałam pochwalić następną załatwioną sprawą- wczoraj spisaliśmy protokół przedmałżeński. No i jeszcze dzisiaj wybraliśmy walca na pierwszy taniec- Oczarowanie Wodeckiego. Będziemy ćwiczyć:) zabulina to jest ten sam walc, co wy mieliście, tylko że ze słowami.A słowa są przepiękne... Bardzo na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Senioritko bardzo Piękna suknia!!!! Ślicznie w niej wyglądasz choć jeden mały feler zauważyłam na 3 zdjęciu przyszła Panna młoda jakaś smutna trochę. Ale ten jeden mankament zniknie w dniu ślubu. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry fafeterki 🌼 chciałam tylko powiedzieć, że w piątek byłam zamówić kwiaty. wyszło mi w sumie nie dużo do zapłaty, bo 260 zł : - mój bukiet, taki \"zwisający\" - bukiet dla świadkowej - okrągły - kwiat do butonierki - bukiet na samochód plus kokardki z kwiatkami na klamki - kwiatki do kościoła: bukiet na ołtarz i kwiaty luzem do wazonu (luzem taniej ;)) i kokardki na kilka pierwszych ławek wszystko w tej samej tonacji, czyli białe kwiatki, zielone liście i złote dodatki. dziś idziemy odebrać garnitur M., aha, wczoraj byliśmy na giełdzie i kupiłam sobie takie ładne klapeczki na przebranie, jakby mnie nogi bolały. dobra, teraz zabieram się za czytanie tego co nadrukowałyście podczas weekendu, więc odpisywać będę na bieżącio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia--------->według mnie nie dużo masz do zapłaty za kwiaty...no fakt nie widziałam ich i nie wiem jak wyglądają...no mi się wydaje, że cena jest nawet dość niska,więc się nie przejmuj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak tam po weekendzie? Maniusia jak na tą ilość kwiatw to na serio jakos tanio cię wyniosło. A gdzie byłaś na tej giełdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorka------->suknia jest śliczna na swój sposób...mnie bardzo podoba się góra...dół wcale...ale najwarzniejsze, że tobie się podoba (każda ma swój gust)...gdybym ja miała wystąpić w sukni która miałaby się wszystkim podobać...nie miałabym co nałożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo przecież napisałam że jak na tą ilość kwiatów to ja to tanio wyniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisałam, że JAKIE to by nie były kwiaty to baaardzo tanio jej to wyszło (ty pisałaś o ilości) :-D AS jak twoje przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam moje przygotowania. No cóż posówaja sie powoli bo na wszystko trzeba kasy a niestety robie sobie wszystko sama ale dam rade tylko powoli. Sale mamy zamówioną napoje jako że pracuje w sklepie mam załatwione w cenie hurtowej. w tym tygodniu jedziemy za obrączkami. Znajoma mi polecila jakąs swoją fryzjerke choć ja tutaj nie znam żadnej ktora potrafi świetnie czesac. W czerwcu mam pierwszą przymiarke sukienki uszytej z podszewki hehe. Jeszcze nam zostało pare spraw ale damy rade. Co do strojenia kościoła to nas wyniesie taniej bo ksiądz ma siostre zakonną co się tym zajmuje i my jako trzy pary które bierzemy ślub 30 wrzesnia składamy się wspólnie na kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Gliwic. A z podszewki oznacza że to będzie szyta sukienka od podstaw na mnie i najpierw szyją ją z podszewki czyli z takiego materiału jak żakiety mają pod spodem po to by zobaczyć czy wszystko gra i czy o to mi chodziło jesli będzie ok to zaczną szyć z materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne...teraz rozumiem. No ja też szyję...ale mam jeszcze troche czasu, w czerwcu wpłace 500zł zaliczki, zdejmą miarę i we wrześniu będzie szyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczyny kinimod bierzesz slub 30 wrzesnia! to tak jak ja :) o godz. 16 a ty o ktorej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam że tak będzie ze bedą szyli suknie w sierpniu bo materiał nie będzie zlerzały i ale nie wiem tak jakoś wcześnie chcą szyć suknie ale cóż przynajmniej jedno będe miała z głowy. Panią z salonu tylko uświadomiłam że zawzięcie się odchudzam a ona się tylko ośmiała i powiedziała że naniesiemy poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo jak masz niezłą figórke to po co się odchudzać Ja niestety mam z czego się odchudzać bo zaniedbałam się i za dużo przytyłam oj zadurzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra Ewa ja uwielbiam patrzeć na suwaczek i przygladać sie jak dni ubywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewo opowiadasz Ja mam podobny wzrost ale o wiele wiecej warze wiec nawet sie nie wypowiem ile bo wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×