Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

W BB targi ślubne były w styczniu. ja sie tak napaliłam, że pomogą mi w wyborze sukni i dodatków, zaproszen, obrączek itd. Okazało się, że zbytnio nie było czego oglądać, kilka stoisk z sukienkami, najwięcej chyba było cukierni, fotografów i kamerzystów. Tyle na tych targach skorzystałam, że akurat były dni otwarte w salonach ślubnych i wtedy to znalazłam moją wymarzoną suknie. Myslę, że we Wrocławiu będą lepsze targi, większe miasto, więcej firm. Akurat w inedzielę będę we Wrocławiu, ale tak się składa, że ja już wszystko mam, no oprócz kosetyków (chyba sama się będę malować). jadę dzisiaj do staruszków. Lecę się pakować. Do poniedziałku. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki komplecik bardzo ładny ale moim skromnym zdaniem mało \"ślubny\" u nas ostatnio na targach też nic ciekawego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki komplecik śliczny, widze, że nie umiesz zdecydowac się pomiędzy wisiorkiem a szelką:P poala miała rację, że niektórym to chyba znudziło się pisać:) zresztą co mi do tego jak ja najmiej sie udzielam:P kurcze szukam jakiegoś najtańszego tiulu lub materiału tiulopodobnego do wystrojenia sali i znalazłam na necie najtańszy we Wrocku, ale wcale mi tam nie po drodze:( a sporo tego potrzebuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka to zamów przez internet. Na allegro też jest, ostanio widziałam Poza tym któraś z dziewczyn chyba jest z Wrocławia lub okolic więc może ci kupi i prześle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochane ja nie jade do wrocławia! ja jestem z Wrocławia, Agatko sama podałas ta info swojemu lubemu i on na stronke wprowadził:P katko moge ci kupic i wysłac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P agatko widze, że dawno nie było zmian wna stronce bo u diabełka dalej moja miejscowość i imię narzeczonego:P widze też, że twoją stronkę mnóstwo osób odwiedza:) tiki ja też mam dylemat co na szyję i uszy na co dzień noszę złoto a to trochę kosztuje, muszę poszukać czegoś skromnego, ślicznego, taniego... hmm to raczej nie znajde:P agatko w niedzielę to hurtownia pewnie będzie zamknięta:P na allegro mb kosztuje 4,99 a w hurtowni 3,50 więc różnica jest, tym bardziej, że potrzebuję tego sporo:) aaaaa "ostatnio widziałam" - widzę, że ty na bieżąco z allegro:) jak nawet wiesz, że tiul był, jejku ten internet:( można się uzależnić:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki będę pamiętać o propozycji zakupu🌼, ale na razie czekam, bo napisałam do nich meila co i jak:) jakby co to dam znać Wy pewnie macie o tyle lepiej, że w restauracjach sami Wam salę wystroją, a ja sama się tym zajmuję wolę materiał od balonów, ale nie wiem już co lepiej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki nie wymagaj ode mnie, żebym pamiętała skąd wszystkie pochodzicie. :) To jest ponad moje siły:P tiki mieliście na zaproszeniach prośbę o potwierdzenie przybycia? Jak to brzmiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko podesli linka do strony allegro gdzie jest ten tiul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu: na samym dole napisalismy mniejsz czcionką: Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 20 maja. czyli do jutra hi hi:) a jeszcze nikt nie zadzwonil, mielismy jeszcze dopisac pod nr telef... ale zrezygnowalismy z tego bopomyslelismy ze poprostu beda dzwonic do naszych rodzicow i dupa ze tak napisze jeszcze nikt sie nie zapowiedzial, a przeciez to nie znaczy ze nikogo nie bedzie, tak wiec polecam ci zebys jednak podala numer. my teraz musimy wydzwaniac do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam sobie tiul na szal, ładny taki ale dałam za niego 30 zl za metr dlatego chciałam zobaczyc ten do zdobienia sali jak wyglada, ale rozni sie bardzo oj bardzo, bo ten moj to z jakimis domieszkami czegos tam nie znam tej hurtowni katko ale naprawde jesli ci trzeba to ja ci zakupie i wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny to uciekam A ja muszę mieć na osobnej karteczce, bo mi się nie zmieści:( No kochane papa Może wieczorkiem coś wam jeszcze napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ten do strojenia może być nawet tylko tiulopodobny, byleby był tani:P zresztą jak oglądam te wystroje na necie to sama nie wiem co będzie pasować do mojej sali:( jest duża, nie ma na środku lampy i gdzie tu balon przymocować i wogóle, jak stoły poukładać, rany a na dekoratorów za 1500 szkoda mi kasy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam jeszcze na chwilę katka dopiero teraz zobaczyłam, co tam naskrobałaś u góry:) Ja ostatnio przejrzałam sobie co na allegro jest, żeby się zorientować co jeszcze potrzebujemy. I dobrze zrobiłam, bo np. nie pomyślałabym, że trzeba kupić coś do przystrojenia samochodu;) A tak w ogóle to chyba ostatnio zaproszeń szukałam... A co do tego tiulu, to ja nie jestem przekonana. Ja w ogóle nie jestem przekonana do strojenia sal, jeśli tego nie wymagają. Moja restauracja jest np. nowa i nie będziemy jej przystrajać. Kosztuje to 350 zł a moim zdaniem jest wcale nie potrzebne. Ale ja jakbym miała stroić to chyba pomieszałabym tiul (ale nie biały) z balonami. No i obowiązkowo żywe kwiaty i świeczki na stołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my ostatnio nie zmieniamy stronki bo ja sama nie umiem a Misiek ma duże zlecenie i codziennie do 19 w pracy jest:( Od poniedziałku nawet na 6 będzie chodził) Może w weekend się tym zajmiemy Jeśli katko masz chwilkę czasu to napisz mi proszę maila co tam jest źle. Wiem że kiedyś już napisałaś, ale nie wiem, czy znajdę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby wszystkie fafetki odpoczeły w wekend!!!:):):) nio! i zeby pogoda była. apapapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko nie ma sprawy, naskrobię ci znowu jakiegoś meila:):) moja sala nie jest za piękna i muszę ją upięknić chcę właśnie trochę balonów połączyć z tiulem białym bo bordowy będę mieć na stołach bo są bardzo szerokie no i świeczki i właśnie prawdziwe kwiaty w doniczkach będą:) ami ty też baw się dobrze i wypoczywaj:) wszystkim zresztą życzę miłego weekendu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nadal nie wiem co z tymi włosami poczac, lubię swoją krótką freyzurkę ale do ślubu nie wiem czy jakiś welon, coś we włosy no i jaka ta fryzura mam tylko nadzieję że fryzjer coś wymodzi już się umówiłam na próbe ale co z tego jak wesele 200 km bo tam mój dom rodzinny a teraz jestem tu tzn. w lesie hehehe mama tylko wydzwania i mnie uspokaja a mi sie to coraz mniej podoba narazie jak będfziecie miały jakieś pomysły na krótkie fryzurki do ślubu dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewczyny Tak jak zawsze w weekend jest tu cisza ale już od poniedziałku ruszy pisanie ponownie. Wszystkim życze pieknej pogody Dzięki za informacje o suwaczku chyba mi się udało to zrobić jestem do dyspozycji jak kto chce pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko taki bukiet do ślubu zrobi każda kwiaciarnia? i ile kosztuje taki bukiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sama nie wiem co chcialam napisac :P jestem juz tak zakrecona przez wydarzenia ostatniego dnia, ze czasem trudno nadazyc mi za wlasnymi myslami co do mieszkania- zaczne sie nim w pelni cieszyc jak przebrne przez wszystkie formalnosci- kredyt w banku jesli chodzi o ceny mieszkan u mnie to lepiej sie nie bede wypowiadala, bo to katastrofa totalna :( zabulinko- szczerze powiem, ze dziwi mnie Twoj poglad na takie swinstwa jak ta trucizna w tabletkach, aczkolwiek kazdy ma prawo myslec co chce :) tu nie chodzi o to, ze to nie sa ziola, Kasiak- zebys wiedziala, ze masz racje, z narkotykami ma to sporo wspolnego niestety Ludzie sie czasem dziwia co to sie dzieje, ze w dzisiejszych czasach sporo ludzi np w wieku 30 lat umiera na wylew czy zawal serca. Pewnie, ze czasy nie sa dobre (stres, ciagla gonitwa), ale i ludzie nie szanuja czesto swojego zdrowia za grosz. Ok, tyle w tym temacie, kazdy i tak sam podejmuje decyzje. tiki, maniusia, senioritka- wasz dzien juz tak blisko :) 🌻 pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×