Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

holly, zaraz wyślę Ci zdjęcie mojej biżuterii i sukni, z tym , że zdjęcie sukni jest jedynie z katalogu i w innym kolorze, ja mam ecru tam gdzie jest zielona z białym i z różowym tam gdzie na zdjęciu też jest różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
Kobietki jak tak suwaczki odliczają kolejne dni to czuję jak mi się serce" przewraca"i ten dreszczyk ale ostatnio dostałam złą wiadomość mój przyszły mąż miał nieprzxyjemną wymianę zdań z mamą i teściowa chyba na ślub nie przyjedzie chociaż wątpię żeby takie świństwo synowi zrobiła.jakie macie ozdoby na samochód i jak upinacie włosy.Mam średnio długie ciemny blond i jeszcze nie wiem jakie ozdoby wybrać co jest teraz na topie i pasuje do długiej sukienki w kolorze jasny brudny róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
tiki sukienka lładna moja podobnie szyta a co do włosow to 16.06 mam próbną fryzurę mój S wróci już wtedy z morza i bede go miała cały m-c a nasza córeczka ( z pierwszego małżeństwa ) już przeżywa nasz wspólny wyjazd w bieszczady i nad morze.Z tym storczykiem fajny pomysł tym bardziej że bardzo lubię te kwiaty i są bardzo trwqałe.zaraz muszę kończyć bo kończę pracę a pojawię się w piątek bo w domu nie mam netu wiec pozdrawiam.Pa Może kotoś jeszcze opowie o fryzurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
moja sukienka jest na stronie www.suknieagnes.pl/kolekcje/k3/kol3-0-2.htm tylko kolor taki jak pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja znowu tylko na chiwlę Ewa a gdzie fotki?????? keyti bardzo ładna sukienka i bardzo w moim stylu tiki ja jestem pewna, że biżuteria zabuliny (jeśli będzie choć zbliżona do biżuterii dla Kasiaka) będzie się podobać nawet bardzo wybrednemu tiki-taczkowi, także nie ma co się obawiać. A jeśli ci się nie spodoba, to za 21 zł biorę w ciemno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też z agnes:) ładna, takie bez halek i kół tez mi sie podobają:) ale ja chciałam na kole zeby krągłości troche schowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcza trzeba podzwonic do zapraszanych gosci bo narazie mamy 20 pewnych, potwierdzonych, inni milcza mimo iz prosilismy w zaproszeniach o potwierdzenie przybycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela ja tez poprosze o sukienke i bizuterie katey - fajna sukienka - co do wlosow ja tez nie mam zadnej koncepcji cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że tu dzis pustawo, a ja mam dzis taka ochote i możliwości pogadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. ja nie wiem co siie z nim stało, próbowałam poprawic bo mi żle odliczał i znikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie da sie go poprawic, wszystkie tak zle mi odliczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomału bede uciekac do domku, ale fajnie moge dzis normalnie o 15 wyjśc, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kochane Kobietki:) Strasznie dawno mnie nie bylo:) i wlasnie wpadlam sie przywitac;) Nie zapominajcie o mnie:) juz za jakies trzy tygodnie bede bywać tu czesciej. W nastepnym tygodniu we wtorek \"bronie sie\", a 16 czerwca gram ostatni recital i bede free:) Pozdrawiam WAS goraco i nie zapominam o forum:) BUZIAKI:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze kochane kobietki, które wychodza za maz 17 czerwca bede czasem zagladac pozniej i cos jeszcze doradzac;) Trzymam za WAS kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kiedys w koncu zmartwychwstalas huuuuuuuura czeakamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki! Tez wpadlam tylko na chwile, abyscie o mnie nie zapomnialy!!! W przyszlym tygodniu zdaje prace mgr do dziekanatu i bede czekac na termin obrony. Pozdrawiam Wasz wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. wpadłam na chwile sie przywitac i znikam jestem chora i wskakuje do łóżka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sprawe do was. Zaczełam chodzić na solarium i jest problem zaczeły mi pojawiac sie piegi jak je mozna zakryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo tam jest kilka kolekcji i modeli nie wiem czego szukasz garsonki sukienki jedno częściowej czy coś na wzór sukni ślubnej z gorsetem Tego jest masę A dla czego potrzebujesz suknie do cywilnego czy nie bierzecie kościelnego ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod, ja tez od jakiś 2 tyg. chodzę na solarium i mam piegi na nosie i policzkach, one raczej nie znikną, moga trochę zjaśnieć po kilku dniach. Nie wiem, czy je można zakryć. Nie używam pudru ani korektora, więc nie wiem, czy to by zakryło piegi. W sumie to ja nawet je lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie znosze tych piegów. Cieszyłam sie jak ich nie było ale dziś po solarium jak spojrzałam do lustra to mój nos i poliki jak pipi taki piegowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×