Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

sorki ze zniknelam ale musialam cos zalatwic w innym budynku sorki ewa jeli to przeze mnie jestes zla chcialam dobrez a jak zwykle wyszlo mi na odwrot chyba sie bede tylko naszego topicu trzymac bo potem tez sie tylko0 wkurtzam natalia katye nie umiem ci doradzic bo to ty go tak naprawde znasz ale ja na relacje z rodzicami zwracam duza uwage bo moj ojciec swojej matki nie sznuje i przeniosl to na moja mame wiadomo ze nie od razu po slubie ja bym byla ostrozna - no chyba ze to jego rodzina jest nie w porzadku a nie on moze najlepiej z nim porozmawiac -powiedziec ze sie martwisz? albo poprosoc kogos zaufanego kto bylby sprawdzic ile on tak naprawde pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej fafetki, Jestem i właśnie zabieram się do nadrabiania zaległości. Ile wy tu napisałyście... a ja daleko w polu.... Kontrol skarbową mamy zaostrzoną od piątku (wiadomo, mają określony czas na przeglądanie dokumentacji), na szczęście jutro podpisanie protokołu po zbieraniu materiałów i więcej luzów w pracy. Weekend spędziliśmy u rodziny Miśka, w związku z niedzielną I Komunią jego chrześniaka. Było cudownie... spacerki, kawki, super miła atmosferka.. aż żal było wyjeżdżać. Uroczystość była niesamowita, we wspaniałym kościele farnym... pięknie przybranym wiankami z bukszpanu i białymi wstęgami. Kazanie niesamowite, aż oczka chwilami robiły się szklane. U tej rodzinki byliśmy razem już kilka razy, jednak ten pobyt był wyjątkowy. Często rozmawialiśmy o ślubie i naszych planach, również o Tacie, który z pewnością bardzo by się cieszył z naszej decyzji. W każdej chwili odnosiliśmy wrażenie, że jesteśmy już postrzegani inaczej, niż poprzednimi razy - tak małżeńsko i podniośle. Rozpisałam się, a miałam siedzieć i czytać.... ok, czytam i zaraz pewnie napiszę. Kisses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx a mysmy sie tu wszystkie o ciebie martwily bo ci dlugo nie bylo i zastanawialasmy sie czy ci tabletki nie zaszkodzily jak chudniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_82
hej. super serwis, tylko go troche za późno znalazłam bo dużo rzeczy mam już załatwione. Ale mam pytanko macie może jakies fajne zdjęcia tortów weselnych, no ja mieszkam w Nysie i w cukierniach upieką mi to co chcę ale ja jeszcze nie wiem co chcę. Zgóry dziękuję za zdjęcia, lub jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula ja niestey nie ma zdjec tortów - ale szczerze ci powiem ze najwazniejsze jest zeby tort byl nmaprawde dobry - nie jest az tak wazne jak on wyglada bo z tego co zauawzylam na wiekszosci wesel jest piekny tort ale zupelnie niezjadliwy wiec sie go po prostu wyrzuca a kiedy slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy jest sens wpisywania teraz nadrobionych opinii. Generalnie już się nie toczą, a wtedy mnie nie było... może jednak najważniejsze: Dzięki za troskę. Dla was 🌻ki :D Czuję się rewelacyjnie, jak od początku. Od kilku dni biorę co 2 dzień i bez zmian w zachowaniu, samopoczuciu. Waga spada teraz o wiele wolniej, organizm już się przyzwyczaił do czegoś \"nowego\". Wynik po 2 tygodniach: -6 kg ( w tym dwa dni u rodziny i Komunia ;). Tiki, myślę, że kwiat.. jak najbardziej prawdziwy, a jeśli to storczyk, to wierz mi.. nie obawiaj się, że padnie czy zwiędnie... one są bardzo trwałe. Sam fakt, że w wodzie, już cięty może stać kilka tygodni i dalej jest piękny.... to jeden dzień we włosach nic mu nie zrobi :) Ten komplecik.. bardzo delikatny. Odnoszę wrażenie, że nawet przy szelce na szyję wyglądałby ładnie i skromnie. Żabulinko, jak Twój Misiał??? wrócił do formy po ewolucjach na rolkach i potłuczonych żeberkach? Odnośnie jednej nocy bez kochanego faceta... to jest masakra... ja nie śpię wtedy tak do 3 nad ranem, a czasem do 5.... nie potrafię bez niego i ciągle o nim myślę :) no to co - GRATULUJĘ mieszkania.... tyle was czeka teraz Waszych wborów... kolory, kafelki, podłogi, meble... extra :D To z pewnością wspaniałe przeżycie. Dzięki za troskę, ale afera jets moim zdaniem rozdmuchana.. odnośnie tabsów i dalej je biorę... wyniki robiłam również po 2 tyg. - wszystko b/z. Zgadzam się z Żabulinką... ekstrakty z ziół to nie to samo co, mielone zioła-mieszanka, no i sama natura zna wiele trucizn stosowanych od wieków... to jeszcze luz.. najgorsze wedle mojego zdania są trucizny, które zjadamy codziennie... dopuszczone a zabijają nas powodując raka i wiele innych chorób. Marsy, cola, zupki z kubków i soki faszerowane chemią i konserwantami... zbadaj głupią marchewkę z warzywniaka... normy metali ciężkich przekroczone o ok. 125 %... (źródło: mgr inż chemii - nasz znajomy). To wszystko jest gorsze niż jednomiesięczna spalarnia tłuszczu od chińczyków. Acha, na moim opakowaniu były p/wskazania i facet uprzedził by porobiła sobie wyniki przed braniem i po... a ja robię tez w międzyczasie. ewelinka - 600 zł za suknię..... wow... gdyby u nas się tak dało ... marzenie :) marcy - hotel EXTRA... a jeszcze fajniejsze - wasze i twoje stosunki z teściostwem. Wiem, że nie powinno się w ten sposób myśleć... ale zazdroszczę takich relacji :) GRATULUJĘ bryki :D niech służy wdzięcznie małym zużyciem paliwa, bezawaryjnością części i ..... dbaj o nią :D mycie, woskowanie, konserwacja podwozia po zimie, zaglądaj co pewnien czas pod maskę kontrolując płyny.... acha, jak lubisz sobie depnąć... a pewnie lubisz - to jedż na geometrię kół a wprzódy - wyważenie każdego koła (czy nie ma guzka na oponie, bo przy dużych prędkościach i np.+ zakręt, nawet niewielki może pęknąć opona.. ) Ula, moja rówieśnico :D witaj... poorientuj się czy w cukierni nie mają zdjęc swoich tortów z przeszłości, może też być okazja do umówienia się na posmakowanie tortu... albo zamów od nich maleńki torcik co jakiś czas aż do wesela i przekonaj się który Tobie najlepiej podchodzi :) Fafetki :) jesteście kochane :D 🌻ki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mx baaaaardzo dzieki bede dbac o o autko, slowo harcerza fajnie ze ci nic po tabsach nie ma ja sie dalej nie zdecydowalam ale to bardziej z braku czasu niz czegos innego nie wiem gdzie te tabsy znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) Mx - jak dobrze, że żyjesz - i dobrze żyjesz:) M dobrze, już prawie nie boli:D MIło, że ktoś ma także podobrne.. podejście do wspólnego spania;) to może i uzależnienie, ale trzeba umieć sie mądrze uzależnić - od dobrego człowieka:D natalio - a u nas pogoda paskudna... ciesz sie słoneczkiem:) marcelinko - odnośnie tabsów to go nawet nie pyałam, bo każdy niemal ksiądz ma inne zdanie, a ja i tak uważam, co uważam. kini - ale ci się porobiło... Popieram pytanie Ewy - czy płaca ci wynagrodzi te niedogodności w jakimś stopniu??? 🌼 dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, odnośnie oponek, to nie są przelewki... zanim wyruszyłam w trasę (tydzień - 2500 km) byłam na wyważeniu i geometrii już po zmianie opon na przód - jedna miała guza. Przy pęknięciu opony wypadek straszny, w najlepszym razie bez ofiar czy większych ran, jednak naprawa samochodu później, ho ho... co innego - zdrowia nie naprawisz. Mój szwagier miał taki wypadek, a siostra była w 4 m-cu - mają mocnego opiekuna, bo nic im się nie stało. Samochód poszedł do sprzedania na części. Nie opłacało się go już naprawiać... trafili w betonową podstawę bilborda na poboczu. Tabsy, po tych aferach - może być ciężko dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) a ja od wczoraj do piatku spie sama i TEŻ nie umiem bez mojego kochania:( NO TO CO - pilnujesz GO?? mx - nie wiesz nawet ale zachecasz mnie na tabsy:P i dzieki za zdanie odnośnie kwiata we włosach, z wasza pomocą pozostaje przy żywym:) a bizuteri nadal nie mam:( ale do konca tygodnia juz mur-beton planuje cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie paskuda zielona... nie napisałam kini... a na kartce miałam ją wyznaczoną (notatki z poprzednich stron). Kini, może uda się Tobie wiele spraw załatwić na telefon, a spotkania i zaliczki wieczorami... ludzie ida teraz na rękę - wiedzą jakie są trudne czasydla młodych pracujących. Oczywiście wszystkiego tak nie da się załatwić, dlatego przy takim czasie pracy szef powinien Tobie pójść na rękę. Porozmawiaj z nim, nie znam go, ale taka sprawa jak ślub i wesele.... myślę, że zrozumie i czasem Tobie pozwoli się wymknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki a ja uważam, że ta biżuteria nie na ślub. Tzn jest baaardzo tania jak na srebro, więc jeśli ci isęp odoba, to sobie kup, bo się opłaca, tak do noszenia na co dzień, ale ja bym do ślubu zainwestowała w ciut lepszą. Tiki, a jak ja tesknię, to mi się robi lepiej, jak sobie \"sztachnę\", znaczy się \"wąchnę\" jego koszulkę:) On jest tak chudziutki, że wcale się nie poci, ale ma taki cudny, cudny zapach... jak balsam na serce. Mi to pomaga, gdy go nie ma, a ja zostaję w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, zaraz mnie fafetki zjedzą.... nosz przestań... każdy ma inny organizm i inaczej reaguje... a jeśli masz już tyle pozałatwiane, suknię obmierzoną... jest sens kochana???? Powiem szczerze, że jak były dni, kiedy nie brałam, to z przyzwyczajenia wchłaniałam 3 l. wody niegazowanej i herbat zielonych... to tak wypełnia, że nie chce się jeść, a jak zjesz kawałek, to masz dosyć. Dlatego każdy \"posiłek\" tak szykuję, by e tym czasie zjeść dużo witamin i minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym kompleciku biżuterii myslałam tylko na slub bo na codzień nie nosze takowych świecidełek, ja mam duzo dziurek w uszach i nosze wkretki ale malunie srebne:P mx - wiem wiem, ale takie masz ładne rezultaty, że choć kiedyś napisałam, że ja nigdy bym sie na to nie zdecydowała to zaczynam opomału sie łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym kompleciku biżuterii myslałam tylko na slub bo na codzień nie nosze takowych świecidełek, ja mam duzo dziurek w uszach i nosze wkretki ale malunie srebne:P mx - wiem wiem, ale takie masz ładne rezultaty, że choć kiedyś napisałam, że ja nigdy bym sie na to nie zdecydowała to zaczynam pomału sie łamać ha nigdy nie mów nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie sprowadziłas zabulinko do punktu wyjścia:(, hym a jaka twoim zdaniem biżuteria nadaje sie do slubu? ja nie chce czegos takiego jak kasiak i agatka i inne fafetki mają, chciałam cos skromniutkiego i pod róż, zeby do sukni pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - kasiak ma właśnie skromniutkie i pod róż - ten komplecik ode mnie:D wypraszam sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie zabulinko, jeśłi chodzi o biżuterię miałaś mi podesłać jakieśzdjęcia. napisałam Ci w emailu jakie mi sięnajbardziej podobały z tych Twoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej - nie porozumienie- Twoja jest urocza ja miałam na mysli tą co na allegro zamawiały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) Tylko winny sie tłumaczy!! ;) Maniusia, zdjęcie pójdzie dziś:) Jeśli ci się spodoba, to super:) jeśli nie, to zaniosę do Galerii:) papa, śmigam na zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino - Ty niedobra! wcale nie czuje sie winna, bo niby czego:P dzis chce normalnie wyjsc z pracy czyli o 15.00 i pobuszowac po bizuteriowych sklepach i stoiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilkę, żebyście o mnie pamiętały Więc się witam i uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_82
hej marcy ślub mam 26 sierpnia 2006 i już prawie wszstko gotowe, tylko tortu mi brak no i butów. mx3 dzięki za link ale niestety to ni to czego szukam chcę mieć tort 3 warstwowy ale bez tych podpórek między sobą, a co do cukierni to w mojej miejscowpośi sa tylko małe i niestety nie mają rzadnych zdjęć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki ja Ci wyślę zdjęcie mojej biżuterii, jest malutka, skromna i z różowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula - dobrze kojarze, że ty z Nysy jestes? z Opolskiej? z tamtów rejonów pochodzi mój przyszły mąż:) z Grodkowa konkretnie:) ja nawet nie wiem jak bedzie wygladał mój tort bo wliczony jest w cene sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela - wyslij koniecznie, czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam bo musze firmowe zakupy jeszcze zrobic wiec wczesniej umykam pa milego dnia fafetuni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kafetki uffff - lekcja z glowy - znow mi jedna osobe dolozyli wiec musialam robic wszystko od poczatku wiec biednemu gosciowi chyba sie juz wszystko pomieszalo ja tez sie zaczynam lamac co do tabsow mx - oponki mam dobre to wiem a co do badan przy tabletkach to jakie robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×