Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

szkoda nerwow ewa oszczedzaj je na cos innego ewa a z jakiego miasta ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda nerwow ewa oszczedzaj je na cos innego ewa a z jakiego miasta ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda nerwow ewa oszczedzaj je na cos innego ewa a z jakiego miasta ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, posłałam ci maila:) ewa, oczywiście, że są sprawy ważne i ważniejsze!!! Trzeba myśleć o sobie!!! Mój M też miał z tym problem - pozwolił robic z siebie niańkę dla bratanków, a jego brat z żoną potrafili zostawić 3 miesięczne niemowlę i dać nogę na tydzień :( I też ja dopiero otwierałam mu oczy. Ale wiecie, nie możemy też reagować alergicznie na każdy pomarańczowy nick. W sumie klips nie napisała nic denerwującego - wyraziła swoją opinię i powiedizała, że sama postąpiłaby jak siostra - OK, nam się to nie podoba, ale denerwować się nie ma po co. Każdy jest, jaki jest i może to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina wiem widzialam hanulka - ja od ciebie doatalam tylko 1 maila - czy to bylo wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak marcy, poki co wszystko, bo troche jestem zajeta ;) wiesz, praca :D aha, zapraszam na nasze forum, tam jest wiecej doswiadczonych mezatek niz panien na wydaniu, wiec i kwestie malzenskie sa na tapecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca wiem, co widizałaś:D Jeśli mojego maila o Allegro, to super;) A jak tam kaszel Marka??? Wirus jakiś go złapał, czy to ta pogoda dała mu w angielską kość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka, a ja jestem na razie jedna, ale za to bardzo fajna :P ale w krótce stracę tu monopol na nie-bycie-panną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zaraz sie zrobi topic kur domowych ;) chyba 5 sierpnia ostatnia panna przestaje byc panna i klapa :D absolutnie nie robie wam konkurencji zadnej, zadnej kreciej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka - ok zabulina -tak o alleegro ja tez mam troche pracy ale ze jestem uzalezniona od kafe to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx
przypominam, że Ewa nie jest panną ;) Ewa, nie przejmuj się brakiem wsparcia z jej strony, masz je od K. i to najważniejsze. Widać, że ona nie potrafi docenić tego, co dla niej robiłaś... więc nie rób tego więcej. Zawsze można zastosować niegroźne kłamstwo pt. muszę się uczyć, muszę jechać do dentysty i nie zajmę się małą, pracujesz, zapłać opiekunce. Pisałaś, że ostatnio znów mała była u Was, później miałaś zmorę z egzaminem. Poświęć sobie i nauce więcej czasu - to jest doskonała inwestycja. Mała i tak Cię kocha i nie musi u was nocować, czy przebywać kilka dni pod rzęd. Nie sądzę, by K. był zadowolony z tego jaka to jesteś pomocna siostrze zapominając o sobie. To się nie zmienia, raz otwierał Tobie oczy i może myśli, że już nie trzeba... a tu... może jednak? Walcz o siebie :) Całuski Babeczki, zmykam do księgowości i do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*rząd ups, to oczywiście byłam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy cieszę się bardzo, że zaoszczędzimy, ale wiesz każdy mi mówi ile to daje za kucharkę a jak ja mówię swoją cenę to nie chcą mi wierzyć. Zaczęłam się zastanawiać czy aby na wszystko starczy i wiesz jak każdy daje więcej to trochę jestem zmiartwiona, bo wolałabym dać więcej i mieć z głowy te teksty \"jak to tak mało to niemożliwe\" ale jak pisałam nie myslę już otym a poza tym co miasto to inne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - po prostu popros kucharke zeby ci napisala menu - to bedziesz wiedziec czy jest dosc jedzenia czy nie zawsze mozesz poprosic zeby cos solozyla - najwyzej cie to troche drozej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już to menu i mogę powiedzieć, że żarcia będzie pod dostatkiem ;) ale wiesz jak sobie czymś głowę nabijesz to już koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - krzycze na Ciebie - nie wymyslaj sobie problemów! ja na pocieszenie napisze ci tak: my placimy za wesele, sale, kelnerów, ciasto, torta, kapele!!!!, caałe jedzonko, wystrój sali i z poprawinami na ktorych jest tez obiadek swierzy i pólmiski i kawa itp. - 115 zł od osoby!!!!!!!!! tez mam sie martwic ze to za tanio bo mam wliczonych grajków, ciasto i torta w cene???? ej! ja sie ciesze ze nam sie udało tak tanio znaleść i wlasnie suregowalismy sie opiniami innych w wyborze a i do tego mam apartament małżeński na noc poslubną i pokoje dla gosci za 25 zł, mam sie martwic ze za tanio?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już, już:D Kasiak przestanie, bo jak ktoś z branży poczyta jej lęki to od razu ceny wszystkiego pójda w górę:D A wiecie, że w naszym dziwnym kraju, kiedy jakaś nowa odzieżowa marka ma wejśc na rynek, od razu winduje swoje ceny?? Bo jesteśmy takim dziwnym narodem, które myśli, że to, co drogie, jest lepsze:) I tak np. w Barcelonie zawsze kupuję sobie bez wyrzutów sumienia rzeczy z Zary, w Lyonie - Promodu (które nota bene są tam o klasę ładniejsze, niż u nas... tu chyba trafiaja same śmieci), a unas w kraju nigdy niczego w tych sklepach nie kupiłam i pewnie nie kupię:) Bo kanciarzy nie lubię;) Marża to dziwna rzecz. Odkąd zaczęlam robić biżuterię chichoczę, ilekroć przechodzę koło np. Kruka. Bo prościutkie rzeczy, które sama jestem w stanie zrobić w cenie ok. 30 zł kosztują tam około 100. A oni materiały kupują jeszcze taniej, niż ja. Więc marża wynosi około 80%. No ale to taka dygresja:) Zresztą, to samo tyczy się generalnie rzeczy \"ślubnych\". Taka sama, prosta, biała sukienka będzie kosztowała normalnie 100 zł, ale jeśli ma być ślubna, to automatycznie cena podskakuje do 500:) Podobnie z bukietami. Identyczny na imieniny cioci to wydatek rzędu 50 zł, do ślubu - 150:) Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tiki! To robimy tak z biżuterią, jak napisałam w mailu?? Tiki, Kasiaku - ostatnio widziałam u jubilera taki komplecik podobny, jak zrobiłam Kasiakowi - też prawdziwe perły, też rzeczne, nawet ciut mnijesze, i mniej srebra - kosztował 120 zł i to po przecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospałam troche i czuje się lepiej...miałam sen który śnił mi się kilka razy...chym sprawdzę zaraz czy okaże się przepowiedną przeciwieństwa czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE...udało się...JADE...tzn. przyjeli mnie do ekipy do pracy nad morzem:-D (to ta wiadomość na którą tak długo czekałam a wy trzymaliście kciuki:-D...z pewnościa to dzięki wam)🌼ki dal was za to:-D Jestem szalenie haapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny od jutra zaczynam prace 12 godzinną przez miesiac a w czerwcu miałam miec przymiarke a robic będę od 5,30 do 18,30 i kiedy mam iść. jestem totalnie załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, mogłabym z ciekawości zobaczyć biżuterię, jaką robisz? ja w zasadzie nic poza pierścionkiem nie noszę ale lubię oglądać błyskotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi cudną biżuterie...ja równiez nie noszę ale chętnie oglądam kinimod---mozesz się z kobietkami z salonu umówic na późniejszą godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale jest problem one pracują do 19 a ja kończę prace o 18,30 i z jednego końca jednego miasta na drugi koniec drugiego miasta nie zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to się jutro rano zwarzę i zobaczę ile to schudłam przez ten miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Troche mnie nie było, bo pojechałam do staruszków. zawiozłam suknię. W niedziele spisaliśmy protokół i wczoraj dałam na zapowiedzi. Ufff, przygotowania nabieraja tempa. 10.06. idę na fryzurę próbną, juz współczuję fryzjerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×