Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ja nad winami sie jeszcze nie zastanawialam :O a tez planuje kupic troche marcy zdjecia jeszcze niedoszly, moze beda isc tak jak od zabuliny dobrych pare godzin... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - zdjęcia śliczne, zresztą odpisałam w emailu ;) ja już się na dzisiaj z Wami żegnam i powoli zbieram się do domciu. jakbyście wysyłaly jakieś zdjątka to o mnie nie zapomnijcie :) papa 🖐️ do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy. no do mnie jeszcze nie doszły fotki...czuje si ejakas taka wykluczona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy fotki dostalam, sa super, az sie milo Was razem oglada :) a najbardziej spodobalo mi sie zdjecie 278 :) extra :D i 291 :) i pozostale zreszta tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!Ja tylko na sekunde, przeczy tałam wszystko co naprodukowałyście:) Marcy, mam nadzieje ze sobie o mnie przypomnisz w czasie wysyłania zdjęć:) Dziewczyny, widze, że robicie liste nas wszystkich:)Bardzo fajny pomysł:)Ja narazie uciekam, ja wróce to mam nadzieje obejrzec zdjecia Marcy, i wszystkich innych, które jeszcze mi nie przysłały:) Diabełku, czyli Twoje:P AAA...mam podkład na ślub, bo maluje sie sama:)Zamówiłam sobie z Avonu, matujący, jest OK, ale musze go przetestować w jakis gorący dzień, chociaż w Październiku juz chyba nie bedzie 35 stopni, ale to będzie test wytrzymałości:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etaath - zdjec nie wyslalam bo nie mialam adresu juz ci przesle narzeczona - mi od ciebie wracaja bo pisze ze skrzynka przepełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) marcy dzieki za zdjecia:) cudowne! a ile radosci na waszych twarzyczkach. fajnie ze grono męzatek sie powieksza wciąż i jest co pooglądac. buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!! Ktoś się za mną stęsknił???????? Ktoś tu jakieś foty chyba przesyła Marcy ty łobuzie a o mnie zpomniałaś Wiem, ze mnie mało tu ostatnio ale staram się chociaż raz zajżeć w ciągu dnia. No mężatki wiedzą ile jest latania przed weselem a ja jeszcze na popołudniu do pracy :o Pamiętacie mój samochód którym jadę do ślubu???? Postanowiłam tylko z przodu z tiulu na masce przełożyć w krztałcie litery V i na nim kilka kwiatków no i ewentualnie kokardy z tiuliu na klamkach. Może tak być jak myślicie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia dzięki za zdjęcia!!! Piękne!!!! Marcy ja nie dostałam zdjęć :( 😭proszę o podesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guuu a dostałaś zdjęcia Marcy???? Jesli tak to proszę prześlij mi je na meila :) kasiak84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie przypomniałaś mi Kasiaczku, że zachowałam się jak gówniarz i nie podziękowałam za fotki. Natalio fotki super jeszcze raz bardzo dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jak prosiłam o te foty to juz nikogo nie było tu ale zaraz zobaczę bo może są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też uciekłaś????????? Co ja jestem jakaś \"nie tego\", że wszystkie uciekają jak ja przychodzę???? Szkoda i nikt nie chce mi powiedzieć czy tak ubrany samochód będzie dobrze wyglądać. Będę płakać Oczywiście żartuję :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu ja jestem. ale z samochodem to nie wiem, bo sie nie znam na materialach wiec nie wiem jak to bedzie wygladac :P ale ja zamierzam tylko delikatnie samochod tez przystroic, tez jakis material czy tasme i kwiatow troszke zeby ozywic i wszystko. nie chce zadnych figurek ani nic. zreszta sali tez nie bede przystrajac bo sama w sobie jest wystarczajaco strojna. tylko jakas delikatna dekoracje za naszymi plecami. bez zadnych udziwnien. stawiam na prostote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jestem juz zmeczona jak nie wiem, a jeszcze 3 godziny tutaj musze siedziec, a jutro znow 12 godzin :O a jak tam u Ciebie a_guu? jak nastroje? to juz lada dzien! wszystko juz dopiete na ostatni guzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o nastroje to nie jest źle powiem nawet, że rewelacyjnie ale tylko do momentu jak nie przyjdę do domu i zacznie moja mama swoją śpiwke i jak zwykle to co ja chcę i powiem to źle. W tym momencie odechciewa mi się wszystkiego. Powiem Ci, że nie jest miło wysłuchwać codziennie jaka to ja jestem zła, że wiecznie bez humoru itd :o Ostatnio nie mam oparcia w mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka rzeczy do załatwienia. Ale to wszystko to juz drobiazgi. Jeszcze tylko paznokcie i kupić coś na szyję, na samochód i dziś moje kochanie robi resztę zakupów. Na piątek zostana tylko owoce do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i jutro mama jedzie po kieckę bo ja w tej cholernej robocie muszę siedzieć :o Na poprawiny też kiecka przerobiona juz wisi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mama sie stresuje, ot co :) ja na szczescie (i niestety) nie mam tego problemu. z mama to sie nie klocilam juz hoho... chociaz nie, o liste gosci zrobilam mala awanture gdzies poczatkiem czerwca... ale w koncu sama stwoierdzilam, ze nie mam racji. w dodatku musialam potem mame przekonywac zeby zrobic tak jak ona chciala, bo po tej klotni uniosla sie honorem i stwierdzila, ze na sile nie bedzie mnie uszczesliwiac... ;) poza tym nie mam okazji sie klocic z rodzicami, ciezko sie klocic, jak sie ich nie widzi miesiacami.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją widzę codziennie i juz dawno stwierdziłam, że juz jestem za stara żeby z nią mieszkać ale jak się nie ma kasy to sie siedzi z rodzicami. Może po ślubie coś się odmieni. A moja mama zazwyczaj jest taka i zawsze co powie to jest święte i jak coś zrobię po swojemu to jest źle. Dobrze, że moje kofanie widzi to i wspiera mnie ale przykro mi, ze własna matka nie widzi, że krzywdzi swoje dziecko i wręcz wmówi ci, że to twoja wina i to ty krzywdzisz :o Ach szkoda gadać nie będę się rozczulać bo w pracy jestem a juz zaczynam ryczeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to teraz siedze i nic nie robie a jak przyjade do polski to bede dopiero musiala ganiac... :O musimy przede wszystkim pojsc do usc. poza tym ja 1 dzien musze poswiecic na przymiarke sukni - caly (!!) - po niej suknia ma juz byc gotowa. musze isc do fryzjerki i kosmetyczki. do kwiaciarni, do cukierni, spotkac sie z orkiestra i kamerzysta... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie a_guu, i tak swoje wiesz. ja tez zawsze sie klocilam z tatem a teraz jestem kochana... tak to juz bywa... glowa do gory, bedzie dobrze. powoli staniecie na nogi z mezem i bedzie ok, i relacje z rodzicami tez sie zmienia, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :):) bardzo dziekuje za opinie a takze oczywiscie za zdjecia - co tu duzo pisac, sa poprostu piekne :) marcy - sliczna z Was para. Czy te ostatnie zdjecia - w plenerze - zostaly zrobione przez fotografa? wszystkie sa rewelacyjne :):):) tijka, kini - Wam rowniez bardzo dziekuje - super :):) kini - sliczna sukienusia ;) Wczoraj wieczorem ogarnelo nas slodkie lenistwo - chipsy, piwko dla K., spaghetti, filmy na DVD i my w lozeczku - mhmm - cuuudownie - dzisiaj zapowiada sie podobnie :D wiec zmykam do wypozyczalni po jakis fajny filmik :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×