Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

natalia, Tobie również życze dużo szcześcia na nowej drodze zycia 👄 właśnie ogladam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i moj M. miał podobny garnitur ;) ślicznie wyglądałaś, ale nie wiedziałam że Ty taka szczuplutka jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo niestety - taka chudzina ze mnie :( ale choroba nie wybiera, lekarze mowia, ze i tak dobrze ze taka duza uroslam ... - najwazniejsze ze kochajacego meza - a figura? nie liczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma jakiś problem, ja bym tam chętnie z 5 kilo schudła:) Ale bardzo ładnie wyglądaliście:)I widze, że zabawa była przednia:)Wypatrywałam aparatu na Twoich zębach, czy dobrze kojarze, ze Ty nosiłaś?Ale na zdjeciach nie widać nic a nic, wiec moze sie myle...Pytam, bo ja nosze, i mam kompleks uśmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia - przepraszam, jeśli Cię uraziłam 🌼 ale i tak oboje wyglądaliście ślicznie :) a z garniturem to by się wszystko zgadzała, tylko my mieliśmy musznik, a u Was zauważyłam krawat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka - ja nie mam ciągle Twoich fotek Prześlij mi tez proszę Marcy - Ty równiez - obligatoryjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka - ja nie mam ciągle Twoich fotek Prześlij mi tez proszę Marcy - Ty równiez - obligatoryjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - czekam z niecierpliwoscia :) Narzeczona - masz racje, kazdy ma jakies problemy - jak nie takie to inne, ale ... sa cenniejsze sprawy niz figura :) Faktycznie, zabawa byla rewelacyjna :D a jesli chodzi o aparat, to wlasnie ja go nosze, gora i dol - staralam sie szeroko nie usmiechac, wiec na wiekszosci zdjec go nie widac :) i nie zaluje ze go nie sciaglam na ten jeden dzien - chociaz byla taka mozliwosc, ale ponowne zalozenie kosztowaloby mnie 1 000 zl wiec odpuscilam sobie :):) Goscie nie zwracali uwagi na aparat :) Maniusia - dziekujemy i cieszymy sie ze zdjecia sie Wam podobaja Krzys nie mial krawata tylko fular angielski :) Aha, nio i nie urazilas mnie - przyzwyczailam sie do tego :):):) Holly - wyslane :D Aha i zaraz posle Wam jeszcze kilka zdjec z pleneru :) Wlasnie wrocilismy z Krzysiem z pralni - bylismy oddac suknie i garnitur do czyszczenia i pani pyta na jakie nazwisko wypisac rachunek - ja powiedzialam pierwsze trzy litery swojego nazwiska i ... zacielam sie ;) Krzys za mnie dokonczyl - oczywiscie powiedzial moje nowe nazwisko :) a ja mowie do pani ze jeszcze sie przywyczaic nie moge, a ona na to, ze oczywiscie rozumie i jestesmy i tak delikatni, bo miala klientke, ktora powiedziala swoje stare nazwisko a maz na nia naskoczyl, ze przeciez ona od wczoraj juz sie tak nie nazywa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo jak dzwonie tel w biurze to jeszcze mowie swoje stare nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia ładnie wygladaliście a ja tam zazdroszcze ci twej figórki owiele lepiej być szczupłym nie to co ja :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Natalia nie mam Twoich zdjęć :( Mam dziś dokładnie zrąbany humor!!!! A zrąbali mi go w kościele!!!! Mam dość tego wszystkiego!!!! Najlepiej nie brałabym w ogóle kościelnego i na cywilu poprzestała!!!!! JEST MI ŹLE!!!!! Dziewczyny takiego chamstwa jak dziś w kościele to nigdzie nie zaznałam!!!!! To był koszmar!!!! Marcy czekam z niecierpliwością na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini wyglądzasz bardzo ładnie na fotce:) Co do wódki my mamy Sobieskiego 0,5 l 59 butelek , czyli po pół litra na osobę + 9 butelek na bramy nie wiem o co jeszcze pytano więc proszę spytać jeszcze raz:) Acha Natalia azbireram się za oglądanie fotek marcy czekam na Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co my mamy absolwenta litr na parę liczymy. Mamy 200 butelek po 0,5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia czy to Cugowski??? Jaką ty masz cerę że ci się tak fajnie makijaż trzymał?? marcy a jak twój makijaż się trzymał? I jaką masz cerę? Malowałyście się same czy u kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie!! kini sukienka śliczna ja nie wiem co Tobie w niej nie pasuje ten płaszczyk wygląga super. Natalio imreza wygląda na udaną!!!! Niestety nie dostałam tych plenerowych. Czekam z niecierpliwością. Jak cię to posieszy to w tej sukni nie wyglądałaś że jesteś taka chudzinka :D Dzięki za pocieszenie ale wszystko muszę zostawić na glowie mojego kofanie ktory nie radzi sobie z takimi wyzwaniami a ja muszę chodzic na popołudniu do pracy :o A co do walenia sie wszystkiego to teraz moje kofanie zaliczyło pożądnego guza na czole bo nie wyrobił i walnął z całej siły w kant drzwi. Moje sińce już niemal zniknęły została tylko ranka ale jest niewielka ale za to dziś poszłam na solarke i się spalilam :o Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszła moje kofanie będzie mnie wieczorem smarować a to się nigdy grzecznie nie kończy ;) :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu ty świntuchu;) Zapomnaiłam, że ktoś pytał o \"co łaska\". My planujemy dać 300 zł w tym po 50 dla organisty i za przystrojenie kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witam po weekendzie! widze, ze pojawila sie no to co, z ktora nie mialam jeszcze okazji rozmawiac, w kazdym razie milo Cie poznac. ja jak zwykle ostatnio mialam zawalony weekend i nawet nie mialam czasu poczytac, dopiero nadrobilam. marcy juz sle zdjecia, bo chyba faktycznie Ci nie wysylalam. od razu posle natalii z prosba o przeslanie zdjec slubnych, bo bardzo jestem ich ciekawa :D kasiaku a co sie stalo w tym kosciele?? a_guu Wy tak nie szalejcie, bo znowu cos nabroicie ;) kini suknia wyglada bardzo ladnie i plaszczyk super, wiec nie mam pojecia co Ci sie nie podoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :)) Natalko - kochana nie mam nadal Twoich zdjęc (mail przyszedl pusty, bez załącznika niestety :( Czekam dalej :)) mam nadzieję, ze sie doczekam :P Kasiu, co sie stalo w tym kościele??? Opowiadaj! ja tez mam juz dośc tych formalnosci! najlepsze, ze mamy 1,5 mca przed slubem a jeszcze nie bylismy do 1 spowiedzi przedslubnej i najlepsze ze sie w ogole nie zanosi ze pojdziemy przez najbliższe 2 tyg Czuje, ze znowu nas ksiadz opieprzy oj joj joj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja mam niecale 4 tygodnie i tez jeszcze nie bylam... :P agatko spoznione ale szczere zyczenia z okazji urodzin! wszystkiego naj, najlepszego i samych szczesliwych chwil z twoim P.! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię broić więc nawet jak znów coś zmodzimy ;) (wiadomo o co chodzi) to chyba nie bardzo się załamię. I tak nie mam oracy bo tu jak skończę staż tonie mnie nie zostawią więc zajmę się dziećmi ;) Ale oczywiście nie staramy się o to bo może najpierw ten wymarzony domek postawimy. Wyjdzie w praniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak co się stało opowiadaj co sie stało czekam na twa relacje. Co do mej sukienki to powiem tak miała być inna a płaszczyk miał mieć wykończenie na kąt prosty o co się kłóciłam z tą babeczką a jak przyszłam po sukienkę okazuje się że zrobiły tak jak im się podoba czyli jak widać na okrągło bo one sugerowały się jak jest ładniej a nie jak ja chce jeśli sukienka nadal będzie tak wyglądała to będzie jeszcze awantura przy odbiorze we wrześniu bo wydaje mi się ze ma jeszcze małe niedociągnięcia i skończy się na tym ze pójdę w spodniach do kościoła. Jeszcze tylko tych bab mi brakowało. Ja ostatnio też nie chce ślubu chciała bym uciec i wziąć ślub sama tylko z moim kochanie gdzieś w murach klasztornych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly bo w tym emilku nie bedziesz miec załączników tylko link w który masz wejsc poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini ty płacisz za suknię więc masz pełne prawo zarządać aby uszyły coś jeszcze ra choćby miały na nowo szyć od samiuśkiego początku. Więc jeżeli płaszczyk nie jest taki jaki sobie wymyśliłaś i przeszkadzają tobie te drobiazgi to niech szyją od początku!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly dużo by opowiadać poszło o moją mamę :O i jej podejście do księży. A dokładnie mówiąc, że przez pewnien okres czasu nie przyjmowała księdza po kolędzie. A dlatego, że dla ksiedza pewnego czasu było za mało to co dała i kobita wnerwiła się i zaparła się w duchu nie przyjmnowania księdza do domu. Zostałam nazwana przez księdza niewierzącą!!!! Zostałam tym okropnie urażona bo jako praktykujący katolik to był koszmar usłyszeć takie słowa i doszło do przepychanek słownych. Na nieszczęscie trafiłam na takiego księżulka, który uchodzi za największego chama w całym kościele. Nikt u niego nie chce nic załatwiać, a tu masz babo placek jak na złość polazłam tam dzisiaj!!!! Oczywiście moje słowa trafiały na ścianę. W końcu zakładam swoja własną rodzinę, a postepowania mojej mamy nie pochwalałam, ale również ubodlo mnie to, że jakiś tam ksiądż wypomina samotnej matce z dwojgiem dzieci, że za mało do koperty dała. Ale cóż zapowiedzi muszą być i będą. Szczerze to nie mam ochoty już do tej parafii chodzić. Tobędzie ostatni raz jak pójdę po zaświadczenie z wygłoszonych zapowiedzi! Przepraszam za błędy i nieskładne pisanie ale jestem w rozsypce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod - glowa do gory z sukienką , w spodniach na pewno nie pojdziesz :)) ja tez swojej jeszcze nie mam - w sumie przymierzalam juz ten model w kwietniu, ale nie mam jeszcze TEJ MOJEJ W sumie mi sie nie pali, bo grunt zeby bylo z nia wszystko OK na 16 wrzesnia :)) Kurcze martwi mnie ta spowiedź Nie lubie sie spowiadac jak cholera i uważam, ze spowiedź w kościele katolickim - przepraszam za wyrazenie - za absurd! W sumie to nie jestem pewna czy nie zaprzestane chodzenia tam, wracam zla , poirytowana, w efekcie jeszcze gorsza!!!!! 😠 Wiec nie widze sensu............... Teraz robie to bo muszę :P Tijka - nie mam Twoich fotek i nie wiem o czym tak rozprawiacie, wiec prosze tez o przeslanie :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Kasiak to sie porobilo !!!! Nie przejmuj sie, jak on w ogole mogl Prawda jest taka, ze moj dziadek tez nie przyjmowal ksiedza po koledzie i jak umarl to bysmy go pewnie nie pochowali, gdyby sie ksiądz nie zmienil W ogole szopka byla niezla - poprzedni ksiądz byl na niego ciety jak diabli :)) Nieraz mam ochote zeby caly ten plebs wzieli do jednego wora i wystrzelili w kosmos - oczywiście nie jest zdrowe takie generalizowanie, ale czasami to rece opadaja Do SAMEJ ZIEMI !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu chama trzeba po chamsku nawet jak to jest ksiądz Ich z butami nikt do nieba nie zabiera - to ludzie tacy jak my, najsmutniejsze ze czasami nawet gorsi 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 to na pocieszenie - glowa do gory !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly jak wyszłam z kancelarii cała w nerwach to nie potrafiłam powstrzymac łez!!!! To było okropne!!!! Pocieszam się tym, że już za trzy tygodnie mam iść po ten cholerny papierek i żegnam więcej tam nie pójdę!!!!! Nie pozwolę sobie na to aby byle jaki ksiądź obrażał mnie i wątpił w moja wiarę w Boga. Jesli nie byłabym wierząca to po co byłby mi ten ślub kościelny??!!!? Zostałam wychowana przez mamę w wierze katolickiej a to, że nie przyjmowała ksiedza nie oznacza, że nie jesteśmy rodziną chrześcijańską. No pewnie w ich oczach chodzi wyłącznie o kopertę, którą się dostaje po poswięceniu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×